Nowy wygląd konfiguracji gry

  • 1. Nazwa (tytuł) pomysłu/propozycji (czego się tyczy?): Nowa wersja konfiguracji gry.


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Jako że otrzymaliśmy nowy UI, postanowiłem stworzyć w Photoshopie nowy wygląd konfiguracji gry.
    Chciałbym zaznaczyć, że jest to wersja robocza i sądzę, że potrzebuje jeszcze kilka poprawek. Jest to tylko propozycja, więc proszę wziąć to jako przykład/wzór.


    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe załączniki (niewymagane):
    Oczywiście, Imgur psuje jakość zdjęć >.<
    Czysta wersja:


    A tutaj "narzucona" wersja w grze (1920x1080):


    4. Dodatkowe informacje: Okno posiada wymiary poniżej 1024x700, więc sama konfiguracja mieści się w każdej rozdzielczości monitora dostępnej w grze.


    Jeśli zechciałby ktoś otrzymać plik .PSD, chętnie go udostępnie.

    The post was edited 1 time, last by Quarry ().

  • A ja jestem na nie, wolę mniejsze okienko z konfiguracjami, niż takie, które zawala prawie cały ekran

    Całe? Okno ma mniejsze wymiary, niż najmniejsza rozdzielczość dostępnego w grze.


    Plusy są takie, że w przyszłości można dodać inne opcje i zmienić nazwy poszczególnych opcji na coś lepszego, niż GrupaOdrzuć.

  • Pomysł fajny i byłbym za, lecz jest to zbyt duże mimo wszystko. Jeśli mieliby to powiększać to nie więcej niż przykładowo okno ekwipunku.

  • Jeśli nie planują jakichś ciekawszych opcji niż są teraz, to wystarczyłoby aktualne okno

    • troszeczkę poszerzyć
    • zrobić elementy rozdzielczości w 3 kolumnach
    • "Pełny ekran W oknie" zamienić tak jak CheckBox "W oknie" - "Pełny Ekran" i dać gdzieś obok (EDIT: to jednak nie, bo to zmiana rozdzielczości)
    • Efekt dźwiękowy / Muzyka dać w jednej linii razem z suwakami i zmniejszyć odstęp między nimi
    • Inne ustawienia zostawić - dodać do tego tylko w plikach odrębne linijki tekstu, żeby to miało w naszym języku jakiś sens

    Zyskamy trochę wysokości, którą można zwiększać wraz z dodawaniem CheckBoxów w "Innych ustawieniach".


    No chyba, że dodadzą nam inne fajne opcje.

    tg9PPGP.png

    The post was edited 1 time, last by Cous ().