SPP Van Helsing

  • Czy podoba Ci się propozycja? 3

    1. Nie (2) 67%
    2. Nie mam zdania (1) 33%
    3. Tak (0) 0%

    Karta Specjalisty Partnera Van Helsing zdobywana była by podczas eventu halloween. Wypadałaby z bardzo niskim prawdopodobieństwem z Hallowenowej Skrzyni Skarbów, bądź z boxu jakiegoś nowego rajdu (na który nie mam pomysłu, bo i tak nie przejdzie).

    SPP Van Helsing dawał by buff dla gracza: Zwiększa szanse na cios krytyczny o x%, końcowe obrażenia od ciosu krytycznego zostają zwiększone o x% (% zależny od poziomu skilli).

    Wygląd: SPP wzorowane na słynnej postaci, pogromcy wampirów Van Helsinga, główną bronią jest kusza.

    Skille:

    - Odstraszenie: Skill wzorowany na "Zastraszeniu" u sp 1 wojownika, z tą różnicą, że u Van Helsinga skill ten zadawał by obrażenia.

    - Strzał zatrutą strzałą: Zadaje obrażenia, z prawdopodobieństwem 40% wytwarza dbf "Zatrucie umysłu"

    - Adrenalina: Daje sobie i graczowi buffa trwającego 15 sek. buff zwiększa siłę ataku o x% i wszystkie żywioły zostają zwiększone o x. (x zależny od poziomu, na którym znajduje się umiejętność.)


    Myślę, że ożywiło by to trochę event Halloween, który jest najmniej opłacalnym eventem występującym w grze ;x

    1. Nie, nie i jeszcze raz nie dla buffa na szansę i siłę kryta. Wystarczy już nam atrakcji z tatuażu. Perti do dzisiaj sumuje się z podobnymi bonami.
    2. Pierwszy skill całkiem przydatny w kryzysowych sytuacjach na expie, ale nie oszukujmy się: rzadko kiedy taka sytuacja ma miejsce
    3. Nie jest napisane co dokładnie ten debuff powoduje, więc się nie wypowiadam
    4. Kurde, ty chyba lubisz dysbalans. Nawet, jeśli trwa to 15sek to coś takiego, to jest przegięcie. Zrozumiałbym jeszcze to zwiększenie żywiołów, bo w sumie Yuna ma to w healu, ale kolego, nie kolejne zwiększanie dmg. Błagam Cię...

    Ponadto: Mamy już coś w rodzaju Vana Helsinga, to nasz poczciwy DH. Entwell też jest deczko leniwy i chętnie przyjąłby gotowy artwork.

    Wniosek: na nie.

    1. Nie, nie i jeszcze raz nie dla buffa na szansę i siłę kryta. Wystarczy już nam atrakcji z tatuażu. Perti do dzisiaj sumuje się z podobnymi bonami.
    2. Pierwszy skill całkiem przydatny w kryzysowych sytuacjach na expie, ale nie oszukujmy się: rzadko kiedy taka sytuacja ma miejsce
    3. Nie jest napisane co dokładnie ten debuff powoduje, więc się nie wypowiadam
    4. Kurde, ty chyba lubisz dysbalans. Nawet, jeśli trwa to 15sek to coś takiego, to jest przegięcie. Zrozumiałbym jeszcze to zwiększenie żywiołów, bo w sumie Yuna ma to w healu, ale kolego, nie kolejne zwiększanie dmg. Błagam Cię...

    Ponadto: Mamy już coś w rodzaju Vana Helsinga, to nasz poczciwy DH. Entwell też jest deczko leniwy i chętnie przyjąłby gotowy artwork.

    Wniosek: na nie.

    No trochę go zrobiłem zbyt op bo przyznam, że ciężko operuje się balansem, ale jeżeli by go znerfić i wziąć pod uwagę to, że byłby bardzo rzadki, bo nie był by z nm to myślę, że jest to do przyjęcia.