Produkcja Pieczęci

  • Czy podoba Ci się propozycja? 26

    1. Tak (13) 50%
    2. Nie (13) 50%
    3. Nie mam zdania (0) 0%

    1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Pieczątki / Lvl / Ukryte cp / Postać Serwerowa (wszystkie klasy)


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Umożliwienie wyższemu lvl'owi produkcji pieczęci nisko lvl'owych (cuba itp)
    Umożliwienie polegało by na wytworzeniu postaci uniwersalnych dla każdej z klas jeśli Gracz z wyższym lvl'em niż to jest przewidziane chciałby zrobić pieczęć używałby postaci serwerowej (z konkretnym eq lvl'em ewentualnie sp) zamiast swojej własnej


    Dodatkowo stworzenie takiego ukrytego cp rajd mogło by mieć albo większą liczbę matsów do wykonania bądź jakieś dodatkowe matsy nieprzewidziane w wersji podstawowej.


    Opcjonalna opcja (jeśli jest obawa przed za dużą liczbą piek) -> możliwość ograniczenia do np 1-3 pieczęci tygodniowo do zrobienia (lub coś podobnego)


    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):


    4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
    Większa liczba piek -> większa liczba rajdów

  • Te rajdy nie maja jakiegokolwiek wplywu na dalsza gre. Ich nagrody, glownie ekwipunek sa na dzis dzien bezuzyteczne, a kazdy slepo dazy do engame'u zamiast maratonu cuby.

  • Te rajdy nie maja jakiegokolwiek wplywu na dalsza gre. Ich nagrody, glownie ekwipunek sa na dzis dzien bezuzyteczne, a kazdy slepo dazy do engame'u zamiast maratonu cuby.

    zabawa innymi rajdami też bywa -> trzeba nieraz odpocząć i porobić co innego :)

  • Najlepiej usunąć całkowicie ten limit, przestarzała blokada, która robi więcej złego.


    Wtedy było o wiele trudniej wbijać poziomy, teraz buffy i masa innych, więc mogło się dłużej robić jakąś pieczątkę, przecież 80lv to było coś a teraz 99lv 50aw.

  • Te rajdy nie maja jakiegokolwiek wplywu na dalsza gre.

    Przypomniało mi się, wkrótce wchodzi nowy system rodzin w którym owe rajdy będą miały większe (jak nie duże) znaczenie.



    Ponownie, usunąć kompletnie ten limit tak że 99lv będzie mógł zrobić CP na pieczątkę Cuby.

  • Przeciw.

    Pomysł takiej postaci jest bardziej z bajki niż pomysły zagadki. Gratuluję bujnej fantazji. Wyobraź sobie również ile botów na tym będzie. Te rajdy i ich pieczątki, boxy stracą wartość do zera. Dalej, co to za pomysł z "serwerową" postacią? Zbyt nierealne do zaprojektowania i wdrożenia w silnik gry.



    Najlepiej usunąć całkowicie ten limit, przestarzała blokada, która robi więcej złego.


    Wtedy było o wiele trudniej wbijać poziomy, teraz buffy i masa innych, więc mogło się dłużej robić jakąś pieczątkę, przecież 80lv to było coś a teraz 99lv 50aw.

    Wciąż przeciw. Nie w takiej formie. Pieczątki stracą jakąkolwiek cenę, bo mój nup 99+50 zrobi tych pieczątek tyle co z 20 postaci w obecnym przedziale lvlowym. A w niektórych przypadkach (jak cuba) nawet więcej myślę.
    Ale! Ten pomysł ma potencjał. Proponuję poszerzyć obecny przedział, by wyższe lvle jednak nie mogły sobie farmić tego jak głupie a postaci, które tych pieczątek potrzebują do misji/dostają boxa mogły je zrobić.

