Bitwa tęczowego kryształu

  • 1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Niewielkich zmian na nieuczęszczanym przez praktycznie nikogo "evencie"


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: : Propozycja wygląda tak - zmienić sposób meldowania się na bitwę tęczowego kryształu, który jest wyjątkowo męczący i czasochłonny do podobnego, który jest używany podczas rajdów takich jak - uniknięcie meteorytów, owcza farma. Mianowicie wyglądałoby to tak, ze każdy, kto chciałby wziąć udział w BTK musiałby nabyć u npc Rejestracje do bitwy tęczowego kryształu. (Można by zmienić jej cenę z 70k na powiedzmy 50k, by ułatwić dostęp do tego eventu graczom z niższymi możliwościami zarobku, jednak nie jest to koniecznie). Event odbywał by się w swoich standardowych porach - co 3 godziny. Pojawiłaby się ikonka o jego rozpoczęciu.


    Zmienienie nagród za ten event jest wręcz wskazane, by zachęcić graczy do uczestnictwa w nim. Proponowałabym coś niezbyt integrującego w grę - zmianę totalnie useless buffa na nie tracenie punktów SP na 24 godzinny buf dający powiedzmy 10% do ataku (bo nie przesadzajmy). Byłby to jeden z buffów, można wprowadzić ich więcej - powiedzmy - 10% do defa, 10% do hp i 10% do expa, każdy byłby na 24 godziny, buffy byłyby tylko za wygraną bitwę tęczowego krzystału, A dla przegranych powiedzmy - 100k pocieszenia.


    Jeśli komuś nie odpowiadałby wylosowany buff, mogłby spróbować za 3 godziny ponownie.


    Opcjonalnie dobrym rozwiązniem byłby tworzenie na BTK teamów na podstawie lvla, podobnie jak na arenie 3 vs 3. Do rozpoczęcia BTK minimalnie potrzebne by było powiedzmy po 8 osób w teamach.


    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):


    4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?: Myślę, że mogłoby to ożywić lekko nieuczęszczany przez nikogo event, ja bym się na pewno skusiła :3

  • jak najbardziej na tak :) BTK jest fajne i z ostatni raz jak to robilem bylo podczas jakiegos eventu gdzie do misji trzeba bylo zebrac kilka razy.

  • Pomysł zmiany nagrody spoko tylko żeby ten buff działał jak ancek oraz zamiast 10% dac tylko 5%. Pomysł na Tak.

    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!