[Dyskusja] Kalendarz Adwentowy 2018

  • A dlaczego nie mozna pojechac administracji, a od czego wy jestescie tam? Macie jakiekolwiek pojecie o tej grze nie sprawdzacie nic po tych tlumaczach, za co macie placone? To jest tylko glupota ale pokazuje jak bardzo gdzies macie zdanie graczy ktorzy zjedli na tej grze zeby. Nie do wiary jest, ze zaden z przedmiotow w nosmarkecie, czy to nowiusienkie stroje jeden lepszy od drugiego, czy tez inne przedmioty nie maja w sobie zadnego bledu. Natomiast darmowe misje darmowe update sposoby na darmowy ( bez uzycia zlotowek) zarobek czesto jest pobugowane blednie rozpisane lub tez nic o tym niewiadomo. My po jakis 8 latach sami zaczelismy grzebac po innych serwerach w poszukiwaniu odpowiedzi, na ktore nie znacie odpowiedzi. I to nie odpowiedz o kalendarz, a o mechanike gry czy rzecz x dziala czy tez nie lub jak rzecz x dziala. Nawet tego w wiekszosci sie nie dowiemy od was tylko od innych spolecznosci

  • A dlaczego nie mozna pojechac administracji, a od czego wy jestescie tam? Macie jakiekolwiek pojecie o tej grze nie sprawdzacie nic po tych tlumaczach, za co macie placone? To jest tylko glupota ale pokazuje jak bardzo gdzies macie zdanie graczy ktorzy zjedli na tej grze zeby. Nie do wiary jest, ze zaden z przedmiotow w nosmarkecie, czy to nowiusienkie stroje jeden lepszy od drugiego, czy tez inne przedmioty nie maja w sobie zadnego bledu. Natomiast darmowe misje darmowe update sposoby na darmowy ( bez uzycia zlotowek) zarobek czesto jest pobugowane blednie rozpisane lub tez nic o tym niewiadomo. My po jakis 8 latach sami zaczelismy grzebac po innych serwerach w poszukiwaniu odpowiedzi, na ktore nie znacie odpowiedzi. I to nie odpowiedz o kalendarz, a o mechanike gry czy rzecz x dziala czy tez nie lub jak rzecz x dziala. Nawet tego w wiekszosci sie nie dowiemy od was tylko od innych spolecznosci

    Pierwsze, team nie ma płacone. Możesz sprawdzić sam lub zaufać na słowo.
    Drugie, pretensje miej do wydawcy i developera. Trzeba im chyba przypomnieć, że gówno robią.
    Trzecie, zgadzam się z jednym. Zamiast sprawdzić, czy nasz najwspanialszy wydawca w Europie co ja gadam na Świecie pomylił się (znowu) z tłumaczeniem lub ułożył (znowu) błędne pytanie lub (ZNOWU) uznał złą odpowiedź jako prawidłową to wy odpowiadacie atakiem na atak ze strony graczy. Jakby to nie była pierwsza (druga, trzecia,... n-ta daleko daleko w las) taka sytuacja. Jak mój Jerico, zużyłem ancka i kilka godzin expienia tego nupa. Chcę chociaż usłyszeć "Mieliście racje, uznajemy wasze odpowiedzi".

    669hsi.jpg
    Mos to taki ja, tylko z Avalonu. Pamiętajcie

  • Nie rozumiem jak mozna im nie placic nie robcie sobie jaj, ze Art czy Smoczyca nie maja z tego hajsu, bo w przeciwnym razie to troche beka 10 lat zmarnowac w tym grajdole. Pomimo wszystkiego czego nie robia nadal powinni otrzymywac hajs za to co jeszcze robia. Nie wiem oni licza na jakis awans z junior wolontariusza na senior wolontariusza? Teraz mnie zgasiliscie.
    Zycze powodzenia wszystkim graczom w pokonaniu koszyka pelnego ciasta if you know what i mean :D

