[SPOILERY] Nowości w świecie NosTale!

  • Temat ten służy do rozmów na temat nowości dot. NosTale
    [headline]NAJNOWSZE:[/headline]

    레드 토리킹 - Red Tory King
    블루 토리킹 - Blue Tory King
    Mówi wam to coś? :>
    [headline][/headline]
    Lotus - Sivir
    Shinobi - Talon
    Orkani - Ryze
    Foxy - Ahri
    Maru - ???
    Nowa SPP (prawdopodobnie?) - Lulu
    :D

  • Po przetłumaczeniu tekstu z Koreańskiego NosTale (oczywiście, że w Google Translator :D ) wywnioskuję, że specjalizacją tej karty jest szybkość oraz buffy zapewniające władzę(?). Szkoda tylko, że nie podali daty wyjścia. Najpewniej karty partnera wyjdą na event zimowy, ale dziwi mnie trochę ich późne opublikowanie. Poza tym SP partnera na zdjęciu kojarzy mi się z Arą. :o

  • Oczywiście, że na event zimowy.
    element? Powiedziałbym żr światło, ale czerwona sukieneczka myli.


    Wiecznie Wczorajszy
    Mag od zawsze i na zawsze ♡

  • @UP Możemy mieć kilka interpelacji tego pierwszą według mnie oznacza, że nowe SPP dostaną element ognia druga rzecz jaka mi przychodzi to "gorący news". Ewentualnie jak sam to powiedziałeś nazwa postaci.

    User gdy pisze z Teamowcami
    tumblr_oatwtyjoWu1vbt99bo1_500.gif



    <Moslaten> Powinni tu takie wycieczki robic, Art powinien pisac hejterom na forum "Idzcie na #gladiatus.pl to zobaczycie, ze moglo byc gorzej" XD


    Tak to już bywa z tą miłością
    Raz walisz babę a raz konia!

  • Chcę ją mieć. ._.
    Przez uszy i ogon(?) przypomina lisa oto, a on ma element światła, ale sukienka raczej nie pasuje do elementu. :Żartujesz?:

  • Widzę, że pojawi się laseczka jeszcze bardziej słodsza od Lotus, wydaję mi się że będą to karty o elemencie ognia. Po poprzednim roku zasugerowałem się właśnie ubiorem twierdząc, że to karty ognia, a tu bam! Mroku! :D

  • O tak takie teamty o kartach SPP kocham, event zimowy najlepszy event forever, taka fajna atmosfera świąt w realu jak i w nos oraz piękne karty czego by chcieć więcej ! Bardzo sweetaśnie wygląda te zdjęcie z niewiadomą pani, czekam na obrazki spp dla sakury i klifa oraz chciałbym ich zobaczyć w akcji. Czyżby to nie jej skille:
    1) Zakazane uroczy gest - ???
    2) dziewięciu bielik - ???
    3) angkaljin ryk - ???
    Z google tłumacza

  • Wie ktoś w ogóle, dla kogo będzie ta karta Lisicy?

    Kliffa
    Tak na serio to mamy tylko 1 partnera-kobietę (Sakura), więc raczej zmiany płci nie wprowdzą (gender w Nostale :cursing: )
    Edit: zapomniałem o eventowej Leonie, ale to sp zupełnie do niej nie pasuje.

  • Boże, mentalność gimbusów... Teraz wszystko co ma dziewięć ogonów i cycki to Ahri? :| No nie sądze. A co do karty, to pewnie nic nowego nie wymyślą, zgaduję że pewnie będzie atrybut ognia, a jeśli chodzi o skille to najpewniej jakiś syfny autoattack zasięgowy, jakieś słabe AoE, oraz stun w postaci "buziaczka", bo po co być oryginalnym, eh.

  • Ohh, no dobrze, nazwijmy tyo bardziej profesonalnie - kitsune.


    Oczywiście, bierzmy pod uwagę, że ta piękność jest taka tyko na obrazku, ponieważ w grze mogą równie dobrze doszczędnie ją zniszczyć...


    @Off


    BOSZE PIENKNE, BRAUABYM ;____________________________________________; A MYŚLAŁAM, ŻE TO LOTUS JEST CUDEM W TEJ GRZE.

  • Oczywiście, bierzmy pod uwagę, że ta piękność jest taka tyko na obrazku, ponieważ w grze mogą równie dobrze doszczędnie ją zniszczyć...


    I zrobią to na pewno, wszystkie "nowe" grafiki w grze są beznadziejne, wyglądają okropnie i nie pasują do starszych, w tym wypadku przypuszczam, że będzie podobnie, +20 do wzrostu, wychudzenie postaci i "dziwne" cieniowanie.
    Ogólnie nie ma się czym jarać, za dużo się nie napracowali, kolejny partner którym na początku wszyscy będą się jarać, a po tygodniu zostanie uznany (słusznie) za syf, bo sam krzak jest 3 razy lepszy.

  • Ta dziewczyna z kawaii moe moe neko uszami i ogonami wyglada jak Kocia Bogini z ostatniego hetnaia, ktorego z wielkim zapalem czytuje...


    Tak wgl to skojarzylo mi sie z takim bohaterem z Lol'a chociaz NIGDY nie gralem w lola ;_; Albo z Naruto...
    Wrescie bedzie jakies kawaii moe moe neko, a jak beda 2 takie to kawaii moe moe neko yuri i oczywiscie pantsu, bez pantsu to nie yuri (?)


    [18:07] <@Laoni> Dobra dzieci
    [18:07] <@Laoni> rozejsc sie

  • Nie gram w LoL'a, ale ta postać jest dosłownie wzorowana na Ahri lub Ninetales z PoKeMoN w wersji ludzkiej. Czekam na następne postacie, równie $f3et4śn3. L0ffk1 f0r3fki.

  • Ahri czy to ty? albo Ara? XD WINTER IS COMING to NT


    Ps Liczę na stuny albo dbf u łucznika/maga i jakiś heal u woja bo ce tanka jak Aegir i nwm co ale coś jak freya (i chyba ta babka z spp2 nie poużywałem jej za bardzo xd)

  • Ten lis to Kitsune a nie Ahri albo Ara.... Entwell nie wzorował się ani na LoL'u ani na Arze (w innych grach pojawiały się te ''lisy'' lata świetlne temu). Kitsune to lisi demon z mitologii japońskiej. Kistune nawet chyba znaczy nawet "Lis" z japońskiego ale coś tam było z tymi demonami, chyba były dobre i złe, ale nie pamiętam dokładnie.


    Co do żywiołu przeczuwam, że będzie to ogień, jeśli Garam to nazwa tej panienki to słowo GORĄCA pasuje świetnie do Ognia.

    O co chodzi z tymi ostrokrzewami?