ANIME I MANGA!

  • Nowy temat o anime i mandze, ktorys z kolei.
    Tym razem prosze bez trollingu i wypowiadanie sie w normalny sposob na temat anime, a nie glupoty, glupoty bede reportowac i wraz z wspolpraca teamowcow eleminowal jesli zajdzie potrzeba, hehe


    Ok.
    Wiec teraz przestawie wam moje wrazenia z obecnego sezonu, bo juz w polowie prawie jestesmy, przy czym juz teraz zaznaczam, ze nie obejrzalem wszystkich obecnych epow, jakos ochoty nie mialem, ale mysle ze jestem w stanie wyrobic sobie juz jakas opinie na temat tytulow obecnych :D


    OK!


    Tytany jak tytany, seria overhyped, chociaz drugi sezon raczej juz taki popularny i hajpowany nie jest. To co mi sie rzuca mocno w oczy to zbyt duzo patosu i pompatyzmu, czasem az odbiera ochote to ogladac, ale warto znac i ogladac bo nawet nawet. Technicznie dupy nie urywa, a wstawki komputerowe ssa po calosci jak w kazdym anime. Jak sie ogladalo pierwszy sezon to raczej i drugi zobaczycie, ale jakos nie mam serca tego polecac xD


    Drugi sezon BnHA. Akcja leci szybko, nie przedluzaja, leca fajnie z materialem i ogolnie to chyba jedno z lepszych tytulow w tym sezonie, porzadnie wykonana adaptacja, w dodatku bedzie 24 odcinkow, wiec hehe, bedzie co ogladac i za sezon. Przez te 24 odcinki zekranizuja jedne z fajniejszych wydarzen z mandze, wiec warto ogladac. Boku no hero mozna polecic kazdemu w ciemno, bo to dobre anime bardzo. I wreszcie wiecej reszty klasy i postaci jest, rozwijaja ich, zapoznaja widza z nimi i dobrze, bo w pierwszym sezonie ludzie na to narzekali, hehe No warto generalnie. Bardzo warto.


    Fajny sredniak, bardzo przyjemnie sie oglada, mimo ze nie jest to cos bardzo dobrego, chociaz moze wyniknie z tego cos ciekawszego. Fajny glowny bohater, fajne bohaterki, magia, jakies ukrywanie wlasnej mocy wlasnej super hehe. Fajne fajne. Zobaczcie przynajmniej 2 pierwsze odcinki, moze sie przekonacie :D


    Anime tworcy OreImo czyli znanego anime o milosci rodzenstwa, hehe. Po 5 odcinku eromanga sensei upewnilo nas w tym, ze to bedzie to samo co w oreimo, czyli milosc siostrzyczki do braciszka, ale generalnie tez fajnie sie oglada, glownie przez postacie poboczne ktore robia robote dobra. Mysle ze to bedzie sredniak, glownie przez incest, ale oglada tez sie fajnie ;d


    Boruto, czyli nastepca Naruto. Zapowiada sie dluuuugi tasiemiec, ale jak dla mnie nie zrobia go tak dlugiego jak naruto, po prostu popularnosc bedzie spadac, bo jakos historii jakos nie powala, animacji tez, technicznie anime ssie, ale to naruto to czego sie spodziewac XD
    Fabularnie postacie takie se, wszystkie takie se, oglada sie glownie z sentymentu jak sie czasem znajdzie czas, przeciagaja rownie mocno co w one piece :D


    Anime opowiadajace historie Aiz z Danmachi i jej kolezanki elfki, jak dla mnie to moze byc cos podobnego co danmachi, chociaz ludzie mowia ze bedzie inaczej, ja tam ogladam, bo lubilem calkiem danmachi. Nie mam co zarzucic temu anime na ten moment :D


    Jedno z przehajpowanych serii tego sezonu imo, ot ludzie leca na takie klimaty, to samo bylo z tym anime o cofaniu sie w przeszlosc jak ise bylo dzieckiem. Ogladam bo zastanawia mnie jak to sie rozwinie, anime o tym ze postacie z anime sa w realnym swiecie i cos tam w sumie niewiadomo co xD imo to bedzie jedno ze slabszych anime sezonu, zobacze czy wytrzymam przy tych 24(?) odcinkach.


    Fajne anime przegodowe na ten moment, bardzo mi sie podoba ,a glowna bohaterka nawet fajna jest. Glowny bohater tygrysolak tez fajny hehe. jakos watpie zeby cos popsuli w tym anime, polecam jako cos do wyluzowania raczej i ogladania, to moze byc zaskoczenie sezonu.