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

  • @TenOdGłośników
    nierealne? wystarczy nadpisać postać innymi parametrami z serwera, a po cp wrócić do oryginału


    farmienie -> dlatego dołożyłem pomysł z limitem produkcji takich pieczęci (np. możliwość stworzenia 1-3 piek dowolnych-niskich na tydzień)


    //teraz nawet tworząc postać specjalnie do robienia piek szybko się kończy przez bf na exp do 80lvl'u

  • Obecnie rajdy aktu 2 są tylko i wyłącznie do PDR'ów. Wytwarzanie pieków powinno zostać jak jest, ponieważ może być to jakiś sposób na zarobek, ale otrzymywanie boxów powinno być bez limitu poziomu, ponieważ itemki są na obecną chwile praktycznie nieosiągalne.
    Wystarczy spojrzeć na cenę miotacza zaklęć swiatła, który zdobywa się z boxów pająka
    Cena nb miotka zaklęć swiatła

    The post was edited 2 times, last by eSSyj ().

  • @TenOdGłośników
    nierealne? wystarczy nadpisać postać innymi parametrami z serwera, a po cp wrócić do oryginału


    farmienie -> dlatego dołożyłem pomysł z limitem produkcji takich pieczęci (np. możliwość stworzenia 1-3 piek dowolnych-niskich na tydzień)


    //teraz nawet tworząc postać specjalnie do robienia piek szybko się kończy przez bf na exp do 80lvl'u

    Ok, po co mam inwestować w postać jak do czynności w grze nawet jej nie używam? Problem z tymi zakresami jest, natomiast ani jakaś postać serwerowa ani całkowite usunięcie progu nie jest dobrym rozwiązaniem. Razem z plusami idą minusy, które trzeba brać pod uwagę.

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

    The post was edited 1 time, last by TenOdGłośników ().

  • Z tego co wiem tworzenie pieczątek to jeden z niewielu dobrych zarobków dla graczy z niskim lvlem.

    To źle, nowy gracz nie ma pojęcia jak stworzyć ukryte CP.
    Jedynie już bardziej zaawansowani gracze tworzą nupki i je tworzą dla zysku, bo na głównej postaci nie mogą, jednakże to jest dość długi proces i mało komu się to chce robić no i jest jak jest. W dodatku śmierć w CP i po wszystkich materiałach.


    I właśnie to materiały będą zarobkiem, ponieważ będą miały szerokie zużycie, ale czy wszyscy rzucą się na robienie pieczątek, no wątpię, więc one nadal będą coś kosztować.
    Zarobek będzie.


    Pomysł z nową postacią jest zbyt przekręcony, jedynie usunąć limit poziomowy dla tworzenie pieczątek i nawet nagród z rajdów, czasy się zmieniają i aktualnie te blokady są zbędne.

  • To źle, nowy gracz nie ma pojęcia jak stworzyć ukryte CP.Jedynie już bardziej zaawansowani gracze tworzą nupki i je tworzą dla zysku, bo na głównej postaci nie mogą, jednakże to jest dość długi proces i mało komu się to chce robić no i jest jak jest. W dodatku śmierć w CP i po wszystkich materiałach.

    To źle, że nie poinformowaliśmy dobrze nowych graczy o tym. To dobrze, że gracze posiadający ekwipunek, karty, wróżki, resy i wszystko inne znacznie ułatwiające robienie pieczęci nie mogą sobie robić ich tak łatwo. Z kilku prostych powodów, po pierwsze nie nafarmi tego tyle, by niski lvl nawet nie miał już po co uczyć się jak się robi pieki CP bo ich ceny byłyby skrajnie śmieszne a drugie, że tylko ułatwia to botom zabawę.


    I właśnie to materiały będą zarobkiem, ponieważ będą miały szerokie zużycie, ale czy wszyscy rzucą się na robienie pieczątek, no wątpię, więc one nadal będą coś kosztować.
    Zarobek będzie.

    Nie do końca, jeśli umożliwisz robienie piek dosłownie każdemu, boty pojawią się nie tylko przy piekach ale i przy ich materiałach. Wtedy nawet 90lvle będą biegać po mapie fernon, żeby dropić zielone odłamki i czerwone szkło. To świetny pomysł, by end game postać latała po mapach dla nowych graczy, bo pieki rajdu. Rajdu, który po jakimś czasie od takiej aktualizacji był by bezwartościowy praktycznie, co botom przy ich ilości farmienia rzeczy wciąż by nie przeszkadzało.


