Powrót po fuzji

  • Witam bardzo serdecznie, od ponad 3 lat nie gram w Nostale, bo mój ukochany server s3 upadł, a ptaszki ćwierkają że ma dojść do fuzji i mam dwa ważne pytania do was.


    1. Czy jeśli nie wchodziłem na swoje konto przez ponad 3 lata to ono dalej istnieje? bo aktualnie nie mam komputera, więc nie mam możliwości sprawdzenia.


    2. Czy przy aktualnej sytuacji rynkowej na s1 da się normalnie grać? (s2+s3) pomijam, bo wątpię aby te servery drastycznie zmieniły sytuację na s1 po fuzji. Mam o ile dobrze pamiętam 99lv albo 98lv z kiedyś topowym eq na s3, ale teraz wszedł ten aw/lv, więc aktualnie pewnie ssie i to mocno, dlatego się chce was zapytać czy da się normalnie bez większego ładowania kupić/zrobić eq/sp na miarę topki? a i dodam że miałem tam kilka zamrożonych postaci z goldem, więc nie zamierzam zaczynać mojej przygody komputerowej o suchym pysku.

  • 1. Konto nie zostało usuniete to na 100%
    2. Przy aktualnej sytuacji na S1 bez minimum 38lvl aw do topki sie nie dostaniesz. topowe eq na S1 kosztuje grubo ponad limit

  • 1. Konto dalej istnieje, nie bylo zadnego usuwania zaleglych kont.
    2. Jesli masz sporo tego golda zachomikowanego, to jeszcze cos ugrasz, ale dobre sp 100pp z wbitymi pp w atak, dobre eq, tj. 2x do obrazen/def, etc, jednak bedzie kosztowalo kilka limitow.