Parę pomysłów dotyczących aktywności w BB

  • Czy podoba CI się propozycja? 22

    1. Nie (9) 41%
    2. Tak (7) 32%
    3. Nie mam zdania (6) 27%

    1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Parę pomysłów dotyczących aktywności w BB


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:

    1) Witam mam taki fajny pomysł na rozwinięcie licznika aktywności w BB. By dołożyć licznik w % aktywności na rundę tak aby można widzieć w jakim % dostanie się nagrodę za BB.
    2) Do tego uważam że można rozłożyć nagrodę z BB na % w zależności od aktywności. Ponieważ niektóre osoby robią więcej na BB niektóre mniej licznik z ustawionym limitem 0-200%.
    3) Poza tym proponuję np. Jak ktoś nie ma DMG by zabijać moby w BB np Holly mag. To proponuję by leczenie było też brane w Aktywności BB np dzielone przez liczbę uczestników.

    4) dodanie oznaczenia koło nicku dla ludzi co mają już drop z BB. Np w formie gwiazdki.

    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):


    4. Dodatkowe informacje:
    Proszę o skorygowanie moich pomysłów w zależności od możliwości wprowadzenia. Jeśli któryś by się spodobał to prosiłbym o wprowadzenie :Szeroki Uśmiech:

  • Znaczy ma być dodany przecież kolejny poziom BB 80-90 czy 80-89 więc będzie to pasować oczywiście masz wiele racji ale też widzę szczególnie na właśnie 80+ będąc na Holly magu mimo że i bije i wszystko to nie zadam tyle DMG by wbić na próg do wygrania (można się śmiać) ale dla tych co nie mają dużo eq nawet 20% dropu z BB to lepsze niż nic a większość niestety tych silniejszych graczy tak dużo zbija mobkom że co najwyżej 2-5 ataków może się zada. Dlatego proponuję licznik i dodanie również możliwość dostania np 10 % wygranej jak i 200% dla tych co naprawdę przychodzą z dużym lvl dobrym eq :)

  • BB jest teraz ok, ale czas oczekiwania między mobami a dropem po zbiciu mobów powinien zostać o wiele skrócony, bo z tej bb się teraz robi posiadówka 13-minutowa, a osoby z aw się tam po prostu nudzą (już nie wspominam o jakimś nowym bb dla np. 25aw+).

  • A ja nie, bo powstanie ogromna inflacja piór. 20 pior, a 200% wiecej to znacznie zmieni status bazaru.

    Pióra i tak spadły z ceny tak o jakieś 60k od sztuki, no niestety kiedyś piór przybywało około 8k dziennie a teraz po zmianach w bb dużo więcej bo nie ma tego limitu 90 na jedno bb.

  • No ja np z 8 BB może dostaje drop z 1-2 bo nie ma szans dostać coś jak nie masz eq i sp kox co będzie wybijać czy chociaż zbić moba od początku

  • Imo cały pomysł po prostu na nie. Stworzy zbyt duży dysbalans. Obecne bb jest dobrze skonstruowane, a i tak stworzyło drobną inflacje.

    Drobna inflacja to mało powiedziane normalnie pióra miały stałą wartość w odniesieniu do potków many za czasów gdy 1kk był warty jednego mana potiona pióra stały w zakresie 18-22k od sztuki. Zaś gdy za 1 mana potka dostawaliśmy 4-5kk pióra były warte 80-90k od sztuki. Aktualnie 1 pot many jest wart +/- 2kk, a pióra 20 k od sztuki jak widać wraz z aktualizacją bb powstał duży spadek wartości piór względem potów many dwukrotnie większy niż zwykle i głupotą by było obniżenie jeszcze bardziej wartości piór nie zwiększając ich drop rate'u na spotach.

  • Jak dla mnie tych piór powinno lecieć po 10 , nie po 20 . 20 To zbyt wiele , do tego łatwo robić to bb na nupy , zamiast tych 10 sztuk piór powinni dodać coś innego , nwm , jakiś nowy itemki może coś typu "sztabka złota" która leciała by w ilosći 1 za BB , i np z 5 sztuk i innych itemów które są obecnie bezużyteczne stworzyć wytrych do skrzyni skarbów , które obecnie też sa nic nie warte bo te wytrychy nie są chętnie kupowane .

