Przerwa techniczna - 03.07.19: Zmiany w Bitwie Tęczowego Kryształu i rozpoczęcie letniego eventu

  • Można by te bitwę ograniczyć do 1-2 kanałów bo łatwo je robić na napy na pustych kanałach .

    To może jak wejdą lepsze nagrody, bo wydaje mi się, że hype na to minie po miesiącu, ale to tylko moje przypuszczania :/

  • Cóż powiem krótko po tych tematach z zbieraniem pomysłów i tego co tam zostało zaproponowane, a to co dostaliśmy jest kanion. Jedyne co nam zaserwowano w tej tzw. "Całkowitej renowacji" to nowy sposób możliwości wzięcia udziału który jest trafiony oraz sklep do którego zdobywamy monety. To co możemy kupić w sklepie nie ma totalnie żadnego wpływu na rozgrywkę i jest zbędne. W sumie zastosowane zostało to samo co do tych czas:"Dodajemy ozdoby/pety które nie mają totalnego sensu". Jeżeli podobna "Całkowita renowacja" ma dotyczyć Glacernonu możecie sobie odpuścić. Aktualne btk nie różni się niczym od poprzedniego nadal można wygrać je 15 sekund przed końcem nie robiąc nic wcześniej, nadal można używać full oraz petów co tamtejsze pvp czyni totalnie bez sensownym. Jedyne co ma sens to to, że jest misja na exp dla Rodziny i to jedyne co będę robił z tym żartem nazwanym "Całkowitą renowacją BTK. Raz sumując nie śmieszny żart.

    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!

  • Sin dostaje wystarczajacego boosta już bez niewidki

    To jest wiadome, ale to jest sprawa balansu. Dlatego nie widzę sensu w tym żeby wyłączyc całkowicie niewidkę. Jedna z głównych mechanik łucznika ma zostać wyłączona bo jest "zbyt broken" xd. To tak jakby wyłączyć magowi bańkę czy wojowi... a nie woj i tak będzie juzles

  • Myślę, że btk powinno zostać zmienione pod względem:
    -Zablokować wszelakie potki/jedzenie regenerujące hp
    -Pety... cóż dostaliśmy konika, który ma nas boostować na btk, jeśli już dopuścimy te buffy to chociaż niech one zostaną zablokowane aby nie dało się nimi bić.(fibi i zamro, taaaaa...)
    -Potki wzmacniające nasze staty również można zablokować, co za tym idzie aby zapobiec odpałowi przed btk to usuwanie buffów po wejściu na nie i wydłużenie ciut startu aby dać czas na odpalenie własnych buffów (np. mnich)
    -Nagrody, o ile btk sprawia mi jakąś frajdę tak sprzydało by się aby coś trzymało graczy na stałe. Jak już to pisali miło by było gdyby pojawiło się pp i co jakiś czas aktualizować pulę nagród o inne ciekawe przedmioty.
    -Gameplay: dobrym pomysłem byłby "licznik", który zlicza pkt np. XX za przejęcie kryształu, X za zabicie gracza. Oczywiście wygrywa drużyna z największą ilością, na końcu można pokazać tabelkę typu: k/d/zebrane pkt na gracza.

  • BTK:
    -Zablokować używanie jedzenia i potów hp
    -Po wejściu na btk usuwane są wszystkie buffy
    -Wszystkie pety są przenoszone do "zagrody" dają buffa ale są zamknięte i odgrodzone czymś od pola bitwy.
    -Gdy zaczynamy kręcić kryształy niewidka znika
    -Aby rozgrywka była bardziej sprawiedliwa można zmienić zasady przyznawania punktów np. liczyłby się czas kontrolowania kryształów. Za każdy kontrolowany kryształ co sekundę otrzymujemy wartość punktową danego kryształu
    -dodać kamienie perfekcji do tęczowego sklepu np. 3 tęczowe monety wymieniamy na 1 kamień perfekcji
    Lola:
    -Zwiększyć ilość wypadanego złota z uwagi że jest to trudny rajd do np. 15-20k
    Kapitan Pete O'Peng:
    -Zwiększyć ilość wypadanego złota do 4-5k
    -Gdy Kapitan wzywa smoki i jest poza mapą usunięcie możliwości zaznaczenia go spacją (przeszkadza w zabijaniu pingwinów spacją)
    -możliwość handlowania perłami z krzakiem piratem i navy

  • Przepisywanie pomysłów z poprzednich tematów mija się z celem bo jak widać skutkiem brania ich pod uwagę jest właśnie ten śmieszny Rework Btk. Także możemy sobie darować pisanie kolejnych propozycji które są kompletnie olewane.

    BTK:
    -Zablokować używanie jedzenia i potów hp
    -Po wejściu na btk usuwane są wszystkie buffy
    -Wszystkie pety są przenoszone do "zagrody" dają buffa ale są zamknięte i odgrodzone czymś od pola bitwy......

    Myślę, że btk powinno zostać zmienione pod względem:
    -Zablokować wszelakie potki/jedzenie regenerujące hp
    -Pety... cóż dostaliśmy konika, który ma nas boostować na btk, jeśli już dopuścimy te buffy to chociaż niech one zostaną zablokowane aby nie dało się nimi bić.(fibi i zamro, taaaaa...)
    ......

    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!