  • Nie rozumiem jak mozna im nie placic nie robcie sobie jaj, ze Art czy Smoczyca nie maja z tego hajsu, bo w przeciwnym razie to troche beka 10 lat zmarnowac w tym grajdole. Pomimo wszystkiego czego nie robia nadal powinni otrzymywac hajs za to co jeszcze robia. Nie wiem oni licza na jakis awans z junior wolontariusza na senior wolontariusza? Teraz mnie zgasiliscie.
    Zycze powodzenia wszystkim graczom w pokonaniu koszyka pelnego ciasta if you know what i mean :D


    Art i Smoczyca to pracownicy Gameforge, co nie jest dla nikogo tajemnicą (Community Menager oraz Team Menager). Reszta członków Zespołu to wolontariusze, poświęcający swój czas dobrowolnie i nieodpłatnie na pilnowaniu porządku na serwerze i forum.



    A dlaczego nie mozna pojechac administracji, a od czego wy jestescie tam? Macie jakiekolwiek pojecie o tej grze nie sprawdzacie nic po tych tlumaczach, za co macie placone? To jest tylko glupota ale pokazuje jak bardzo gdzies macie zdanie graczy ktorzy zjedli na tej grze zeby. Nie do wiary jest, ze zaden z przedmiotow w nosmarkecie, czy to nowiusienkie stroje jeden lepszy od drugiego, czy tez inne przedmioty nie maja w sobie zadnego bledu. Natomiast darmowe misje darmowe update sposoby na darmowy ( bez uzycia zlotowek) zarobek czesto jest pobugowane blednie rozpisane lub tez nic o tym niewiadomo. My po jakis 8 latach sami zaczelismy grzebac po innych serwerach w poszukiwaniu odpowiedzi, na ktore nie znacie odpowiedzi. I to nie odpowiedz o kalendarz, a o mechanike gry czy rzecz x dziala czy tez nie lub jak rzecz x dziala. Nawet tego w wiekszosci sie nie dowiemy od was tylko od innych spolecznosci

    Wątpię, aby ktoś, kto ma w głębokim poważaniu (delikatnie mówiąc) Wasze zdanie, miałby chęci nieodpłatnie wstępować do Support Teamu, gdzie chodzi głównie o pomoc dla graczy. Co do samych błędów tłumaczy w Kalendarzu, administracja je zgłasza, jednakże tylko tyle z tej strony można zrobić. Nie mylcie pojęcia GM z Wszechmogącym.


    W każdym razie upominam, aby nie zbaczać z tematu dyskusji, jakim jest "Kalendarz Adwentowy". Następne takie wykroczenia będą traktowane jako spam.

  • Co roku zdarzały się błędy w kalendarzu, ale tym razem już naprawdę klapa poleciała. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek było tyle problemów z uznawaniem prawidłowych odpowiedzi. Nie wiem, mam wrażenie, że pewne kwestie związane z tegorocznym kalendarzem zostały zlane po całości, podejście typu "jak jest, to niech będzie". Miejmy nadzieję, że w 2019 roku ten konkurs zostanie lepiej przygotowany - zarówno pod względem pytań, jak ich tłumaczeń.

  • Postaram się, abyście otrzymali nagrody za ostatnie 7 dni kalendarza jeszcze w tym tygodniu.
    Ze względu na pewne sprawy z nickami po fuzji, tworzenie list wysyłkowych trwa nieco dłużej.

    CCV6Bm4.png


    "Your heart hits like a drum, The chase has just begun"
    ~ Ruelle

  • Dobra robota zespole R
    Jeszcze zabawniejszy jest fakt, że temat błędnej odpowiedzi był tu poruszany i co najmniej dwie osoby z teamu to widziały. A i tak uznali, że błędna odpowiedź od twórcy kalendarza>stan faktyczny w grze.

    The post was edited 1 time, last by Elek ().

  • Mnie bardziej zastaniawia fakt, że tylko Polska wypadła tak słabo - czyżby wina tlumaczenia, a może kolejne "podchwytliwe pytanie"?