Zablokowanie zapieczętowanych potworów na terenie aktu 6

  • Jestem na... 12

    1. Nie (fajna zabawa, wykorzystywanie systemu) (11) 92%
    2. Tak (fair dla wszystkich) (1) 8%

    Aktualnie podczas czasoprzestrzeni (88) w akcie 6, tą na drop pieczątek i fragmentów czasoprzestrzeni jest wykorzystany ''błąd'' lub ''nadużycie'', albowiem gracze otwierają zapieczętowane pojemniki i uwalniają potwory, które te słabsze zostają zabite a te mocniejsze zostawiane i tu tworzą się dwa problemy.


    • Słabsze potwory: Gracze gromadzą jak dla mnie nieuczciwie wspomniane wcześniej pieczątki i fragmenty czasoprzestrzeni, tak, z zapieczętowanych potworów lecą owe przedmioty
    • Mocniejsze, zostawione potwory po ukończeniu CP: Potwory tworzą chaos i zamieszanie, trzeba uważnie ich unikać żeby ich nie uderzyć podczas czasoprzestrzeni lub expa; utrudniają wszystko co można tam robić

    Więc, sugeruje całkowite zablokowanie wypuszczania zapieczętowanych potworów na całym terenie aktu 6 lub przynajmniej podczas CP, tak samo jak w NosVille.




    20191003-17-MrThinker.jpg

    20191001-6-MrThinker.jpg

    20191004-4-MrThinker.jpg

  • ok












    Kto expi poza rp2?


    Jak umiesz naklepać moby z a6 to na pewno naklepiesz takiego moba, ciesz się, że jakiś gracz o wątpliwej inteligencji zostawia ci darmowe szanse na drop za darmo.


    Jak dla mnie to w sumie zły dział.

  • Albo lepiej - niech znikają po 5 minutach JEŚLI NIE SĄ ATAKOWANE. W ten sposób jakiś poszukiwacz przygód 1lvl może zabić DH jak mu mana spadnie do 0, zajmie to wieki, ale zabije, a jak ktoś zostawi bossa z pojemnika to sam zniknie i nie będzie śmiecenia.

  • Fajnie


    Te 5 minut w okresie trwania CP (15 minut) to za długo, pomysł sam w sobie ok.


    zostawia ci darmowe szanse na drop za darmo.

    Idzie tam się bić potwory, które dał Entwell zmyślą do bicia ich a nie jakieś nagromadzenie zapieczętowanych potworów bo tak ''łatwiej'' (dla mnie to wykorzystanie co powinno być karane), w dodatku co mi z tego głupiego skarbu jak bije moba z 5x dłużej przy czym na końcu tracę okazje z mobów a6 na drop (po prostu ich zabije więcej a cały czas trzeba unikać tych pozostawionych, uderzysz go i uciekaj przed nim bo po prostu go nie chcesz bić i marnować czasu).

  • Pomysł zaakceptowano przez Zespół NosTale.pl - wysłano do grupy projektowej.

    Poproszono również o nałożenie limitu czasowego na każdego wypuszczonego potwora. Na chwilę obecną takie sytuacje (utrudnianie innym graczom gry poprzez przywoływanie masy potworów, co skutkuje ich śmiercią, a także zablokowaniem innych terenów mapy) można zgłaszać przez System Zgłoszeń, a osoba nadużywająca zostanie ukarana.