    Pomysł z nową postacią jest zbyt przekręcony, jedynie usunąć limit poziomowy dla tworzenie pieczątek i nawet nagród z rajdów, czasy się zmieniają i aktualnie te blokady są zbędne.

    Nie widzę sensu w usuwaniu w pełni tego limitu. Tak jak mówiłem, łatwo o boty (niższe lvle wystarczy obuffać), wyższe lvle równie łatwo wyprą tych nowych graczy, chcących zarobić. To nie jest raczej aktualny endgame content, by gracze będący w nim powinni się zainteresować tymi pieczątkami.

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

  • Na tak,
    gra potrzebuje aktualizacji starych niczym moja osoba systemów, które w dzisiejszych czasach są niepotrzebne, gdy mamy chociażby lepsze sposoby zarobków, niż te rajdy, przez co nie trzeba sie martwic o gospodarkę gry. Jedynie ucierpi tu cena przedmiotów z przykładowego pająka, lecz sądzę, że po dłuższym czasie i tak nikt nie bedzie tych rajdów robił specjalnie więcej niż aktualnie.

    Bez%20nazwy22.jpg



    "Nie wystarczy przeczytać wszystkich książek i nazwać sie mądrym, bo owszem będziesz mądry, ale tylko z pozoru." ~ Włodek Markowicz



  • Jak najbardziej za, zarobek przyda się każdemu, a oaoby z niższym lvlem nie myślą nawet o tym żeby robić te pieki tylko rushuja lvl na LoD. Pozderki

  • Totalnie jestem za, żeby zrobić taką pieczątke, tak naprawdę trzeba stworzyć nową postać i do tego ją trochę wyexpić, niby jest to z 2h roboty, no ale. Blokada na dzień dzisiejszy totalnie niepotrzebna.

  • Jak to niepotrzebna? Dla ciebie stworzenie nowej postaci od zera nie ma sensu? Pomyslmy. Robisz pieki na nupy, wiec nie musisz byc zbyt bogaty, wiec nupa bedziesz mial prawdopodobnie z beznadziejnym sp/eq, moze sobie nie bedziesz radzil i co wtedy? A po co mi te pieczatki, ide zaladowac endeki. And thats the way the coockie crumbles

  • Daj miesiąc bez żadnych ograniczeń co do craftingu tych piek. Pieki będą tańsze od piór a materiały na nie wstawiane na bazar taniej niż sprzedaż u npc. Świetny pomysł na tak bo po co myśleć o konsekwencjach valhallę sobie machnę lol

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

  • Och tak, oczywiście! Wszyscy zrezygnują ze wszystkiego i będą robić pieczątki 24/7 i stworzą nowe konta żeby zbierać przedmiotu produkcyjne. I te pieczątki po 10k MMMM już to widzę. Wszyscy zrezygnują z limitów, expa, glacy (cali/fernon) i będą robili pieczątki, ludzie oleją eventy bo pieczątki będą robili, na mini-eventy GM też oleją bo pieczątki będą tworzyć. Szkoda że tak nie będzie. Już sporo razy miało się dużo zmienić...
    W tym czasie gdzie można zrobić 1 pieczątkę można zrobić zrobić coś o wiele bardziej lepszego, żeby zarobić.


    • cena pieczątek spadnie
    • zwiększy się zapatrzenie na przedmioty do CP
    • one zdrożeją
    • koszt tworzenia zdrożeje = pieczątki będą droższe
    • więcej przedmiotów, bo nikt nie kupował z powodu cen, przebijanie, cena spadnie...
    • więcej pieczątek, niższa cena
    • zwiększy się zapatrzenie na przedmioty do CP

    i tak dalej... albo gdzieś się zatrzyma, ale gdziekolwiek by się zatrzymało, zysk albo będzie w pieczątkach albo w przedmiotach produkcyjnych (szpon slade, oko pająka...)


    Ilość pieczątek jest zdecydowanie za mała i blokada powinna zostać usunięta.


    I przestań gadać o nupkach bo to bezsensowny argument, wszędzie je widzisz, a używanie nielegalnego programowania jest karalna, wystarczy takich zbanować (multikonta są legalne, ale wątpie że ktoś będzie siedział samemu 24/7 w shaner/fernon).