`Rachel`- Wspomnienia złej dziewczynki

  • Wstęp



    Cześć! Krótko opisując siebie, jestem Sandra i w NosTale gram ok. 2 lata. Moja przygoda zaczęła się dzięki koleżance, ale i tak wszystkiego mi nie pokazała. Na mojej drodze stawało wiele przeszkód jak i dobrych wspomnień do dziś. Teraz gram od nowa magiem o nazwie: Sunniva`, która ma 47 lvl. Na początku przygód expiłam już od 15 lvl.






    Tak udawałam już takiego koxa od lvl 20. Żeby wbijać trochę j. Więc gdy już przyszedł czas na dobicie repy zaczęłam robić pt's. Niestety jak zawsze to mi się szybko znudziło i postanowiłam ruszyć na arenę i dalej udawać koksa, który bije redem Patii [Micadele].





    te ss wcale nie zostało przerobione.



    Jak widać Patii zaczęła dedać. Próbowała się bronić, ale jej to nie wyszło. Biedna Mica ;c


    Gdy tak już wbiłam 30 lvl przyszła pora na pieczątki. Robiłam tak i robiłam, ale w pewnym momencie zaczęłam chodzić na cuby i otwierać boxy. Gdy przez dłuży czas nikt już nie robił rajdów poszłam sobie do nv. Gdzie zapoznałam nową koleżankę ;3 Oczywiście chciałam ją podpalić, ale coś mi nie wyszło. Zrobiłyśmy sobie ognisko po czym dołączyła jej druga koleżanka i za Sun chajs balują. Na tym kończę wstęp, bo nie nazwę tego jeszcze wpisem ponieważ jest zbyt krótki jak dla mnie. Wiem, że nie jest tak doskonały, ale dozobaczenia !



    The post was edited 1 time, last by Sunniva` ().

  • A to tu się ukrywałaś przez ostatni miesiąc! No nic... Ja nie potrafię się długo gniewać na moich przyjaciół, więc dam Ci tą przepiękną ocenę jaką jest 7/10.


    Powód? Krótko, mało i różofo. >< Dla ciebie wszystko przecierpię. ;*

  • Zauważyłam parę błędów ale drobnych... Ogólnie to mało treści, zmniejsz czcionkę, kolor troszkę razi, ale to nie jest tragedia. Zapominasz w niektórych miejscach o kropkach, nieraz zamiast nich stawiałaś emotkę chyba... to nie jest dobrze. Ogólnie to przecinki są raczej ok, ale w nich się mniej znam. Czekam na kolejne wpisy, powodzenia. :)

  • Wpis 1


    Witam was ponownie! Ten tydzień był dla mnie trochę trudny w NosTale jak i w świecie realnym. Dużo rzeczy się wydarzyło, które też dało mi do przemyślenia. Przed swoim wyjazdem na trzy dni zmieniłam hasło do gry i oczywiście jak wróciłam zapomniałam hasła. Myślałam już, że to koniec, bo co ja mogę więcej zrobić. Jednak mądra Sandra zapisała sobie e-mail w notatniku i ponownie wyruszyła dalej ze swoją przygodą w NosTale.




    Prowadzę fam BlackBears jak już pewnie wiecie. Ponieważ Patii niedawno dała mi szefa. W naszej fam rekru toczy się wciąż do przodu. Razem z Patii chcemy na większych lvl stworzyć dawne BB takie jakie były. Powiedźmy, że nawet ja teraz nie ogarniam kilku osób w fam po prostu ich nie znam i nie wiem nawet kim są. Postaram się to też zmienić. W poprzednim tygodniu maniaczyliśmy cały czas btk. Można było powiedzieć, że za każdym razem pewnie przegramy, ale jednak nie! Kilka razy mieliśmy wina co okazało się uciechą na naszych twarzach. Oczywiście na początku to ja musiałam zbierać składy na btk, bo Patii się bała.





