Greentext z 4chana ktory made me cry

  • Katawa Shoujo przypomniało mi o pewnej niewidomej dziewczynie, z którą się przyjaźniłem w liceum i z którą straciłem kontakt po tym, jak zmieniła szkołę. Chciałem ją odszukać.
    Mieliśmy z nią wspólnego znajomego, ale zawsze był zajęty jakimś gównem.
    Kiedy wreszcie znalazł dla mnie łaskawie chwilę, dowiedziałem się, że ta dziewczyna wypytywała go o mnie przez kilka lat. Chciałem go literalnie zayebać, kiedy mi to powiedział. Ale okej, typ jest normikiem, można mu wybaczyć.
    W każdym razie w końcu udało mi się z nią skontaktować i pogadać twarzą w twarz. Wyznała mi wtedy, że była samotna, odkąd zmieniła szkołę. Nie miała nikogo, prócz nauczycieli i rehabilitantów.
    Skracając, spędziliśmy cały dzień, odkrywając, jak wiele mamy wspólnego. W pewnym momencie zrozumieliśmy, jak bardzo nas do siebie ciągnie. Chciała się umówić na randkę, a wtedy ja odparłem: "przecież już na niej jesteśmy". Kilka sekund później skradła mój pierwszy pocałunek.


  • nie offtopuje, wyrazam swoja niesamowita opinie na temat imageboardu jaki wspominasz w poscie, jednoczesnie oceniajac twoj post. Zreszta nie wiem czemu twoj temat mialby byc lepszy od innych, równouprawnienie przede wszystkim jak offtopowac to wszedzie. Jezeli to cos made cie cry to mam nadzieje ze wiesz ze to fake

  • nie ma za co. jezeli liczysz ze prawdziwy to musze cie niestety uswiadomic ze jezeli cos takiego mialoby miejsce i ktos faktycznie zamiescilby historie w necie to na pewno nie na 4chanie, pelnym trolli etc. ktorzy do tego nie sa juz nawet smieszni (moim zdaniem oczywiscie). poza tym to dzial offtopic wiec co mi zrobisz za offtop?

  • >Nasza twórczość
    No chyba nie... Niby #coolstory, ale jakoś mało prawdopodobne, pewnie jakiś zapalony fan animców chciał sobie atencje i ego podbić

    User gdy pisze z Teamowcami
    tumblr_oatwtyjoWu1vbt99bo1_500.gif



    <Moslaten> Powinni tu takie wycieczki robic, Art powinien pisac hejterom na forum "Idzcie na #gladiatus.pl to zobaczycie, ze moglo byc gorzej" XD


    Tak to już bywa z tą miłością
    Raz walisz babę a raz konia!

  • mi to wyglada bardziej na takie "o czytam cztery chana, umiem po angielsku, patrzcie jak sie pochwale tlumaczac dla was i taki ze mnie internetowy swiatowiec" ale niewazne
    temat zupelnie bez sensu, elo benc


    ps. kwejk lepszy


    [18:07] <@Laoni> Dobra dzieci
    [18:07] <@Laoni> rozejsc sie