  • Znaczy, tak można wcale nie zmniejszać ilości na bb, tylko też zwiększyć proporcjonalnie droprate, bo z tego co ludzie piszą to nie mogą wbić tego całego wkładu na bb, to w takim razie mogliby na spota chodzić zamiast na bb i by na jedno wyszło, a tak teraz to zbytnio się nie pyli chodzić na drop.

  • Znaczy, tak można wcale nie zmniejszać ilości na bb, tylko też zwiększyć proporcjonalnie droprate, bo z tego co ludzie piszą to nie mogą wbić tego całego wkładu na bb, to w takim razie mogliby na spota chodzić zamiast na bb i by na jedno wyszło, a tak teraz to zbytnio się nie pyli chodzić na drop.

    świetna wypowiedź osobiście też jestem za zmniejszeniem ilości drop piór z BB o 25% tak by się zbalansowalo bo mega dużą jest inflacja piór z 2 strony spojrzeć można też na inną ważną sprawę. Kiedyś grało w tą grę dużo więcej graczy teraz szczerze mówiąc to biednie jest jeszcze pamiętam czasy gdzie było coś takiego jak pełny kanał co teraz nawet podczas LoD czy Aren nie ma. Tak więc mało że jest ogromny drop z BB to też jest stosunkowo mniej klientów na serwerze co za tym idzie nawet sprzedawane pióra które są po 20k mogą nie zostać skupowane. Więc to i tak może cena wzrośnie nawet do 30k ale to i tak ludzi z tego co widzę jest stosunkowo mniej niż było 2-3 lata temu. Możecie mnie wyśmiać za to ale tak niestety zauważyłem bo jeszcze pamiętam czasy gdzie od 13-14 przez pełną godzinę na arenę się wchodziło i był tłok a teraz może 30-40 osób jest do tego stopnia że mając po 15 max 20 minutach właściwie nie ma szans dostać się na arenę talentów bo nie ma już z kim rozegrać jej. Z resztą nie tylko pióra poszły w dół ale 90% itemów spadło z wartością

  • Tak, dajcie 5 piórek na bb, to wtedy na niej zostaną już tylko ludzie z dziesięcioma nupami. A jak ktoś nie wbija składu na bb to na pewno jest to wina dużych lvl, a nie tego, że wbijają w 3 dni 80, mają sp+2 i eq u-2 i bb od x lat jest 80-99, co na tą liczbę osób, które mogą luzem zrobić je solo jest chore.

  • Tak

    Tak, dajcie 5 piórek na bb, to wtedy na niej zostaną już tylko ludzie z dziesięcioma nupami. A jak ktoś nie wbija składu na bb to na pewno jest to wina dużych lvl, a nie tego, że wbijają w 3 dni 80, mają sp+2 i eq u-2 i bb od x lat jest 80-99, co na tą liczbę osób, które mogą luzem zrobić je solo jest chore.

    Szczerze powinni coś się zabrać za nupy bo nupy niszczą gospodarkę bo przez nich mamy nadmiar piór a taki uczciwy gracz co stara się coś zrobić i zarobić. Może coś się naprawi jak dodadzą BB dla 90+. Z tym że nie wiem jak będzie w tedy wyglądało bb na 80-89 lvl

  • Tak

    Szczerze powinni coś się zabrać za nupy bo nupy niszczą gospodarkę bo przez nich mamy nadmiar piór a taki uczciwy gracz co stara się coś zrobić i zarobić. Może coś się naprawi jak dodadzą BB dla 90+. Z tym że nie wiem jak będzie w tedy wyglądało bb na 80-89 lvl

    nie ma co zabraniać na nupy, bo po co robić z graczy kaleki... Jak ktoś ogarnia na 1 konto to idzie 1, jak na 10 to na 10 chodzi, a jak na 100 to na 100. Albo niech zmniejszą drop na bb, albo zwiększą drop na spotach, coby jakiś gracz który nie wbija wkładu na bb mógł podropić piórka w sensowny sposób.