    Przyznam, że btk wcale nie było takie nudne. Prawie za każdym razem śmialiśmy się z głupot przed rozpoczęciem. Braliśmy też przypadkowe osoby do teamu. Oczywiście dla mnie początek z ich zapraszaniem był trudny. Na początku nawet 10 osób nie potrafiłam uzbierać! Dopiero potem wszystko ruszyło i jak pewnie każdy przypuszcza już po czasie zlatywały się do mnie większe lvl żeby ich dodać, co ja biedna mogłam zrobić. Przecież nie wyrzucę małych lvl, którzy stoją tuż obok mnie! ;( Gdy już minął czas btk chciałam mieć chwilę spokoju i mieć z/w, bo oczywiście ja nigdy nie afczę tylko mam te moje zaraz wracam. Niestety kilka osób mówi, że ja ciągle afczę co jest przykre. Takie nie ufne te moje małe misie prawda?




    Gdy już kompletnie nie miałam co robić poszłam sobie bić stworki, bo oczywiście Pati mnie zostawiła. Pfe, lama poszła sobie zwiedzać pustynie razem z Amarie. Dziwnym trafem zauważyłam swoją przyjaciółkę z innej postaci. Poznałam ją z daleka. To była właśnie ona moja Klaudia! Uradowana napisałam do niej i oczywiście spędziłam z nią chwilę. Dowiedziałam się, że dalej będzie grać w NosTale co mnie ucieszyło, bo już będę miała co robić w tej grze. Na tym kończę już moje wspomnienia. Do zobaczenia miśki! Widzimy się następnym razem.





  • Hmm... Pamiętnik jak na razie nie jest taki najgorszy. Treści nie jest zaskakująco dużo, ale mam nadzieję, że z czasem będziesz się bardziej rozpisywać. Mogłabyś opisywać to wszystko ciekawiej, ale mam nadzieję, że będziesz pisała coraz lepiej. W pewnych miejscach zapominasz o przecinkach. Zauważyłam również jedną, czy tam dwie literówki i parę błędów w składni. Podoba mi się to, że wpis jest całkiem estetyczny, a kolor nie bije po oczach. Co tu dużo mówić? Mehh, jak na razie oceniam na... 7. Pisz dalej i powodzenia. :)

  • Widzę, że tym razem poszłaś w moje ślady i piszesz sposobem podobnym do mojego. Szczerze? Dlaczego ty mnie tak unikasz? Jeszcze w sylwestra razem łatałyśmy po naszym kanale na ts, a teraz nawet napisać do siebie nie możemy...


    Nie oceniam, ponieważ moje oceny były by zbyt suche i drętwe jak na twój pamiętnik, ja tak nie potrafię.



  • Widzę, że tym razem poszłaś w moje ślady i piszesz sposobem podobnym do mojego. Szczerze? Dlaczego ty mnie tak unikasz? Jeszcze w sylwestra razem łatałyśmy po naszym kanale na ts, a teraz nawet napisać do siebie nie możemy...
    Nie oceniam, ponieważ moje oceny były by zbyt suche i drętwe jak na twój pamiętnik, ja tak nie potrafię.

    Nawet nie wiedziałam, że pisze podobnym sposobem jak Ty. Być może muszę zobaczyć jak piszesz. Zuzia powiedźmy, że ja cię nie unikam, przypomnij sobie przez co przestałyśmy ze sobą razem rozmawiać i się domyślisz a ocenić możesz jak chcesz...

  • Nupie, jak możesz takie coś pisać? To jest złe no! Hejty! HEJTY 2/10. XD Nie no, żartuję, chcę screena z Anala! :c

  • Nie zauważyłem Twojego pamiętnika, za co szczerze żałuję.


    Jak na pierwszy wpis, piszesz świetnie. Była może jedna składnia. Trochę błędów językowych oraz interpunkcji. Czekam na następny wpis!


    8/10


    Shizomi, lubi pisać miło, tylko Wy musicie pisać ładnie!


    PS: CzarneMisie są fajne, bo ja tam jestem, fajnie.

  • Dziękuję za pozytywne komentarze, ale już nie wiem jak pisać dalej ten pamiętnik. Kilka osób chce żeby treść jego była dłuższa a kilka, że nawet mogłaby być krótsza. Tak więc będę pisać raz tak raz tak!


    Wpis 2


    Pełno miłości i wyjątkowy dzień.



