Posts by Axlon

    Jak dla mnie bardzo zly pomysl. Ja sam powinienem decydować kiedy chce wejsc do bossa. A moze musze szybko wyjsc do toalety i nie chce psuc rajdu innym w grupie

    Pomyślałem i można by było to zrobić na mapie BTK. Tyle ze nie było by z góry ustalonych godzin możliwości wyzwania innych Fam. Wystarczyło by aby szefowie obu fam byli online i by mogli zaakceptować wyzwanie. Zrobić jakiś miesięczny ranking i jakieś buffki dla najlepszych fam jako nagroda albo jakiś specjalny wygląd skrzydeł jak na arenie mistrzów

    Btk nie jest kompletnie odzwierciedleniem siły rodziny. W Btk zbiera się punkty za zdobyte kryształy a w moim pomyślę zbierali by się punkty za dokonane kille.

    1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Pomysł polega na utworzeniu nowej mapki do pojedynków pvp ale tylko i wyłącznie dla dwóch famek. Walki odbywałyby sie do ilus killi np do 100


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Szef lub zastepca mogły wyzwać na pojedynek druga famke po akceptacji każdy czlonek fam mialby mozliwosc wejsc na ta arene. Za wygranie były by jakieś punkty do rankingu. Mamy arenki 3 osobowe to dlaczego by nie zrobic arenek famowych. Nie mowie tutaj o arenie famowej która istnieje obecnie pod kręgiem czasu. Buffy po wejsciu na mape by sie kasowaly czyli jak wejscie z glacy do fernonki.


    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):


    4. Dodatkowe informacje: obecnie nie ma czegoś co pozwala na walki z inna famka. Wyzywac mozna by bylo tylko famki z poziomem powiedzmy 8+ by w jakims stopniu zniwelowac tworzenie nupskich fam i nabijaniu punktow.

    1. Konto nie zostało usuniete to na 100%
    2. Przy aktualnej sytuacji na S1 bez minimum 38lvl aw do topki sie nie dostaniesz. topowe eq na S1 kosztuje grubo ponad limit

    Raczej nie możliwe bo gmi nie posiadają w swoich eq osłonę. Mają tylko zbroje i broń nic więcej. A i tak nie mogą robić broni z osłonkami jakimi chca(usuń miecz u8 z super osłonka przez przypadek to zwrócą ci broń u8 ale czysta bo nie są w stanie dodać opcji)