EQ 88lvl łucznik

  • Witam, chciałbym się zapytać w jakie itemki inwestować. Aktualnie mam łucznika 83lvl i chcę powoli zacząć ogarniać ekwipunek na 88lvl zeby lecieć na AW.
    Stąd moje pytanie, jakie Biżu, resy, armor, łuk i sztylet kupić? :Szeroki Uśmiech:

  • Łuk na 83 poziom jest całkiem okay jako przejściowy ale polecam kupić bez osłony aby go później sprzedać za podobną cenę.

    Raczej warto zrobić tak samo ze zbroją na 85 poziom, czyli tylko przejściowa bez osłonki.

    Jeżeli nie masz zamiaru grać sp8 to sztylet można zrobić sobie w miarę tanio pod punkty SL a jeżeli masz to można pomyśleć nad dobrym sztyletem na 85 poziom ale znów takim który będzie można sprzedać.

    Co do resów to są bardzo tanie alternatywy lecz nigdy nie uzbierasz z nich 100% na dany element.

    Polecam bardzo Rooby i mgliste buty na ogień/światło, są tanie i dają po 7% na dany element.

    Rękawiczki na wodę i mrok można zrobić z czasoprzestrzeni na początku drugiego aktu lub też kupić za niską cenę.

    Z butami jest trochę trudniej ale można kupić buty u teomana (5% mrok) za 10k a buty na wodę można stworzyć z zestawu teomana (6% woda).

    Materiały do tego łatwo zdobyć z minigier nie będąc w nich mistrzem.

    Jeżeli masz jednak odłożony gold i chcesz coś na dłużej to mogą to być na przykład resy z areny (pvp) sum 4 albo 5.

    Do tego te z przepisu łączenia a lub b.

    A jeżeli lubisz resy ogólne to można zainwestować w resy kamienne lub morskiego widoku ale pamiętaj że bardzo trudno osiągnąć nimi 100% na wszystko nawet jeżeli są na sumie 6.