Zabawa - znawcy gier

  • Zabawa - "znawcy gier" - REGULAMIN <- obowiązujący regulamin

    //edit by Darla




    Zasady są proste:
    ktoś wrzuca screena z jakiejś gry(może być też konsolowa). Następny zgaduje co to za gra i wstawia następnego screena. I tak dalej...


    Na początek coś łatwego:



  • Diablo oczywiście :D
    To ja też coś łatwego:




    Można prosić moderatora do przeniesienia do "spamu"? Szkoda, że zły dział, bo fajna zabawa :)
    A i proponuję wprowadzić zasadę, że gdy nikt nie odpowiada przez dwa dni, to osoba dająca ss musi dać podpowiedź :D

    The post was edited 2 times, last by Nekta ().

  • ooo :) popieram podkleję wam, żeby w razie czego łatwiej znaleźć zabawę :) chciałabym aby topik został tutaj, bo bezpośrednio wskazuje na treść zabawy :) a jeżeli obędzie się bez spamu, to myślę że i smod i fa nie będą mieli nic przeciwko :)


    pozdrawiam i życzę udanych zabaw

  • co to za gra ;] PS I żeby zapobiec spamowi najlepiej będzie jak będzie można pisać tu posta raz na 2-3 dni.

    The post was edited 4 times, last by Medivial ().

  • The Bards Tale



    A zasady powinny być takie, że kto odgadnie wciepuje screena, unikniemy wtedy bajzlu.



  • Jade Empire
    a teraz kolejny scren co to za gra? a i simek@ na 1 obrazku był Balldurs Gate:2 klasyk ;3

    The post was edited 1 time, last by Medivial ().

  • Fajnie, jakbyś nie wklejał linka, w którym znajduje się nazwa gry. ;)


    Toż to nic innego jak Medieval 2: Total War, jedna z moich ulubionych gier. ^^



    Fani MMORPG-ów i WoW'a powinni wiedzieć, cóż to za gra. ;)

  • Niewiem... hm... metin 2? xD

    No tego nigdy nie zgadniecie xDDDDDDDDDDDD O i jeszcze na screenie podpowiedź xDDDDDDDDD

    The post was edited 1 time, last by Katlin ().

  • Hmmmm....
    O kurna! Ale trudne to chzba metin, nie nie, to NOSTALE!
    A Up to nie metin:P Grałaś w metina?

  • nie grałam xP
    Co to za żuczek na obrazku? xD nie wiem może ,,Bitwa żuków" xD
    Dobra to jest banalne xD

  • Yhh ludzie, ale bałagan robicie.. Wstawiamy screeny DOPIERO wtedy, gdy DOBRZE odgadniemy ss z posta wyżej... A nie kiedy COKOLWIEK napiszemy...


    Do posta wyżej - Martial Heroes?

    The post was edited 1 time, last by Nekta ().

  • skad kurcze znacie te gre xD? jezeli graliscie to nic nie gadacie!?!? XD Tak tak to Martial heroes 1 pkt dla Nekty

  • Vermi, nie dajemy screenów BO WIEMY NA CZYM TA GRA POLEGA... Poczytaj proszę poprzednie posty, to może zrozumiesz.
    Kat... Mała uwaga - nie dawaj zdjęć, w których jest nazwa gry :D



    To teraz screen z gry, którą baaaardzo lubię :)