Zbiór pomysłów. Plażówka/ Tęczowy Sklep/Wieża nieba/ Pieczątki

  • Czy podoba Ci się propozycja? 5

    1. Tak (3) 60%
    2. Nie (1) 20%
    3. Nie mam zdania (1) 20%

    1. Kostium Plażowy.
    Dotychczasowe działanie; w obrębie 5 pół na północ.
    Propozycja poprawy: w obrębie 5 pól na polach oraz NosKumpli

    2. Produkcja żywbości z ogniska.
    Propozycja: Dodanie statusu „Max produkcji”.

    3. Wieża Nieba oraz zdobywanie Itemków ze skrzynek.
    Propozycja: Zmniejszenie skrzynek z 5 do 3 lub 4.
    Powód: Ciężko zdobywać pieczeć rajdu paimona, pierwsze pierwsze dwa klucze do wiezy, ktorych sie nie zuzywa az w takiej ilosci, Kolejna skrzynka to odłamek mroku paimona, ktorych leci mnostwo z boxów, a sa rowniez nieuzywane w ilosciach takie jakie mamy moje gracze potem były wazne monety oraz pieka. Z reguly trafiamy klucze i odlamki, przez co nie mamy mozliwosci zebrac monety i korzystac z w sklepie wiezy nieba. Stad propozycja redukcji 1 lub 2 nagród- propozycja usuniecie 1x klucz oraz odmalek mroku paimona.

    3. Tęczowy sklep.
    Propozycja: Tytuł JEDNOROŻEC handlowalny. Emotką można handlować, tytułem juz nie. Mozna go co najwyzej sprzedac u NPC.
    Powód: Są gracze, którzy niestety nie moga uczesczac na btk z roznych powodów, kupno tytulu od innych graczy to dla nich jedyne wyjscie posiadania go.

    4. Pieczęć Rajdu owieczki.
    Pieczątki rajdu owieczki, uniknij meteorytu oraz krzakogona- handlowalne.
    Skoro zablokowane są przekazywanie boxa, to odblokowane niech sa pieczatki. Gracze chcacy ukonczyc valhalle majozliwione poprzez brak chetnych do rajdu, a jesli ktos sie glosi to ma niski lvl i bez pieczatek jest.
    Na ukonczenie valhali trzeba oddac zoledzie: zlote, te mozna uzyskac z innych a na kazdy inny zoledz, potrzeba duzo brazowych. Sa one z rajdu owieczek, ktorych nikt nie robi. Kolo sie zmyka.

    Pozdrawiam : hej:


    Amare humanum est, humanum ignoscere est

  • Pierwsza i druga propozycja zostały już chyba przekazane. Odnośnie trzeciej: Wydaje mi się, że prościej byłoby pozostawić wszystkie 5 boxów, ale szansa na każdy przedmiot byłaby taka sama. Równie dobrze można nagradzać gracza 1szt monety za każde ukończone piętro+te, które wylosuje ze skrzynki.


    Tytuł z BTK: definitywnie na nie, jak zauważyłeś, tytuły dostępne u NPC za hajs/monety nie są zdatne do handlu, dlaczego? Gra chce Ciebie skłonić do aktywności w różnej formie. I żebyś się "postarał".


    Propozycji dla rajdów Valhalli było sporo, większość sprowadzało się do tego samego, czyli braku wymogu pieczatki, możliwość sprzedaży boxa, Zmniejszenie wymogu graczy, itp. Jak widać, mają to w poważaniu i obawiam się, że już tak zostanie.

  • Idąć tokiem myślenia ' gra chce do czegos sklonic':
    - gracze powinni mieć buffy przeznaczone tylko dla siebie ( 1 konto nie bedzie zasilane innymi)
    - postacie w rajdach musza zadac odpowiednia ilosc dmg by dostac nagrode ( brak robienia rajdów na nupy)
    - reputacja na glace zdobywana poziomami, czyli reputacje gracz z 90 lvl dostanie od osób 90+, a nie jak dotąd podstawi nupy i na nich sobie wklepie
    - oraz wiele innych = Gra zmusi graczy do większego postarania się, by cos zdobyc ^^

    To odpowiedź do BTK, na które nie kazdy może pojsc, bo ludzie pracują na 3 zmiany, studiują itp. Dzieci, które grały w nt 12 lat temu teraz juz pracują ^^

    PS. Ktoś to tłumaczył na swój język, bo ja takich błędów nie zamieszczałam :D:D:D


    Amare humanum est, humanum ignoscere est