Posts by Jarvey

    Ja tam nie widzę upadku NosTale na obecną chwilę, co najwyżej polskiego serwera. Ale powiedzmy sobie szczerze... Już przez to przecież przechodziliśmy, dla przypomnienia mieliśmy cztery serwery, które potem scalili w jeden. Fuzja regionalnych serwerów w INT 1 jest najbardziej prawdopodobną rzeczą.


    Swoją drogą mówi się o akcie 8, który miałby się pojawić już w tym roku. To dobra okazja, by popracować nad balancingiem ekwipunku. Jeśli oni nadal sądzą, że problematyką balansu są tylko karty, no to średnio widzę ogólny balancing gry.

    Zapamiętanie oddalenia scrollem w grze, tak aby przy następnym zalogowaniu, nie trzeba było z powrotem oddalać obrazu scrollem. To samo tyczy się paska skilli. Jeżeli wychodząc z gry mieliśmy pasek skilli ustawiony na 2 slot, to po ponownym zalogowaniu niech pasek automatycznie będzie na 2 slocie.

    Ja bym w ogóle to odwrócił, tj. w momencie logowania mamy maksymalne oddalenie kamery - wygodniejsze.

    Kozak, że zbuffowali csa, jeszcze niech dadzą to 11 zasięgu na wk i będzie git

    Na pewno tyle nie dadzą. xD

    Jeśli już to do 8 komórek zwiększą.


    Mam nadzieję, że usuną w końcu zwiadowcy limit 7k kryt.

    Jezu, czy ktoś poza mną na to forum zagląda? XD

    No muszę znowu posta wrzucić, wiecie, balans. Hehe.


    Słoneczny Łowca:


    Słoneczny Kundel:


    Ognisty Kanonier:


    Anioł Zemsty:

    Nie wypowiadam się na temat Disa,Voodoo i druida, bo te SP są tak nowe, że średnio miałem okazję brać udział w PvP przeciwko nim.

    Chciałbym wyrazić swoją opinię odnośnie Słonecznego Łowcy:

    SP ma ciekawy system, twoim towarzyszem jest wilk, który wykonuje twoje rozkazy i atakuje przeciwników. Problem w tym, że obrażenia tego wilka są bardzo małe, nawet w PvE nie robi szału. Wilk przyjmuje poziom postaci i ulepszenia eq, ale...! Nie może przekroczyć +9. Jego celność jest porównywalna do wojownika (albo i gorsza), a mamy chyba połowę skillów, które "wymagają" wilka, by móc je użyć. I tutaj rodzi się najpoważniejszy problem. Kiedy wilk zdechnie, nie możemy używać znaczących skillów, bo musimy najpierw poszczuć wilkiem, a dopiero później możemy użyć ataków z łuku. Uważam, że kolejność powinna być odwrócona, tj. najpierw atakujemy własną postacią, następnie posyłamy pieska.


    Czas ładowania Erupcji Plam Słonecznych jest za długi, a jest to umiejętność combo AoE po ataku psa, więc dobra do expienia.


    Błyskawiczne Pchnięcie+Szybki odwrót: chciałbym, aby ta umiejętność nie była ustawiona pod target, tylko w taki sam sposób, jak działa wahadło duchów furii na DH lub podwójny rozpruwacz odszczepa - umożliwi nam to szybszą ucieczkę i zaplanowanie lepszej strategii.


    Słoneczna Włócznia: ciut za długa animacja


    Naturalne uzdrowienie: 80s cd to trochę za długo, zwłaszcza w PvP. Poza tym, jeśli postać umrze, piesek znika, bezsens. Nie rozumiem efektu drugorzędnego, który daje nam speeda i wzmacnia atak. Wiadomo, że na początku PvP/PvE tego użyjemy, a jak wilk padnie, to co....? A tak, długie cd. Zarówno speed, jak i 5% ataku powinno zostać przeniesione do buffa "Ochrona Dziczy", w działaniu ubocznym. Skill po prostu powinien tylko leczyć i respić wilka. I mieć zdecydowanie krótsze cd.


    Na razie tyle, na zakończenie dodam, że niektóre animacje skillów są kapkę za długie, ale aż takiej tragedii nie ma.

    Ja bym chciał, żeby desowi wrócił stary buff Żołnierska Wola bo ten nowy to jest beznadziejny

    Mam odmienne zdanie, teraz mamy czystą 15% redukcję, a Perti i tak skaluje się razem z kostiumem, dając nam 35% na redukcję. 10% zwiększenie wszystkich ataków jest pięknym bonusem. Wychodzimy korzystniej niż wcześniej, tylko nie otrzymujemy aż tak często po 1 dmg od wroga.


    Oglądając streama jestem zdania, że najgorzej wypada SP9 łuka, ten wilk nie dość, że jest wolny, to jeszcze zadaje śmiesznie niskie obrażenia...