Powiększenie slotów w NosBazarze

  • Czy podoba Ci się propozycja? 12

    1. Tak (9) 75%
    2. Nie (3) 25%
    3. Nie mam zdania (0) 0%

    Pewnie każdy z was przeżywał kiedyś ten koszmar. Wstawiono już maxymalną ilość przedmiotów. Usuń z nb przedmioty(,,,) ...Naraz możesz wstawić maxymalnie 100 przedmiotów. :Długi podbródek: Jest to szczególnie męczące dla ludzi którzy robia solo limity i dziennie jest 150 itemów z samych boxów... Nie mówiąc o innych przedmiotach.Ciągłe odpalanie innych postaci aby wystawić resztę itemków jest już po prostu uciążliwe. Moja propozycja to powiększenie slotów do 500/1000:szlocha::szlocha::szlocha:albo chociaż 300. <3

  • Nigdy nie miałem takiej sytuacji xD
    Nie wystawiłem nigdy więcej niż 3 strony.


    Przepraszam, że nie napędzam gospodarki.


    PS. Brzmi jak dobry powód dla trolli na wystawienie 30 stron po 1 rzeczy

  • @Up Jeżeli otwiera sie boxy z rajdow wtedy 30 miejsc na nb w zupelnosci wystarcza osobie, ktora nie resella. Jezeli boxy z limitow z kolegami/erenii/zenasow sie nie otwiera wtedy normalnym jest potrzeba ok. 150 miejsc na same boxy lub wystawianie ich "na raty" na jednym medalu.



    W sumie moglaby byc drozsza wersja medalu dla takich osob :P Na tak


    Av i sygna by Kanashimi* <3


    W grze od lutego 2009 roku do lutego 2017 roku.

  • Jak najbardziej za, w końcu za to się płaci. Jedynym problemem może być "spam" itemami na nb. Wrzucasz 500 piórek po 1sztuce i teraz takich osób bedzie 3 np i zobacz ile stron już powstaje na nb.

  • No tak Dubix, to jak się płaci to od razu przyda się przycisk wygraj gierkę za 5k n d.


    Powiększcie bazowe sloty, a bonus z medalu zostawcie taki jaki jest, nie trzeba będzie kupować medalu plus plus plus extra super, tylko ten co zawsze.

  • Tez jestem za pomysłem bez medalu powiększenia slotów tylko ograniczyć możliwość wprowadzania tego samego itemu więcej niż 10 razy poza tym dodalbym opcję stack boxow I wszystkie o tej samej unikalności i tym samym rajdzie bym stakowal każdy by się ucieszył bo nawet w eq nie będzie zawadzać :D czytelniej będzie.