    Jak komus sie nie podobal humor z pierwszego sezonu to nie ma tez czego szukac w drugim. Ja kocham pierwszy seozn, kocham ten rodzaj parodii i przelamywanie czwartej sciany. Kocham seakano a glowna bohaterka (ta z ssa) najlepsza <3<3
    Jak dla mnie jedno z lepszych anime sezonu.


    Drugi sezon super fajnego shingeki no bahamuta, czyli super serii przygodowej w ktorej jest masa akcji i super jej!
    Glowna bohaterka jest super fajna, fabula rozwija sie bardzo fajnie, czekam tylko na favaro, oby pokazali go jak najszybciej, bo jednak bez niego, kurka! GDZIE FAVARO
    Tez jedno z lepszych anime sezonu imo.


    Ludzie chcieli czegos super fajnego a wychodzi na razie... Hmm, slabosc jak dla mnie, ale obejrzalem kilka odcinkow, chyba to dropne xd
    glupotkowe anime o supermocach u dzieci i niby powazne tematy porusza
    Oh nie nie mamy uczuc, o nie, ale my jestesmy bezuczuciowi tylko cierpienie innych nas poursza smuteczek
    przezycia jakby gimbus z fochem pisal :D nie polecam, glupie jak to anime z poprzedniego sezonu o milosci nastolatki i chlopaka nieodwzajemnionej xD

    Tu nie ma co pisac. To jak hentai, tylko bez stosunku ;d Light hentai xD
    Obejrzalem z nudow, ale nie wiem czybedzie mi sie chcialo dalej ogladac, to po prostu rekalma figurek xd

    Kolejny hentai prawie, tylko ten w powazniejszych tonach chyba, zobacze jak to sie rozwinie, odcinki chyba po 4 minuty, wiec nie czuc tak starty czasu na to xd



    Teraz wasza kolej, jak wasze wrazenia z tego sezonu? A moze polecicie jakies inne anime? Podzielcie sie swoimi przezyciami!


    [18:07] <@Laoni> Dobra dzieci
    [18:07] <@Laoni> rozejsc sie

    The post was edited 1 time, last by Moslaten ().

  • Chcialbym jeszcze dodac, ze ending shingeki no bahamut jest bardzo bardzo fajny

    Ale to juz kwestia gustu, ja sie tam na openingach i endingach w bajkach za bardzo nie znam, hehe.


    [18:07] <@Laoni> Dobra dzieci
    [18:07] <@Laoni> rozejsc sie

  • Shingeki no Kyojin 2 jest przehajpowane, Boku no Hero Academia 2 nie oglądam, bo manga jest dużo do przodu, Boruto się nie uda tak dobrze jak Naruto i tyle moge powiedzieć o tym sezonie (shounenów) pozdrawiam

  • Jeśli chodzi o mnie to chętnie sprawdzę te nowe anime z gatunku Light Novel ^^ Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Rekords, Zero kara Hajimeru Mahou no Sho i Sword Oratoria. Reszta z tego gatunku co teraz wyszła wydaje się taka se albo kreska mi się nie podoba, nie wiem :P Te Boruto no nie wiem, uwielbiałem Naruto, ale Boruto mnie jakoś nie przekonuje, nawet tego nie widziałem xd Pewnie i tak obejrzę z sentymentu i nadzieją, że będzie taki konkret jak w Naruto ^^ Szukam czegoś na dziś, aby było już przetłumaczone i żebym nie mógł się od tego oderwać xDDDD Z konkretną fabułą :)

  • @up szanuje


    Ja czekam na anime w stylu "Ojca Chrzestnego", "Człowieka z Blizną", "Życia Carllita" jakbym dostał anime z takim klimatem i fabułą, to bym oglądał w kiblu z ręką w gaciach


    Ma być anime o jakiś "diamentach-ludziach" ktore walczą z kolekcjonerami. Brzmi głupio ale zapowiada się ciekawie

  • @up szanuje


    Ja czekam na anime w stylu "Ojca Chrzestnego", "Człowieka z Blizną", "Życia Carllita" jakbym dostał anime z takim klimatem i fabułą, to bym oglądał w kiblu z ręką w gaciach


    Ma być anime o jakiś "diamentach-ludziach" ktore walczą z kolekcjonerami. Brzmi głupio ale zapowiada się ciekawie

    91 Days


    [18:07] <@Laoni> Dobra dzieci
    [18:07] <@Laoni> rozejsc sie

  • Siemka,
    Jakie preferujecie stronki do oglądania Anime? Ja oglądam na Shinden, kreskóweczki albo www.(nazwa anime).wbijam.pl, ale narazie oglądam od ok. roku i troszku sie nie znam, a Shinden lubię dlatego, że można zbierać pkt. i coś se kupić w sklepie za free (znaczy 1gr). :D