Nowe Karty Tarota

  • Czy podobają się Wam te propozycje? 7

    1. Jestem za dodaniem Kart Tarota Odwaga oraz Anioł (1) 14%
    2. Jestem za dodaniem Kart Tarota Łowca oraz Zwierzyna (1) 14%
    3. Jestem za dodaniem Upiornych Kart Tarota Mgła oraz Burza (0) 0%
    4. Jestem za dodaniem wszystkich wymienionych Kart Tarota (4) 57%
    5. Żadna z propozycji mi się nie podoba (3) 43%

    Proponuję dodanie Kart Tarota konkretnie wzmacniających tylko obronę, póki co istnieją dwie takie karty, którymi są Pustelnik oraz Upiorna Karta Tarota Duch, natomiast Tarotów tylko na atak jest więcej. Proponuję dodać dwie Karty Tarota podobne do Śmierci i Demona. Skoro w opisie Karty Tarota Śmierci pisze "ogarnął cię śmiertelny strach. Zwiększa celność i całą siłę ataku o 150" to proponuję dodanie Karty Tarota Odwaga, który jest przeciwieństwem Tartota Śmierci. Wzmacnia on unik i wszystkie obrony o 150. Przeciwieństwem Demona natomiast mógłby być Tarot Anioł, który wzmacniał by wszystkie obrony o 250, pż o 800 i szybkość poruszania się o 1.


    Proponuję dodanie również Karty Tarota Łowcy i Zwierzyny. Łowca dawał by użytkownikowi zwiększoną szanse na cios krytyczny o 3% i wzmacniał by obrażenia od ciosu krytycznego o 15%, Zwierzyna natomiast była by przeciwieństwem Łowcy i zmniejszałby szanse na otrzymanie ciosu krytycznego o 3% oraz zmniejszała otrzymane obrażenia od ciosu krytycznego o 15%. (Oczywiście prawdopodobieństwa i zwiększenia/zmniejszenia nie muszą być takie jak napisałem jest to przykład).


    Wymienione powyżej cztery Karty Tarota wypadały by z Kart Tarota, proponuję również dodać dwie nowe Upiorne Karty Tarota, które wypadały by z tych samych źródeł, co reszta Kart z tej serii. Tymi Kartami były by: Mgła oraz Burza. Mgła zmniejszała by zużycie pm o 10% oraz z prawdopodobieństwem 3% wytwarzała by debuff "Mglista trucizna" oraz z prawdopodobieństwem 3% debuff "Oślepienie". Upiorna Karta Tarota Burzy zwiększała by wszystkie żywioły o 100, oraz z prawdopodobieństwem 3% wytwarzała by debuffy "Porażenie" oraz "Elektrowstrząs".

  • Przy obecnej rozgrywce, skupiającej się tylko na wzmacnianiu ataku, jestem na nie.

    Lecz czy gra nie staje się nudna i monotonna gdy wszyscy dążą do tego samego celu? Czym więc można się wyróżniać od innych graczy skoro każdy ma zwiada +15 z onyksami i build pod atak?

    Moim zdaniem obrona w tej grze powinna zostać wzmocniona, by były dwie ścieżki, którymi możemy podążać a nie tylko jedna.

  • Tylko, że nawet bonusy z buildów w kartach SP są korzystniejsze dla ataku, aniżeli obrony. Od tego należałoby zacząć.