Słabe obrażenia łuku

  • Cześć,

    Zmieniłem niedawno łuk z Łuk Żywiołów Tajemniczy+8 (lvl85) (juz nie posiadam) na Łuk Klinowy (lvl90) Legendarny +10, posiadam wróżkę 80% i kartę specjalisty Zwiadowca +14 71PP 99 profesja.

    Zachwycony nowym wyposażeniem poszedłem sprawdzić go na Glacernon. Ku mojemu zaskoczeniu łuk niewiele różni się zadawanymi obrażeniami od łuku poprzedniego...

    Znajomy, który posiada Łuk Klinowy Legendarny +9 zadaje większe obrażenia.

    .


    Czy to jest jakiś Bug w grze? Czy jakiś błąd związany z łukiem? Co może być nie tak?

    Proszę pomóżcie !:Długi podbródek::Długi podbródek:

  • W co chciales bic wiecej? W moby? Musisz widziec ogromna roznice. W ludzi z eq na 90 nie uderzysz nic. Nie zapominaj, ze ta gra jest napakowana dziesiatkami 60 aw lvli ktorzy zjadaja takich jak ty niestety

  • Nie wiem jaka jest różnica, skoro np. moby na BP1 dostawały z poprzedniego łuku 2.5k dmg i teraz dmg jest praktycznie taki sam, jedyne co rózni sie obrażeniami krytycznymi..

    Jutro porównam dmg ze znajomym który ma klina u7+9 na woli, ale z tego co sam testowałem, nie odczułem praktycznie żadnej zmiany w normalnych obrażeniach z łapy w mobki.


    Przy czym klin ma osłonkę która daje mu 7% obrażeń w potwory i 15% ogólnych obrażeń, łuk żywiołów tego nie miał.

  • Nosiles najslabszy z mozliwych luk zywiolow. Zmieniles na przemocna kline z BONEM i nie widzisz roznicy? Serio zglos sie do supportu :) Sztylet na 90 masz? Nawet brak sztyletu czy niepasujace Sle nie powinny sprawic, ze nie widac roznicy w dmg

  • Już ogarnięte :) rzeczywiście dołożenie sztyletu na 90 lvl pomogło :) dzięki wszystkim za odpowiedzi !

    I nie to nie jest łuk bohatera ;)


    Temat do zamknięcia.