Posts by iDoluś|zw

    Dodatkowo pojawiają się dziwne błędy, które tylko zwiększają irytację. Platforma jest tworem rozwojowym, mogę mieć nadzieję, że wszelkie denerwujące Was problemy zostaną w niej rozwiązane.

    Takich rzeczy nie testuje się na produkcji, ja rozumiem gdyby to jakiś Januszex testował swoje oprogramowanie bo go nie stać na wewnętrzne dokładne testy, ale mówimy tutaj o potężnej niemieckiej korporacji, którą stać na takie rzeczy, a i tak odwala taką manianę ze wszystkim, już pijam grę bo gracze przez te lata się już przyzwyczaili jak sam to ładnie napisałeś.. Launcher ma poważne dziury, ledwo działa, integracja klient <-> gra leży, ale przecież trzeba się uśmiechać bo pan Niemiec już daje cudowny nowy launcher, który już za kilkaset aktualizacji będzie nadawał się do użytku, albo po prostu zaorają jak GF Live i powstanie "Gameforge Live Launcher".

    Jak czytam posty tego krzesła to mnie coś skręca, gościu proszę skończ wypowiadać się na temat tej gry i lepiej przepisuj na pałę te poradniki XD



    W końcu Steam, w końcu będę wiedział ile godzin zmarnowałem w tej śmiesznej grze, @Art wiadomo jak będzie z logowaniem? Bo wałkować tych 14 stron nie chce mi się, a jeżeli będzie jak w Metinie to trochę średnio...

    Ja czegoś nie rozumiem ... skoro nie chcecie brać udziału w Eventach to nie bierzcie. Czy ktoś Was zmusza?
    Zespół robi ile może, organizuje Eventy w wolnym czasie ... poświęcając swój cenny czas na nieodpłatną pracę w Zespole.
    Już się przyzwyczaiłem do trolli forumowych, ale niektórych wypowiedzi to mi się nie chce czytać.
    Co trzeba robić? Olać głupie wypowiedzi i robić swoje :)


    W temacie zaleciało lekko offtopem ;x

    W sumie to samo team, kto ich zmusza do czytania naszych sugestii? Przecież nie muszą tego robić, a odwołanie zabawy jest dla nich na rękę bo mają mniej obowiązków.


    Ja naprawdę lubię gdy team robi z siebie męczenników pisząc "jak nie doceniacie naszej inicjatywy to nic nie będzie", ciężko jest spiąć poślady i zrobić coś porządnie? @Art i @Smoczyca możecie te mniej wartościowe nagrody dać jako normalne itemy, a nie limitowane?

    Smutno, że mam fam i dzienne rajdy do zrobienia, między robieniem obiadu i pomaganiem ogólnie rodzinie, no i samym zdrowiem, ale *cenzura*.

    Czekaj jakie rajdy? Czekaj jaka pomoc rodzinie? Czekaj jakie zdrowie? Weź się nie ośmieszaj na forum bo każdy może napisać "a bo ja mam horom curke i nie mogę być na grze 24/7". O rajdach pewnie mówisz o fafkach, które nawet zarząd przestał organizować bo gracze zaczęli sami je robić i mieli dość Gabiego (Garbiel w grze) na 5 kontach... Wam się nawet limitów nie chce robić bo będziecie stratni, ale tak pomoc rodzinie przede wszystkim!


    Co do tematu, tak skopaliście tą formą, ale możecie to zawsze poprawić, a nie jak zwykle "eee bo ludziom to się nie podoba to nie będziemy organizować" zacznijcie czytać argumenty, a nie same ogólniki...

    Temat był wałkowany wiele razy zamykam.


    Z góry zaznaczam, że nie chce mi się odbijać do każdego akapitu postu więc napisze tak mniej więcej zbiorczo.


    Art jest trochę tchórzem i na takie pytania będzie unikał jednoznacznej odpowiedzi. Zapomniałeś napisać o Sandboxie*, który w UK jest legalny, u nas też jest legalny nie dostaniesz za niego bana (gdyby ktoś na multiklienta dostał bana xd), ale żaden GM nie napisze ci, że możesz go używać (tak samo nie napisze, że nie możesz go używać) bo trochę gryzie się to z tym co gracze myślą.


    Regulaminy gier ustala comma, muszą one być zgodne z OWK, a co do samego regulaminu nie ma wzmianki, że nie możesz uruchomić kilku instancji gry na jednym komputerze jest tylko, że nie możesz modyfikować plików gry.


    Tak więc, do póki nie używasz zmodyfikowanego NostaleX.dat jest to w pełni legalne.


    * - Sandboxie pozwala wydzielić środowisko dla programów przez co nie widzą się nawzajem dzięki czemu możesz uruchomić kilka instancji tego samego procesu jednocześnie nie wpływasz na samą aplikacje.

    Najbardziej interesujaca rzecza w tej dyskusji o niesprawiedliwosci glacy jest to, ze najwiecej o to placza Ci, ktorzy maja slabe eq i sp oraz nie uzywaja buffow w ml na glacy (bo najczesciej po prostu ich nie maja).
    70 lvl nie dolatuje do rajdu? Nic dziwnego, 99% 70 lvli ma sp max 6xj+9, srednie resy, malo hp, slabe bizu, wiec nie ma tu nic dziwnego, ze osoby 90+ z setami u7, sp + nascie, pp 80+ maja ich na skilla.

    Weź, mając 80-90 ciężko jest przelecieć czasami z eq u7+8 i sp +15 bo to co się odwala czasami to jest jakiś dramat, generalnie super jest dostać z dupy bona mając u7+8 pvp gdzie ktoś cie zabija spacją i prawie kręci licznik...

    Kto normalny gra warem na glacy? XD


    Ogólnie sytuacja z buffami to jakaś porażka, z drugiej strony blokada tego zniwelowała by kompletnie graczy na akcie... Z drugiej strony, nic tak mnie nie bawi jak wbicie 5k spacja w nabuffowanego zwiada XD