Zmiana punktacji w dziale pomysły i propozycje

  • 1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Proponuje zmiane punktacji w dziale pomysły i propozycje na powiedzmy 1 pkt za odpowiedź w temacie i 2 pkt za temat, bo to jest żałosne, ja dostałem bana za pisanie ''Dobry pomysł, popieram'' a jak reszta ludzi z forum pisze takie same odpowiedzi to jest git gud. xd poza tym nabijają sobie punkty w żałosny sposób i w ogóle całość jest żałosna, mam nadzieje że team to przemyśli, bo pewnie ludzie będą pisać że ''to zły pomysł, nie popieram'' bo stracą punkty nabijane w takie sposob przez lata np taki zagadka


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: no opisalem wyżej


    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane):


    4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?: nie będzie zbędnego spamu pustymi postami na forum :chce::chce::chce::chce:

  • Czyli uważasz ,że popieranie pomysłów graczy przez innych graczy jest "spamem"? Jeżeli dostałeś bana to nie z byle powodu ,a wspomnienie tu oni nie wnosi nic do tematu Twojego pomysłu. Jak dla mnie zmiana pkt. nie ma najmniejszego sensu każdy ma prawo w 100% zgodzić się z pomysłem jaki został zaproponowany pisząc 2 lub 3 słowa.

    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!

  • Nie tylko ja uwazam ze to spam, team tez tak uwaza xD dziwne tylko ze jak juz cos z tym robią to bardzo wybiórczo, bo posty jednych to spam, a drugich to opinia, chociaz oba są takie same

  • Czyli uważasz ,że popieranie pomysłów graczy przez innych graczy jest "spamem"? Jeżeli dostałeś bana to nie z byle powodu ,a wspomnienie tu oni nie wnosi nic do tematu Twojego pomysłu. Jak dla mnie zmiana pkt. nie ma najmniejszego sensu każdy ma prawo w 100% zgodzić się z pomysłem jaki został zaproponowany pisząc 2 lub 3 słowa.

    No ja uważam, że "Na tak" w każdym temacie to pasuje do działu spam.

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

  • Można dodać zasadę, że jeśli komuś się pomysł nie podoba, to dlaczego i podać jakiś racjonalny powód. Z resztą to tylko punkty, tutaj raczej chodzi o ulepszenie gry i o to, żeby każdemu grało się przyjemniej jak i sama gra stawała się ciekawsza. Co do samej zmiany punktacji moim zdaniem nie jest to potrzebne, aczkolwiek zgadzam się z tobą, bo niektórzy faktycznie wchodzą w tematy i piszą "Super pomysł", następnie przechodzą do kolejnego tematu i to samo.

    The post was edited 1 time, last by Caaprio ().

  • Team tego nie rozumie, ze ciezko cos uzasadnic, jesli sie z pomyslem zgadzasz. A skoro to tylko punkty i chodzi o ulepszenie gry to czemu by nie wylaczyc punktacji w tym dziale?

  • Nigdy nie uwierze, że to był powód banu.
    Powinieneś wyrwać kolejnego za ten temat.


  • okey jeżeli "pomysł jest super", "jestem za wprowadzeniem" itp. jest spamem to w jaki sposób team ma się zorientować czy pomysł jest dobry i popierany przez społeczność hm?

    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!

  • spytaj sie alariusa, nie mnie

    To Ty tu chcesz wprowadzić zmiany by tego nie stosować więc proponuj ^^ bo uważasz że aktualny system jest wadliwy.

    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!

  • no jest wadliwy, ja sie z alariusem w pelni zgadzam, to jest zwykle nabijanie postow, a skoro sam mowisz, ze chodzi tu tylko o opinie, wiec wylaczenie punktowania nie bedzie niczym szkodliwym :)
    Poza tym, troche smieszne ze alarius z jednej strony uwaza te posty za spam i mnie za takie posty banuje, a innych juz nie

  • czemu nie używać "Kciuków w górę" zamiast tych postów które nic nie dają tak czy inaczej -> w moim wypadku zawsze tak wyglądało (chyba)
    Jeśli nic więcej nie musiałem napisać to wystarczał mi like posta

  • Jak dla mnie napisanie "Jestem na TAK" gdzie 10 osob wyzej podalo wszystkie argumenty za i przeciw, jest takie same niz napisanie "jestem na TAK, bo to i to" gdzie powtarza sie X danych argumentow, czasami warto wziac to pod uwage.

  • Różnica, polega na tym że ty napisałeś 'Na tak' w ponad 100 tematach w ciągu jednej nocy, gdzie inni napiszą 'Na tak', owszem, ale w 5 góra 10 tematach dziennie. W dodatku dopisywałeś chamskie komentarze, które obrażały innych użytkowników, kara nie była ZA NIC.
    + z czego widać to punkty zostały


    Pomysł samolubny (bo ja mam tak mam, to inni też), na nie.
    Jednakże się zgodzę, do regulaminu działu pomysłów powinien zostać dodany punkt, zakaz pisania 'Na tak'/'Na nie' (trzeba uzasadnić).

  • zagadka, nie wymyslaj glupot, wiem jak alarius uzasadnil moją karę i wiem, ze napisal ze kara jest za to, ze posty "na tak" są spamem i nic nie wnoszą do tematu. Tak mi alarius napisal, elo

  • Napewno kara nie była za to ,i się nie dziwie jeśli bez przerwy pisałeś na tak a do tego dodawałeś chamskie komentarze obrażające inne osoby... Na NIE!

    이 폴란드 서버에서, 그들은 단지 당신에게 이름을 부르고 있습니다. :mam cię:
    ">

  • Nie wiem w czym ta zmiana miałaby zaszkodzić. Tak jak ktoś wcześniej napisał, jeśli sie pomysł popiera, to można dać like, a nie pisać spam posty, mam nadzieje że alarius coś z tym zrobi, a nie będzie banował pojedyncze osoby xd

  • okey jeżeli "pomysł jest super", "jestem za wprowadzeniem" itp. jest spamem to w jaki sposób team ma się zorientować czy pomysł jest dobry i popierany przez społeczność hm?

    Wyargumentować swoje zdanie, uzasadnić je czymś. To nie jest głosowanie tylko propozycje.



    Napewno kara nie była za to ,i się nie dziwie jeśli bez przerwy pisałeś na tak a do tego dodawałeś chamskie komentarze obrażające inne osoby... Na NIE!

    OK idę zrobić top1 postów wklejając na ślepo "Na tak" w każdym temacie.

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie