Posts by Araragi

    Po co naprawiać błędy , dać życie tej grze w postaci jakiś fajnych aktualizacji,ożywić tryby gry,dać w końcu coś do tych boxów z aktu 7 zamiast obecnego syfu , w czasach gdzie ludzie siedzą w domach i grają w te grę jak można jeszcze bardziej ją zniszczyć i zniechęcić graczy xD .

    PS. Przynajmniej Kroniki stanieją .:thumbsup:

    Przerwa techniczna - 10.02.2020: Rozpoczęcie walentynkowego eventu


    Pomimo zaznaczenia "Stare konta, które nie zostały zmigrowane, będą mogły zalogować się za pomocą starych danych do programu uruchamiającego, ale będą musiały podać adres e-mail w celu powiązania konta z kontem Gameforge" Opcja ta po aktualizacji nie działa mimo że wczoraj GF Login normalnie się odpalał i dało się przypisać konta do mejli . w Skrócie konta niezmigrowane nie mają jak wejść do gry . Wpisując prawidłowe dane zastajemy komunikat załączony niżej .

    Nie zapominajmy o kostiumie który przywraca z 10% szansą 10% HP xD o ile na PVE bardzo przyjemny to w pvp jest nieporozumieniem jeśli ktoś chce tutaj poruszać kwestie balansu . Ciekawe co oni rozumieją po przez ten balans , z każdym nowym "pomysłem" to wszystko wygląda jeszcze gorzej.

    Z tym balansem to też nie wiadomo, podobno mają też się skupić w tym roku na zreworkowaniu Glacernonu. Nie wiadomo w jakiej kolejności to zrobią.

    Ja nie wiem jakiego wy balansu oczekujecie gdzie nie było go przed dodaniem tytułów, tatuaży, run a do tego te nowe stroje które już po prostu zalatują jakimiś pomysłami rodem z privów . Pomyślcie o czym piszecie gdzie , jaki balans w tym chaosie nastawionym na dojenie portfeli xD .

    Bony olejka od tatuaża potraficie oddzielić żeby działały poprawnie ale Perti od kostiumów to już nie xD?

    Jak się wypuszcza na szybko niedorobioną aktualizacje do gry przed świętami żeby jak najwięcej wydusić grosza od graczy to tak się dzieje.

    To ja sobie ponarzekam na maga który też ma jeszcze teraz więcej bona a że zwykłe uniki na niego nie działają tylko te z osłonki to nie bardzo jest jak się przed takimi magami bronić którzy na cyganie samym combo potrafią tym łucznikom na których tak narzekacie zabrać 75% hp ~~ jeśli mówimy o jakiś zawodnikach z ponadprzeciętnym eq to teraz nie wiem jak to będzie wyglądać z jeszcze większym . Tak jak się zgodzę z tym że łucznik ma najwiekszy boost do bona tak samo ma najmniejszą szanse na niego , a bez niego łucznik za wiele nie bije w porównaniu do innych klas.Ja mam wrażenie że cały czas żyjecie tym że było kilka łuczników z wymaxowanym eq i spkami na poprzednią generacje eq gdzie ciężko było by mi szukać takich osób w klasie mag/wojownik . Jak dla mnie łucznik owszem bije dużo ale równie dużo dostaje na siebie obrażeń.

    skoro ktos placi to niech ma przewage, zasluguje na to bo zapracowal na te pieniadze
    prosze o zamkniecie tematu poniewaz jest nieaktywny

    A ja poproszę o odświeżenie albo dopytanie , bo dostajemy nowe pasywki , nowe eq , czyli większy DPS a nadal będziemy bić po 1 .

    No jak dla mnie jest znikomy jak na taka ilość rajdów co jest robiona w tej chwili drop jest taki jaki jest , dropło kilka czapek i kilkanaście resów nie jestem w stanie zliczyć ile rajdów było robionych ale ogromna ilość.


    Co do drugiego wątku to tak własnie analiza tego co sie dzieje w tej grze na przestrzeni lat , mówisz o redukcji Golda jaka to jest redukcja skoro na rajdach zmniejszyli na BB zwiększyli , do tego jest to trzaskane na nupy na każdym kanale . Argument że jeden śmieć z a6 jest nagle potrzebny w porównaniu do masy innych które są nic nie warte jest naprawdę przekonujący xD. Zwoje które mają 50% na to ochrone materiałów przy czym zwój jest palony zawsze a jest za WALUTE PREMIUM W GRZE a nie tak jak matsy do uzyskania w grze , oczywiście można kupić od innego gracza który zakupił te walutę jednak no nie oszukujmy się że zaraz nam się zleci nie wiadomo ile osób i zaczną ładować w grę masę pieniędzy bo jak dla mnie dodanie nowego itemu nie oznacza tego że ktoś załaduje więcej tylko ktoś kupi ten item zamiast innego i tak cena ND rośnie w górę bo są nowe itemy ale ilość danego sie zmniejsza na koszt innego .


    a rajdy są łatwe ale to dobrze że są tak łatwe przynajmniej coś się dzieje w tej grze i na spontanie można zebrać 8 osób i pograć jak nigdy , nie trzeba stawiać mla dla każdego z osobna , rajdy dla każdego . Wydaje mi się że ludzie z kostkami i ekwipunkiem pod Pve za grube pieniądze nie mogą przeboleć tego że to nie będzie taki monopol jak z Fernonką xD . Jakoś nikt nie płakał z tych osób ze fernonka jest krótsza niż cuba :Hmmmm:

    Rajdy łatwe bardzo ale też szansa na jakiś ciekawy drop z boxów prawie znikoma , drop z mobów dalej bez profitów z aktu na akt co raz gorzej , na akcie 5 mieliśmy jakieś diamenty zwracało się za ancki w jakimś stopniu . na akcie 6 relikty które rzadko dropią , tutaj już nie mamy nic oprócz materiałów do broni/run/tatuaży, które zaraz będą nic nie warte przez stosunek ilości do jej zapotrzebowania , to też będziemy zawdzięczać kolejnym p2w w postaci tych nowych itemków z jak dla mnie śmiesznie wysokimi cenami .

