Zamierzone czy zbugowane?

  • Problemy dnia dziennego w nostale ...

    Bug Co i jak Miejsce Prawdopodobne rozwiązanie
    Boss rajdu czasami ma nas na hita 8| Kiedy nas uderza zabija nas na hita Rajd Zepsutego Yertiranda Boss NIE bije nas % lecz my jego tak
    Nazwa potwora w nowym rajdzie - 'Nieumarlaki' To jest raczej liczba mnoga a zombi jest tylko 1 Rajd Zepsutego Yertiranda ---
    Potwór 'Kościsty Wojownik Ragnar' zabija na hita Podczas jego ataku uderza nas 20-30k i zabija gracza na hita :/ Zapomniana Wieża 7 To samo co numer 1 (chyba)
    W skilach '%' jest napisany na końcu nie po liczbie Denerwuje to bo ... źle to wygląda
    Jest napisane na końcu
    Nowe eq/stare eq/skile/inne ---
    Nowe przedmioty mają nazwę 'None' Niektórzy gracze zamiast 'Różdżka Yertiranda' mają nazwę 'None'
    Tak samo pieczątka i dużo innych
    Nowe przedmioty który zostały dodane wczoraj Raczej wkrótce to naprawią :)



    I jeszcze inne... :S

  • z tego co wiek boś moze zabrać od 5% HP do 100% wiec nie sądzę ze to bug

  • boss ma cie na hita bo nie bije % z autoataku

    bije % ...
    po prostu albo to losowy % (10-100%) albo od reflekcji obrażeń (bo to obszarowa 'spacja) ma cie na hita
    sam nie wiem LECZ NA 100% bije (dziwnie) %....

  • "None" w itemach maja Ci, ktorzy podmieniali piki by im nt dzialalo.


    Av i sygna by Kanashimi* <3


    W grze od lutego 2009 roku do lutego 2017 roku.

  • Moze zabrać Ci 5 % bądź 100% HP.


    Wojo jest sposób by przeżyć. Użyć żarcia które zwiększa na fioletowo HP ;)
    Wtedy boss Ci zje 100% HP tego zielonego a te fioletowa zostaje.
    Tak jest w przypadku drako. Kilka razy w evencie zimowym w ten sposób przeżyłam jego skosk

  • Dodam, że to, co mówi Katniss, jest nieprawdą. Boss nie bije 100% HP, a coś około dwukrotnej ich wartości. Ja, mając ok. 13k hp, dostaję z hita ok. 30k, więc to żarcie nic nie pomoże. :)
    Dodam screena, jak będę miał okazję.

    [align=right]

    The post was edited 1 time, last by Cyprian ().

  • Kościsty Wojownik Ragnara zabija na hita? what, biłem go juz z 30-40 razy i ani razu mi ani moim kolega nie zdazylo sie ze zabil nas na hita xD.

  • Dodam, że to, co mówi Katniss jest nieprawdą. Boss nie bije 100% HP, a coś około dwukrotnej ich wartości. Ja, mając ok. 13k hp, dostaję z hita ok. 30k, więc to żarcie nic nie pomoże. :)
    Dodam screena, jak będę miał okazję.

    jak sie ma army u4+4 i nie ma resa 100% to sie tyle dostaje
    ja na magu 85 dostaje na dg 2k a na holce 3 wiec w czym problem
    boss nie bije %
    w sumie dostac hita od bossa na tym rajdzie to cud szczegolnie ze wy na plku macie venuski, bezsensowny placz siema

  • Ale co ma to do tego, co napisałem? Podważyłem tylko teorie katnis o zabieraniu 100% (a to co innego niż bicie procentowe), a ty od razu wjeżdżasz na mnie i moje eq. xD Idź stąd kiara.

  • przytoczylam tylko teorie zagadki która dodał gdzieś kiedyś i podkreślił na fioetowo ze boss bije % ;)