[Marvel] Avengers SPOILER! - nie oglądałeś? Nie wchodź


  • Pozwoliłem sobie zmienić tytuł wątku, ze względu na ewentualnych fanów kinematografii Marvela ;) Tekst autora (znajdujący się w temacie) przeniosłem w spoilerek, a sam wątek przenoszę do odpowiedniejszego działu.
    / Volveremos

  • Tanos zabija 50% istot żywych przy pomocy rękawicy, bohaterzy znajdują planetę na której się ukrywa, Thor go zabija, zadaniem Avengersow jest podróż w przeszłość i zebranie klejnotów zanim zdąży zrobić to Tanos. Teleportują się do czasów, w których mają kontakt z osobami, które zginęły już dosyć dawno (Ojciec Starka, matka Thora). Udaje im się zebrac wszystkie klejnoty, jednak Tanos wyczuł podstęp i przy pomocy nebuli(z przeszłości) udaje mu sie trafić do czasów obecnych. Film kończy się walką armii Tanosa ze wszystkimi Avengersami(Spiderman, Dr. Strange itp.) Stark używa rękawicy, tym samym zwyciężając nad Tanosem. Stark ginie, gdyż nie wytrzymał mocy jaką posiada rękawica. Pomimo zamordowania Tanosa z przeszłości(kiedy jeszcze nebula oraz Gamora walczyły ze sobą) Ich teraźniejszość nie ulega zmianie co jest dla mnie totalnie niezrozumiałe. Podobnie jak próby wykradnięcia kamieni z różnych stref czasowych. Mimo wszystko film gorąco polecam, super się oglądało ^^

  • Ogólnie jestem zdania, że Natasha powinna żyć, dlaczego? Clint nie chciał jej zabić, ona sama się poświęciła dla kamienia i moim zdaniem w ten sposób powinna zostać ożywiona. Taka moja opinia. Nebula zabiła siebie z przeszłości, czy nie powinna też ponieść śmierci w związku z tym? -.^ Ogólnie film bardzo fajny, kilka dzieciakow się popłakało przy śmierci Starka na sali. :/

  • Ogólnie jestem zdania, że Natasha powinna żyć, dlaczego? Clint nie chciał jej zabić, ona sama się poświęciła dla kamienia i moim zdaniem w ten sposób powinna zostać ożywiona. Taka moja opinia. Nebula zabiła siebie z przeszłości, czy nie powinna też ponieść śmierci w związku z tym? -.^ Ogólnie film bardzo fajny, kilka dzieciakow się popłakało przy śmierci Starka na sali. :/

    Odnośnie Nebuli + ewentualnie Lokiego :)
    w teorii powstała nowa linia czasu -> oddzielna od znanej nam :) może to jakoś wykorzystają ale kto to wie
    (tłumaczona teoria przez Ancient One / Starożytną)

  • Nie lubię filmów o "superbohaterach" ale chce zebrac opinie, że powinnam przecierpieć pierwsze części dla fabuły. Pierwsza część avengersów była dla mnie koszmarna i usypiałam. Reszta także jest w takim samym stylu?

  • Nie lubię filmów o "superbohaterach" ale chce zebrac opinie, że powinnam przecierpieć pierwsze części dla fabuły. Pierwsza część avengersów była dla mnie koszmarna i usypiałam. Reszta także jest w takim samym stylu?

    Zawsze warto spróbować może akurat kolejne części przypadną ci do gustu. Moim skromnym zdaniem ostatnia część jest najlepsza :chce:

  • Nie lubię filmów o "superbohaterach" ale chce zebrac opinie, że powinnam przecierpieć pierwsze części dla fabuły. Pierwsza część avengersów była dla mnie koszmarna i usypiałam. Reszta także jest w takim samym stylu?

    z doświadczenia wiem ze nie oglądając zadnych wczesniejszych filmow marvela mozesz na luzie obejrzec infinity war i endgame i spokojnie wszystko ogarniesz, a uważam osobiscie, ze warto obejrzec.
    i ogolnie dziękuje avengers endgame dzięki tobie zdalem ustną z polskiego

  • a ja tam nie lubie dc bo mają nudne postacie bez kitu

    nudne postacie nie istnieją tylko kijowy sposób przedstawienia jej
    według mnie najważniejsza jest przemyślana historia -> pomysł :P


    (w większości znajdą się odpowiedniki postaci dc - marvel) :)


    PS potwierdzone info od twórców
    Loki uciekając z teseraktem stworzył alternatywną linię czasu :) może serial będzie o tym opowiadał :D


    Łączę oba posty w jeden (Doubleposting - nie robimy go nawet w Offtopicu) // Volveremos ;)