    Beka, jeśli to ich zapowiedź balansu to czekam na akt 10 z niecierpliwością, gdzie łucznik będzie miał 60% na 300%, mag 70% na 250, a wojownik 60 na 75. Te akty nie wprowadzają nic prócz podbicia stat. Pozdro jak te nowe runy zakopią maga bo gierka będzie znowu faworyzować łuczników. Entwell chyba nigdy nie grał w tą gierkę. Widzimy się za kilka miesięcy, gdy wprowadzą nam "balans", który zwiększy zasięg na wszystkich kartach z 10 do 15 pól i przy okazji zniszczy jakieś już martwe karty. Na zmiany w statach nie liczcie bo mózg silnik im na to nie pozwoli.
    Moja opinia na temat tego jak komuś nie chce się czytać:
    ŻAŁOSNE2

    Nie wiem co by musiało do tej gry zawitać żeby zakopać cygana z combem xD.

    Te nowe tytuły są bezwartościowe jeśli możemy używać tylko jednego w tym samym czasie , mając 90lvl oraz tytuły który tam zwiększa 2% dps kto go zamieni na jakieś 2% resa na dany element albo jakieś inne syfy , jedynie ten stun jako tako na tle tego wygląda ale no myślę że można było by się zająć czymś ciekawszym niż tracić czas na takie coś . Oczywiście tytułów na grind nadal nie ma ale jak mają tak wyglądać to w sumie też nie warto tracić na nie czas.

    Nie mieli co wymyslec to polaczyli akt pierwszy z Kraina Smierci. Nie wyglada to zle, ale zaczynam bac sie o ilosc kontentu. Znowu bedzie setki misji dziennych, bezuzyteczna fabula i 2-3 mapy, na ktorych oplaca sie cokolwiek bic? Te mapy sa zwycem skopiowane z puli map jakie juz mamy, tylko wymienione zostaly tekstury.

    No to jest sedno co będzie dropić o i w ogóle a nie liczyłbym na coś ciekawego , wystarczy spojrzeć na poprzednie akty.

    Araragi co Ty myślisz, że oni jakiś tytuł pokroju 5% na onyxa czy 5 pkt sl w atak dadza nam ZA DARMO na event? XDd

    1% krwawienie piękna sprawa, całe mnóstwo, pewnie teraz żaden sin nie trafi we mnie krwawienia

    Nie po prostu nie potrafię zrozumieć dlaczego tworzone są takie śmieci skoro dla nich małe rzeczy są wielkimi problemami na które potrzebują zawsze tak wiele czasu to może ten czas można by było wykorzystać na coś lepszego lub usprawnienie czegoś .

    Ehh czytanie ze zrozumieniem nie jest u ciebie zbyt mocną stroną? To ładnie wytłumaczę Ci co napisałem wyżej.

    "W tym fragmencie napisałem iż osoby wyżej spłakały się o to nie ja podałem te przykłady tylko nawiązałem do tego iż zachowanie osób na forum jest po prostu głupie oraz ironicznie powiedziałem "bo przecież w PvP jest normalne jak latasz w "(przykład)"". Więc nie wpychaj mi nie moich słów. A ty mi tu tłumaczysz jakieś dziwne rzeczy o których nawet nie wspomniałem.

    Specjalnie dałem bolda żeby takich debilizmów nie czytać:"Zaś glacernon to inna sprawa która potrzebuje innych większych zmian więc wychodzę naprzód i z góry mówię iż jest to INNA KWESTIA."


    W ogóle czy ty nadal gracz w tą grę czy to kolejna osoba która się wypowiada kryjecie te nicki a takich kozaków odgrywacie na Forum...

    No widzisz ja nie potrafię rozczytać tego co ty piszesz a ty tego co ja , chodziło mi o to że twoje myślenie jest błędne że te skrzydła mają może zastosowania w jednej sp , mają w wielu i są irytujące . Sami gracze walcząc ze sobą unikają zakładania czapek które stunują i kostiumów które redukują dps , po prostu denerwuje mnie takie pisanie "że ludzie się spłakują" "głupie i ironiczne gadki " a co mają pisać? przytakiwać ? wszystko jest super dajcie więcej takiego kontentu ? xD. Nie wiem czego oczekujesz . I odpowiadając na twoje ostatnie pytanie , tak gram sobie na nudnym "endgamie" w którym za bardzo nie mam co robić bo wiele trybów jest martwych + to że gra jest bombardowana śmieciami i rzeczami które nie są dobrze odbierane przez społeczność więc w wolnej chwili wyrażam swoją opinię .