niechęć

  • tez czujecie ta niechec do osob ktore wchodza na forum tylko wtedy kiedy ich zycie (gra) nie dziala i czytaja tylko posta al***us ze sory nie dziala zamiast pisac tu jakies quality wysrywy?? tylko ciagle graja troche urozmaicenia ludzie 22 juz w lozku a nie f5 czy gra juz dziala X(X( to sie nazywa zlosc

  • Bo forum jest martwe? Jedyne co tu dziala, to tematy OFFTOP, ktore malo kogo interesuja. Oczywiscie, pomysly na gre rowniez sa, ale wiekszosc jest walkowana x razy, ktore nigdy nie przejda dalej, wiec kolejny offtp.

  • A nie uważacie że to wasze "kółko forumowych spamerów" które nie wnosi tutaj na forum praktycznie nic prócz useless nabijania postów bardziej zniechęca niż wspomniane posty o błędach? Serio, nie mogę już patrzeć na "super/wejdźcie do mojej galerii/podoba mi sie" pod każdym możliwym postem w który wejdę i nie wnosi to absolutnie niczego do tematu prócz jednej cyferki więcej w ilości waszych postów na profilu.

  • no wlasnie nawet jest ten temat z nowosciami to ciagle te same osoby typu zagadka z jakims screenem z fb i jeden gosc wejdzie jak jest na afku bb
    tu nawet oftop nie zyje oprocz jakichs glupich wyliczanek typu dodajemy laoni chromosomy od jednego do ilu dojdziemy
    domagam sie akcji ozywiamy forum za nabite posty gracze dostaja ancki
    edit
    w offtopic nie sa zliczane posty a z osobami ktore nabijaja posty w propozycjach czy tam gdzies to chyba jest cos nie tak