Posts by REEEEEEEEEEEEE

    Shingeki no Kyojin 2 jest przehajpowane, Boku no Hero Academia 2 nie oglądam, bo manga jest dużo do przodu, Boruto się nie uda tak dobrze jak Naruto i tyle moge powiedzieć o tym sezonie (shounenów) pozdrawiam

    jedyne podforum, które czyta dużo osób tj. poradniki składa się w większości z postów 2009/10 i ciekawe kto napisze kolejne jak super-profesjonalne przenosiny je usuną xd

    nie ma za co. jezeli liczysz ze prawdziwy to musze cie niestety uswiadomic ze jezeli cos takiego mialoby miejsce i ktos faktycznie zamiescilby historie w necie to na pewno nie na 4chanie, pelnym trolli etc. ktorzy do tego nie sa juz nawet smieszni (moim zdaniem oczywiscie). poza tym to dzial offtopic wiec co mi zrobisz za offtop?

    nie offtopuje, wyrazam swoja niesamowita opinie na temat imageboardu jaki wspominasz w poscie, jednoczesnie oceniajac twoj post. Zreszta nie wiem czemu twoj temat mialby byc lepszy od innych, równouprawnienie przede wszystkim jak offtopowac to wszedzie. Jezeli to cos made cie cry to mam nadzieje ze wiesz ze to fake

    W odpowiedzi na pytanie solisia- oczywiście, że liczyła w końcu to ten najlepszy zespół wygrał.
    Co nalezy do twoich obowiązków? oprócz brania urlopów i liczenia do 50 oczywiście.
    Czemu jesteś w teamie? dla polecenia od samego gameforga czy może banowanie niewyżytych 12-latków sprawia ci przyjemność?
    barszcz czy grzybowa?
    dziki słon z serem zamiast głowy czy dziki ser ze słoniem zamiast głowy?
    myslisz ze forum mozna uratować, jezeli tak to czym? (mam na myśli to, że kiedyś nie będąc kilka godzin przybywało 5-6 stron postów, teraz maksymalnie kilka postów spamowych/wyzywania konohy w temacie glacowym)
    czemu dopiero teraz założyłaś temat?
    jak dużo może gm, możesz w jakikolwiek sposób skontaktować się z gameforge?
    shinon czytaj, wystarczy kliknąc link na stronie głownej nt i masz napisane że to "kostium hotelarski" czy jakoś tak

    Slendi przypomniałeś mi właśnie, że w nostale jest przecież fabuła xd Jeżeli chcesz tych partnerów na fundusz zapisać to poczekasz sobie tylko kilka lat h3h3. Wszyscy mówicie, że wprowadzili coś bezsensownego, ale to ma zwiększyć immersję i pozwolić wczuć się w bezlitosnego zabójcę niewinnych zwierząt, które zmartwychwstają po kilku(nastu) sekundach tylko po to, by znowu powtórzyć niekończące się koło cierpienia. mówicie że 7 lat bezustannej gry w nt to męczarnia? pomyślcie o niewinnych mobach nad którymi się wyżywacie. Jeden znicz= jedna modlitwa za wszystkie groszki na świecie. Ale wracając do tematu lepiej, żeby wprowadzali średnio przydatne updatey niż żeby nic się nie działo. Przynajmniej pamiętają o tej grze.
    Poza tym ostatnio nie ma co narzekać: darmowe rzeczy z nosmallu, nowy wikingowy akt, akt 6 wprowadzony i 6.2 na horyzoncie, zapowiedź fuzji serwerów, a przynajmniej próby fuzji, balans sp (który się nie udał), zapowiedź poprawy balansu (balans balansu sp heh). I to wszystko w pół roku, może trochę więcej. Dzieje się i to nawet dużo w porównaniu do wcześniejszych lat, a nawet team zaczął słuchać graczy, co jest sporym sukcesem samym w sobie.

    W porównaniu ze stanem 3-4 lata temu i dawniej, kiedy enigma miała prawie tyle samo graczy co avalon, teraz jest tragedia. Zdarza mi się logować na postacie na każdym serwerze i to właśnie na enigmie spadek ludności jest najbardziej zauważalny. Fuzja z s3 jest możliwa (w końcu na dysbalans sp się wzięli), tylko czy coś by to dało? Na Finesii gra obecnie bardzo mała grupka osób głównie na wysokich poziomach i wątpię by to uratowało populację serwera drugiego . Z drugiej strony fuzja wszystkich serwerów też byłaby niedobra, bo jak już Lucek wspominał s1 to rakowisko. Pomijając społeczność fuzja to byłoby wielkie załamanie gospodarki, bo różnice w cenach sięgają ponad 100% w przypadku niektórych przedmiotów. Z tego powodu niestety każdy zacząłby robić swoje zamiast spróbować jakoś ustatkować ceny (na każdym polskim serwerze w jakiejkolwiek grze, w którą grałem ekonomia jest zniszczona jak się tylko da).

    Wątpię trochę bo ja zalamalbym się jakbym musiał przeczytać 11000 postów z czego połowa to coś w stylu "idę na obiad" "jabłecznik jest lepsżycie od keksu" "mleko czekoladowe jest lepsze od normalnego"

    No ale jak już robią konkurs to mogliby się nim zajac rozumiem ze moderatorzy nie są non stop na forum ale jak już się zglosili na taką pozycję to mogą to (mało aktywne) forum ogarniać chociaz troche