Więcej Kronik Akashica

  • Czy podoba Ci się propozycja? 82

    1. Tak (55) 67%
    2. Nie (25) 30%
    3. Nie mam zdania (2) 2%

    1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?:
    Aktualnie z Caligora powinno lecieć więcej kronik, niżeli leciało do tej pory.
    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji:
    Według mnie po fuzji, gracze mają coraz lepsze ekwipunki i są coraz lepiej zorganizowani, co przekłada się na ilość robionych rajdów Nieukończonej Fernon.
    Jak wiadomo każdy rajd = 1 kronika.
    Aktualnym problemem są nie tylko bardzo wahające się ceny owych kronik, ale pojawiający się powoli problem z ich dostępnością i ilością na serverze.
    Moja propozycja opiera się na wdrożeniu dropu jednej dodatkowej kroniki po każdym ukończonym rajdzie Caligora, czyli zamiast 1 leciałyby 2.
    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):


    4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
    Zdecydowanie więcej jest korzyści, niż wad w tej propozycji.
    Większa ilość kronik pozwoli większej ilości graczy rozwijać swoje postacie, a większej ilości famek organizować rajdy Nieukończonej Fernon.

  • Jak wyżej dodanie piek jako alternatywnego dropa z boxa nie jest złe
    ale zwiększenie liczby piek pasywnie mi się wydaje troszkę za duże

  • Zgadnij czemu, brak pieczątek. (Szok)
    Jak zabraknie kronik, będzie to samo.
    Najlepiej niech pieczątki zdobywają gracze 80-91, również bądźcie na łasce innych.


  • Zgadnij czemu, brak pieczątek. (Szok)
    Jak zabraknie kronik, będzie to samo.
    Najlepiej niech pieczątki zdobywają gracze 80-91, również bądźcie na łasce innych.


    Strzelasz fochy bo nie popiera ktoś pomysłu, który ci się podoba?


    Obecnie problemu nie ma. Ale to kwestia czasu. Co caligora (jeśli jest pełny) przybywa 250 pieczątek. Schodzi ich niemal na pewno więcej w godzinę fernonek, więc prędzej czy później zapas się skończy i wtedy może być ciekawie. Niezależnie czy ten 80lvl je będzie po 2152182439523kkk sprzedawał, i tak ich zabraknie.

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

  • Zrób nupa na cali i sobie zbieraj.Limitu osób nie zostaje przekraczany, więc zawsze parę piek więcej.
    Albo wszystko, albo nic.

    Jesteś naprawdę krótkowzroczny. Zapełnimy limit nupami, kronik dalej będzie schodzić więcej niż przybywa. Co teraz? Dalej sobie powiesz "NA CUBE MOSZNFA NUPA TO NA CALIGORA TESZ"?


    Coś zrobić trzeba. Niekoniecznie teraz, póki są zapasy, jednak coś trzeba zrobić. I wydaje mi się, że rozwiązanie:

    Najlepiej dać je do dropu z mobow na nieznanej

    jest jednym z lepszych, wymusi walki na nieznanej o moby. Drop kronik z boxa caligora też nie jest głupi

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

  • Zrób nupa na cali i sobie zbieraj.Limitu osób nie zostaje przekraczany, więc zawsze parę piek więcej.
    Albo wszystko, albo nic.

    Zeby wyrobic ze skladkami piek na moje fernony musialbym zrobic minimum 2 nupy i biegac trzema kontami na caligorze, czyli juz 2 nupy > 1 nup. Więc automatycznie pieki cuby latwiej zrobic + nie musisz wbijac damage. Porównywanie pieczątek kostki do pieczątek fernonki to argument bez dwóch nóg i lewej ręki.

  • Najlepiej porównywa© pieczátki kostki której nikt nie robi bo rajdy sá bezuæyteczne do rajdów robionych masowo, które mogą przynieść duży zysk.
    Zagadka, nie pisz takich postów, prima aprilis jest jutro :)

  • Nawet nie wiesz czy ten system bedzie wprowadzony 1:1 a już tworzysz spekulacje XD
    nawet jesli bedzie na nie misja, to ludzie zawsze zaczna je wtedy robic na nupach bo bedzie sie bardziej oplacalo, a z piekami fernon zostaniemy tak jak sa :(

  • I guess... chyba mogą lecieć dwie, ale gdyby ta druga leciała od X pkt aktywacji. Tylu ile osoba która robi fernonki może zrobić bez większego problemu, a nup podstawiony przez tego gracza już nie zrobi.

  • Dalej nie zauważyłem ŻADNEGO dobrego argumentu przeciw temu pomysłowi, a za to zauważyłem jakieś 3 pseudologiczne argumenty za pomysłem o te cuby. To może wracaj mordeczko tam zamiast mi tutaj siać ferment i psuć proporcje głosów. Co o tym sądzisz? Alboooo podaj mi powód dlaczego ten pomysł miałby nie wejść bo na razie to Twoje odpowiedzi pod tym tematem są bezużyteczne "Thinker" :D