Pytanie o SP maga.

  • Hej, czy w obecnej mecie inwestowanie w Poska jest nieopłacalne? Z tego co czytałam o kartach na forum wszyscy wymieniają tylko 3 karty: Arcymaga, Proroka i DG. Arcymaga ładnego już posiadam. Niedługo wbijam 90 poziom i zakładam naprawdę dobre EQ. Bardzo, ale to bardzo nie chcę grać DG. Czy w tym wypadku opłaca mi się bardziej kupienie Proroka czy Posejdona? Mówię tutaj o SP +15 z ładnymi pp'kami. Czy może przemóc się i kupować DG? W skrócie: Czy Posejdon jest irrelevant?

    Z góry dziękuję <3

  • Posek nadal jest najbardziej wszechstronną kartą dla maga, jednakże w obecnej mecie w pvp dużo lepiej sprawdzi się prorok, w expie arcymag. Wybór kart powinien być twoim wyborem, zależnie od tego które karty lubisz, trafiają w twój styl gry etc.

  • Zdecydowanie prorok. Posejdon jest karta dzis uzywana tylko w szczegolnych wypadkach. Nie kupisz przeciez poska 15 tylko po to, zeby isc na rajdy a5, ktorych nikt nie robi, albo limity, ktore robisz na kazdej karcie. Posek nadaje sie najlepiej do pvp, bb, limitow. Sa lepsze karty

    Wbij 25 aw i kup dg oraz ekwipunek pod niego, nie bedziesz zalowac. Mag zdejmujacy debufy, bijacy kryty to najlepsze co mogli pare lat temu dla tej klasy zrobic, poza rozga na 45aw przez, ktora ciezko kogokolwiek zabic na glacy :)

    Najwazniejsze karty maga w (chyba) odpowiedniej kolejnosci

    Arcy->DG->Prorok->cokolwiek

  • Posek ma problem w pvp ze względu na to, że od aktu 6.1 przybyło nam masę obrażeń, a bańka poska bardzo szybko przy nim pęka + moby ognia są rzadziej spotykane, wyjątek wola(a6.2) jednak tam nadal lepszy dg ze względu na kryta. Jego problem jest taki, że jest dobrze zbalansowany, a w tej grze coś jak balans nie istnieje. Wciskasz proroka z op redukcją czasu odnowienia i jesteś nieśmiertelny + niski cd na tarcze, która ma chorą redukcję obrażeń praktycznie bez żadnych ograniczeń. Więc do pvp możesz mieć problem z bańką na aw+ ale w rajdy czy coś jak nie masz na co wydawać będzie spoko, ale dg najlepszy.