    Dzisiejszy wpis zaczynamy o miłości. Wszystko będzie ładnie pięknie tyle romantyzmu się posypie, ale tak naprawdę to chciałam napisać o Rakeri, który okazuję swoją miłość do mamy <3 Tak właśnie do mamy. Tyle rzeczy wydarzyło się w NosTale, że tego nawet w ruskiej komedii nie grali tak jak mi to koleżanka powiedziała. Wróćmy ponownie do Rakeriego, którego imienia nie znam, ale on mnie i tak pewnie kocha, bo dał mi 100k ;c




    Oh, nie rozumiem jak ludzie mogą pisać na Nt o tej miłości. Pierwszy kawałek wpisu a większość pewnie już rzyga teńczom na myśl o tym... Tak więc kończymy temat miłości do mamy i zacznijmy od początku. Gdy wbiłam na Nt moje miśki bardzo się stęskniły ponieważ każdy coś chciał. Tak mnie ładnie po imieniu wołali no, ale wiecie szału można dostać już od tego a ja chciałam arenki sobie dokończyć. Gdy już każdy powiedział co chciał i gdy pomogłam im w problemach nastała cisza.





    Tego się spodziewałam, ale no co może więcej Sunniva zrobić. Jednak gdy już nie miałam co robić na swojej postaci wyciągnęłam passy od Pati i wbiłam na jej konto <3 Ze swoich drobnych oszczędności upnełam jej kilka kart sp, aż 2! Gdy już nie miałam co robić wyruszyłam na wycieczkę z jej konta i tak przypadkiem spotkałam Anala, którego ochrzciłam jako LANA tak teraz będę na niego mówić ponieważ inne przezwiska mu nie pasowały.





    Informuję was wszystkich, że kończę właśnie grać na postaci Sunniva a wracam na moją kochaną postać Rejczel <3
    Więc teraz zacznijmy drugą część wpisu. Gdy puściłam pewien głośnik o Micadele to na swojej drodze spotkałam OESTER/a [ Patryka ], który udaje, że już nie gra. Taki podły napek z niego ;c Niestety okazało się, że ma żonę liva czyli Roberta. Oczywiście Patryczek sobie uważał, że każdy go kocha.




    Następnie wezwał liva i tym razem we dwóch uważali, że są super. Na co oczywiście ja się nie zgodziłam i zaprzeczałam temu. Jednak mnie przegłosowali. Tak spędziłam trochę czasu z napkami. Kończę na tym już wpis, który okazał się pisany dość chaotycznie. Do zobaczenia miśki w następnych wpisach!


    The post was edited 2 times, last by Sunniva` ().

  • Co by tu powiedzieć. Pamiętnik ogólnie nie jest zły. Zapominasz o przecinkach przed słowami takimi jak "ponieważ", "a". Hmm, treść jest OK, ale mogłoby być jej więcej, ja osobiście lubię wczytywać się w treść, ale nie wiem jak to jest. Twoja jakoś mnie aż tak nie wciąga, czegoś mi w niej brakuje. Co tu dużo mówić. Ss'ki są, kolorki są, estetyka jest!


    8/10

    The post was edited 1 time, last by Affelay/ Neko` ().

  • Jestem tam ja, jestem koxę, jestę prosę, i jeszcze raz powiesz do mnie Lana, to ukatrupie >< 7/10 Bo krótko ;c

  • Piszesz ładnie, lecz zapominasz o przecinkach oraz popełniasz błędy językowe. Czasami nie rozumiałem o co chodzi. Bardzo krótko.


    6/10

  • Cieszy mnie to, że wracasz na starą postać. Przynajmniej jedyną rzeczą, którą możesz mi dać będzie widok ciebie online na liście moich znajomych. :3



    W niektórych miejscach są błędy, lecz ja nie odważę się ich tobie wytknąć. Daję ocenę 8/10 (nwm, ale coś mi powiedziało, że taka ocena powinna być).

  • Mm dobrze ze zajrzałem na forum, ilu ja starych znajomych znalazłem na nt *.* o ile mnie pamiętasz ;) A co do pamiętnika to oczywiście 9,5/10 ;D

  • Niestety mam złą wiadomość dla niektórych. Nie było mnie na NosTale ponad 3 dni. Gdy wróciłam okazało się, że mam zablokowane konto. Czemu? Tego nie wiem. Na poczcie coś o tym pisało, ale ja nic nie mogłam zrobić skoro mnie w grze nie było. Dlatego kończę już pisać pamiętnik i zacznę on nowa być może grać. Kto chce nick do nowej postaci pisać. :hej: