Przerwa techniczna - 03.07.19: Zmiany w Bitwie Tęczowego Kryształu i rozpoczęcie letniego eventu • Hej NosGracze,


  korzystając z okazji, że za oknami tęczowy nastrój nasila się coraz intensywniej, firma Entwell tym razem zwróciła swe oczy na Bitwę Tęczowego Kryształu w Przerwa techniczna - 03.07.19: Zmiany w Bitwie Tęczowego Kryształu i rozpoczęcie letniego eventu. Uległa ona całkowitej renowacji: nowy, łatwiejszy system dobierający z pewnością zachęci Was do rozgrywki, a nabyte z niej przedmioty, które możecie wymienić w nowym tęczowym sklepie w zamian za odjazdowe nagrody, sprawią, że znów sobie o niej przypomnicie jak o starym, dobrym evencie systemowym. To jednak nie koniec nowości, bo także naprawionych zostało kilka błędów, m.in. licznik zadanych obrażeń. Jak zawsze w przypadku większych aktualizacji, chcemy zapytać się Was, jak Wam podoba się dzisiejsza aktualizacja. Czy macie jakieś propozycje zmian co do przerobionego systemu Bitwy Tęczowego Kryształu?


  PS
  Chcecie dowiadywać się wcześniej o zbliżających się do NosTale nowościach i planach na przyszłość? Koniecznie regularnie odwiedzajcie fanpage'a NosTale
  na Facebooku i bądźcie jednymi z pierwszych, którzy poznają sekrety nadchodzącego aktu 7!


  Wyśmienitej zabawy w tęczowym blasku,
  Zespół NosTale.pl

 • karl15 wrote:

  ehh. Zamiast wsadzić tam do tej skrzynki kamyki perfekcji po prostu z losową ilością (możesz dostać 2, ale z małym prawdopodobieństwem możesz dostać np 10) to ci dają wszędzie to samo. Pióra, fmy, wzmacniacze - nuda.
  A co lepiej wpasowuje sie w bitwe teczowego krysztalu niz kolorowe kamyki. No lol.


  To byłoby super :(

 • Wszystko spoko, mógłby ktoś udostępnić statystyki tego peta? Czy ma takie same staty jak Pegaz i jedynie wygląd został zmieniony?

 • Pudelko z nagroda bardzo tanie, BTK bedzie zywe przez miesiac, az sie okaze, ze leca same olbrzymki i piora, bo generalnie nic ta bitwa soba nie reprezentuje

 • Zbyt dużo roboty, za tak mierne nagrody, btk umrze szybciej niż Valhalla z minigrami.

  Bez%20nazwy22.jpg  "Nie wystarczy przeczytać wszystkich książek i nazwać sie mądrym, bo owszem będziesz mądry, ale tylko z pozoru." ~ Włodek Markowicz • Btk nie umrze, bo są nowe misje i osiągnięcia rodziny na ukończenie btk.


  Gold zmniejszony jest na loli, trochę bez sensu... Bo nie robi się tego rajdu w minute.

 • Zawartość skrzyni do wymiany i będzie lepiej, co można by było do niej dodać?

  • Wszystkie możliwe zdobycze z Tęczowego Sklepu z małą szansą na zdobycie
  • Kostiumy krzakogonów
  • Pojazdy jednorożce lub jeepy
  • Kamienie perfekcji

  Przy czym kostiumy i pojazdy można również dodać do tęczowego sklepu w wymianie bezpośredniej
  Niby kilka rzeczy, a jakoś tak lepiej by się to prezentowało.


  @EDIT: No na litość boską, ja rozumiem znerfienie golda na zającu, bo jest prosty jak konstrukcja cepa, ale Lola jest najtrudniejszym rajdem eventowym. @Alarius proszę, przekaż dalej, że należy zwiększyć gold, może nie do pierwotnego stanu, ale na pewno musi być więcej jak jest teraz.

 • Wszędzie pióra i fmy , trochę bez sensu bo to co chwile na wartości będzie tracić jak pakujecie to w każde paczki nagród. To BTK powinno zachęcać do gry samą rozgrywką a nie "wymuszeniem" przez misje rodzinne dla PDR.

 • Lepsze nagrody to na pewno, kostiumy kolorowe krzakogona, same kolorowe krzakogony, których już nie można zdobyć(jedynie brązowy z boxów Obrony króla krzakogonów-który już i tak umarł). Pegazowi można chociażby te 10% ataku dać ogólnie, nie tylko na BTK, bo równie dobrze można zabrać Fibiego i wyjdzie na to samo. Super byłoby zobaczyć nagrody z nosmarketu w tym pudle(Tak wiem, że olbrzymki też są w NM podobnie jak FMy, czy pióra), ale jakieś zwoje wysokiego/niskiego poziomu, skoro jest już pet to może powiększenie slotów. Jest masa ciekawszych rzeczy, na które można zapracować tymi btk. Zdaję sobię sprawę z tego, że bardzo łatwo BTK można robić na nupy, ale wszystko byłoby za odpowiednią cenę tych monet.
  @EDIT
  Jak ktoś przejmuje kryształ na BTK wyświetla się: "Drużyna gracza Caaprio przejęła punkt(...)" pomimo tego, że liderem drużyny(???) jest ktoś zupełnie inny, więc to przydałoby się poprawić. Podobnie jak zablokowanie niewidek(zwiady kręcą punkty 10 sekund przed końcem i maja wina, pomimo tego, że ściąga tą niewidke), dostaliśmy tego peta, żeby szybciej biegać na btk-okej rozumiem, ale przydałoby się też coś zrobić z bijącymi petami zamrożonych graczy, bo pomimo unieruchomienia nadal można bić petami i przeszkadzać w przejmowaniu kryształu, co jest dosyć irytujące dla osób nie posiadających niewidek :szlocha:

  The post was edited 1 time, last by Caaprio ().

 • Moim zdaniem pomyłką jest to że są dozwolone fulki, powinny być wyłączone tak samo niewidki (powód napisany powyżej), do tego fajnie jakby dodać statystyki że jak klikniesz prawy na postać (jak w wypadku areny talentów) i są widoczne KD albo W/L. Nagrody są również do zmiany, są poprostu słabe na dzisiejsze czasy dodać jakieś pp w ilości x1 do x5, nawet zwoje eq z mniejszą szansą.

 • Zasugeruje coś innego.
  Wyłączenie niewidki będzie po prostu głupie dlatego, ze sin aktualnie z niewidką dostaje mega boosta do dmg, a zwiad to już w ogóle bardzo naa niewidce polega.
  Sugeruje za to zeby będać niewidziaalnym po prostu nie możnaa było "kręcić" kryształami :)

 • Zasugeruje coś innego.
  Wyłączenie niewidki będzie po prostu głupie dlatego, ze sin aktualnie z niewidką dostaje mega boosta do dmg, a zwiad to już w ogóle bardzo naa niewidce polega.
  Sugeruje za to zeby będać niewidziaalnym po prostu nie możnaa było "kręcić" kryształami :)

  Sin dostaje wystarczajacego boosta już bez niewidki xD