Jak rozdać punkty w kartach SP dla wojownika - poradnik.

  • bm 0 atk 100 ele (XD) pls nie trollujcie nowych graczy. BM pod wole czy cokolwiek 100/0/x/xx, pozdro byki z waszym 100 ele XD. Sokole oko dla BM'a kolejny niezly pomysl, az sie uklonie, chcecie mu zwiekszyc dmg czy zmniejszyc? Range = dmg, czyli z bliska? ujemne.

  • kiara prosze nie osmieszaj sie i skoncz
    w dodatku dajac full ele reszta hp tracisz duzo z critow nie mowiac juz o celnosci (ktora mozesz sobie zapewnoc jesli lubisz tracic tym samym dmg, aka sokole oko)

    no to narobilam<X komanka blogerka nimfomanka <3;s

  • Myślę że 30/0/100/x powinno się sprawdzić. Dodam od siebie że polecam również czapeczkę z piórkiem która zwiększa szanse na crita o 7% jak dobrze pamiętam :Żartujesz?:

  • Zwiększa szansę o 2% i moc kryta o 10%.

    A jeśli chodzi o łucznika i wbijane lvl na aw? Co jak kiedy i gdzie byś poradził jeśli chodzi o
    EQ (Najlepiej Rozpisane w jaki sposób co w danym itemie mieć. Pamiętam, że trzeba mieć wysoki antykryt na łuczku).
    SP
    Zwierzak
    Partner
    Opcjonalnie do tego, że nie każdego stać na wszystko i byś mógł to rozpisać lub ktoś inny tutaj w miarę sensownie nie zapominając o build na dane (SP).
    Byłbym mega wdzięczny za pomoc. Bo za jakiś czas mam zamiar tam się wybrać.

  • Ja expiłem na 92 levelu, na woli ancelloan 3, z łukiem na 92 poziom, sztylet 92 i zbroją na 90. W łuku warto zaopatrzyć się w osłonkę która zwiększa obrażenia krytyczne, bazowe dmg, zwiększenie obrażeń w potwory, ewentualnie jakiś SL lub energia wody. Sztylet wiadomo, do SLi. Jeśli chodzi o arma, to na wolę ancelloan nie jest za bardzo potrzebny, pety tankują większość obrażeń od mobów.
    SP to zwiad, świetnie się sprawuje z racji combo, dużych obrażeń krytycznych i zasięgu.
    Pet Fibi Ziąbek/Rudi Opryszek są super do expa.
    Jeśli zaś chodzi o partnera to expiłem wtedy z Venuską, ale Yuna też powinna być spoko. ^^
    100/0/0/x
    Skup się na dużym minilandzie, ponieważ z buffami bije się tam 2 razy więcej, a więc zdobywa się więcej doświadczenia.

  • Nie rozumiem w jakim celu build ma być 100/0/0/x jest to czysta strata punktów. Jeżeli mówimy o wbijaniu poziomu bohatera na "Woli" łucznikiem. W ekwipunku powinniśmy patrzeć przede wszystkim na sensowny build który będzie wynikać z wartości w naszym ekwipunku. Jako przykład wezmę na warsztat zwiadowce 99+12 (wydaje mi się ,że jest dostępny dla każdego poziom ulepszenia karty kto myśli o wybijaniu Aw) oraz ekwipunek łuk na 90/92 + sztylet 90/92 + zbroja jest tu praktycznie bez znaczenia (wyjaśnię dlaczego później).


    Łuk minimum u/6+7 opcje jakich w nim szukamy bądź w osłonie do czystego to:
    1. Zwiększenie zadawanych obrażeń krytycznych - jest to najważniejsza opcja jeżeli chodzi o obrażenia w PvE szczególnie na woli gdzie liczy się szybkość zabicia potwora.
    2. Zwiększenie zadawanych obrażeń - tu nie ma większej filozofii ta opcja zwiększa naszą "bazówke" co również przenosi się na obrażenia krytyczne.
    3. Zwiększenie punktów ataku/żywiołu - pod build.
    4. Zwiększenie szansy ataku krytycznego - ta opcja nie jest bardzo potrzebna jest ona przydatna jednak jest ona zdecydowanie mniej znacząca od poprzednich.


    Sztylet tu niestety jest potrzeba posiadania u/7 z osłonką która zawiera:
    1. Zwiększenie wszystkich punktów umiejętności - jest to tzw. "ogólny" który jest bardzo ważny by build na karcie był skuteczny.
    2. Zwiększenie punktów ataku/żywiołu ( w zależności od tego jakie posiadamy w łuku) - pod build.


    Zbroja nie jest wymagana na wysokim poziomie ponieważ na "Woli" główne obrażenia od mobów przyjmują nasze pety. Jednak pamiętajmy by nie przesadzać i nie nosić zbroi u1+2 czy gorszej. Przydałaby się minimum u5/6+7 osłona nie odgrywa znacznej roli.


    Build na karcie specjaliści - Tu najlepszym wyborem jest oczywiście zwiadowca jednak jest możliwość bez większych przeszkód na Myśliwym tzw. "Rangu". Do przykładu użyje takich slek 11 - Ataku 11 - siły ogólny - 9. W takiej konfiguracji możemy uzyskać build 100/9/60/10. Wbijając poziom na Woli pamiętajmy ,że nie zależnie od lvl liczą się obrażenia a nie nasza wytrzymałość ponieważ używamy petów jako naszych "tanków". Co do wyboru peta i partnera jest tu duża dowolność jednak najlepszy zestaw to Fibi+Venus/Juna inne możliwe to Mroczuś itp.

    Jestem fanem litery Q. Moje życie definiuje tylko ta jedna literka!