Posts by Moslaten

    nie warto sie starac o te rangi nawet bo zaraz ktos wyzej wpadnie na pomysl zeby usunac posty i tyle.

    mi usuneli moje top1 i 2k postow.

    elo.

    Hejka nie gralem prawie 2 lata i nie wiem co dodali, chyba fuzje i 5 klase, nie?
    Opowie mi ktos o tym? i czy warto wracac? i zaczynac ta nowa klasa?
    i co pododawali przez te czas i czy dalej gra jest Pay to Win?


    ostatnio chce wrocic z kolezanka pograc to nwm nie mam pewnosci

    Fuzja severów to nie jest mały projekt.
    Muszą przewidzieć wszystkie niedogodności z nią związane, dajmy im trochę czasu, żeby ogarnęli to raz a porządnie.


    A kto wie? Może niebawem nas zaskoczą?


    ta, ale o fuzji gadalo sie juz duzo wczesniej i dalej nic
    nie pamietam dokladnie ale art cos pisal ciagle o 3 kwartale roku i tez nic


    po co zapowiadaja jak i tka tego nawet nie widac, co nastepne, zaraz zapowiedza cos co jest o kilka lat w przod moze co, co pewnie jest wlasnie tak z ta fuzja...
    jak oni nawet nie wiedza co i jak to ma wygladac, nawet tego nie ustalili finalnie, bo inaczej by graczy jako tkao poinformowali, top kek

    tyle bylo o fuzji a w koncu jej nie ma, predzej ta gra wymrze jak s4, niz w koncu do niej dojdzie...
    jedyne czym was podtrzymuja dalej przy tej grze to obietnicami...

    <ciach>



    lucek
    "Moim zdaniem serwer pofuzyjny powinien mieć założoną blokadę zakładania postaci dopóty, dopóki nie będzie jakiegoś spadku liczby graczy, tak aby na drugim serwerze powstawały konta i wypełniły go."
    a potem bedzie placz jak u was na enigmie teraz XDDD
    nie pamieta wol jak cieleciem byl co xD


    Usuwam niedozwoloną treść.
    /Veltarox

    Ostatnio wylapalem na glacy bana za to, ze afczylem w ml na glacy. jak sie upomnialem to okazalo sie, ze chodzi "o zbieranie danych"
    powie mi ktos czy to jest zakazane? w sensie co to w ogole jest? wskaze mi jakies punkty regulaminu? team? cokolwiek?


    czemu za afk mam bana ;-;

    Najgorsze w tym wszystkim jest, że zdanie osób znających ta grę od dawna każdy nie wiem jakby to określić nowy gracz? lub gracz który niewiele tu widział. Ja się zgadzam z Kesi bo Glaca poza rajdami nie żyje na rajdach tak sobie, glaca kiedyś tętniła życiem nie dlatego, że gra była bardziej popularna, tylko ludzie nie szukali byle sposobu by się dorobić nielegalnie i nabijać w ten sposób repke itd, były pewne niepisane zasady, które formowały glac. A teraz widzimy nikt tego nie przestrzega i się robi jedno wielkie bagno oszustów i glac umiera.

    potwierdzam


    kiedys bylo fajnie, rywalizacja w miare wyrownana i zabawa a nie jakies try hardowanie dla statystyk
    co mocniejsi gracze potrafili tez sie czasem pobawic, a nie czitowac i hakowac byle nie pasc lub byle zabic kogos ech


    glaca teraz to same mentalne dzieciaki co uzywaja wspomaganczy i nielegalnosci dla statystyk ktore nic nie znacza, no fajna gierka
    o to wlasnie chodzilo w glacy co nie

    może i Moslaten ma racje :/

    raczej mam
    popatrz na komentarze, kazdy ci pisze, wroc i exp tu exp tam, farm tu, rob to, grinduj mocno, lepiej od 90vl, a nie bo od 88vl, a nie bo 80vl trzeba mocno expic itp
    Ta gra to juz dawno nie jest zadna radosc i zabawa. Jedyne co tu przynosi radosc to efekty, ale czy efekty sa warte duzej ilosci godzin nudy i zmuszania sie do tego?


    Jak komus gra nie sprawia radosci to powinien ja zostawic, bo to niezdrowe.