Bezużyteczny przycisk pomocy

  • Czy podoba ci się ta propozycja? 9

    1. Tak (8) 89%
    2. Nie (1) 11%
    3. Nie mam zdania (0) 0%

    1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Przycisku pomocy w oknie ulepszania kart SP i podnoszenia do perfekcji SP (tylko tam go znalazłem, jak ktoś go jeszcze gdzieś znajdzie, to niech napisze).


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Obok przycisku zamykania okna upania SP i upania pp'ków u Malcolma znajduje się guzik, który po kliknięciu nie wykonuje żadnej czynności. Proponuję to zmienić, aby po jego naciśnięciu pojawiało się okienko z wyjaśnieniem:

    • Na czym polega ulepszanie SP/zbliżanie do perfekcji,
    • Korzyści płynące z tych czynności,
    • Co jest potrzebne do ulepszania SP/zbliżania do perfekcji (ogólnie złoto, pióra anioła, w przypadku pp'ków kamienie do konkretnych SP, itd.)

    Ewentualnie można jeszcze dodać listę potrzebnych materiałów na każdym poziomie ulepszenia i wykaz szans na jego powodzenie.



    W innym przypadku można by po prostu usunąć ten przycisk :Żartujesz?:


    Wiem, że większość graczy wie co i jak w kwestiach upania, ale skoro jest taka możliwość, to dlaczego by jej nie wykorzystać? Poza tym potencjalni nowi gracze mogliby z tego skorzystać :D


    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):
    Obraz 1.jpg
    Obraz 2.jpg



    4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?:
    Zalety: Dodanie zastosowania bezużytecznemu elementowi w oknach ulepszania
    Wady: Brak