$zymi$kate - Śmiechu nigdy nie mało

  • POLECAM CZYTANIE OD 11 STRONY! - SS'y się zepsuły w poprzednich wpisach i w ogóle nie wiedziałem jeszcze o co biega xD


    Drogi pamiętniku!



    Nagle zadzwonił do mnie telefon. To był mój kolega, który mi powiedział o NosTale. Czekałem z niecierpliwością. W końcu się doczekałem. Szybko wbiłem lvl i postanowiłem, że będę grał magiem. Aktualnie mam 67 lvl, a job norm 68. Moje SP: Pajama 17j +11, Kurak 17j +0, Jajko 18j +0, Red 37j +3, Holy 51j +3, Blue 37j +3. Tak, wiem szału nie ma kompletnie, ale jakoś daje radę. :Szeroki Uśmiech: Na razie to by było na tyle, do next wpisu lub spotkania w grze.



    Pozdrowienia dla: całej famki ~CrySomeMore~, i wszystkich ludzi w NosTale



    :hej:

    "Never give up, never run away, never surrender" ~ Naruto Uzumaki


    Naruto_quotes.jpg


    The post was edited 2 times, last by szymiskate ().

  • Sorry ale takie coś to nie wpis ;/. No serio wymienienie sp i podanie lvl ? Nawet przywitania z czytelnikiem, nic sorry ale 2/10 ( nie 1/10 tylko dlatego, że to twój pierwszy wpis ).

  • Moim zdaniem powinieneś to trochę rozwinąć, napisać twoje wrażenia, kogo poznałeś. W następnych wpisach staraj się też dodawać ss-y.
    Daje 6/10. Czekam na kolejne wpisy.

  • Joł Joł!


    Nie to, że siem czepiam, ale trochę mało napisane. Nie martw się to był twój dopiero pierwszy wpis (albo bardziej krótki wstęp).
    Pisz, a zaglądne tu jeszcze. ;)

  • O kurcze, to mi nie wygląda na pamiętnik, raczej jak wpis z dziennika albo notatnika.
    Rozwiń swoje zdania, poopowiadaj co się wydarzyło w przeciągu kilku dni/tygodnia. Pisz dwoma kolorami czcionki, będzie to przejrzyste.
    Jak na razie ten pamiętnik wygląda tak: ''Cześć jestem Jaś lubię ciastka.''
    Do roboty, czekam na kolejny, tym razem porządny wpis. Jeśli możesz, to SS'y wstawiaj :P.

  • Sorka, że tak mało napisane, ale było to o 22:00 spać mi się chcało :Szeroki Uśmiech: . Miał to być tylko wstęp, a następne będą o wieeeeeele dłuższe. SS'ów nie będzie, coś się zepsuło :szlocha: Najwyżej jak naprawi się to zrobię i wstawię.

    "Never give up, never run away, never surrender" ~ Naruto Uzumaki


    Naruto_quotes.jpg


  • Tak, wszyscy wspomnieli o tym, że wpis bardzo krótki, osobiście odebrałem to jako wstęp tak jak napisałeś, wymienienie sp nie jest wyczynem zbyt wielkim, następny wpis oby był dłuższy. 5/10

  • Drogi Pamiętniku!




    Dzisiaj byłem na LoD oraz na glace. Tak, wiem jesteśmy pro xD. Bardzo mi dzisiaj szło, było śmiesznie. Próbowałem nawet sam rozwalić DH :D .Na glace troche aniołków porozwalałem, failnełem rajd światła z czterema osobami i poexpiłem, nabiłem rangę. Dziś w fam były wybory na Zastępce, zgłosiłem się, moge nawet i wygrać ! Niedziela 10:30 okaże się.Proszę, powiedzcie co zrobić, żeby SS były widoczne od razu, to będą. A teraz historyjka, więc:


    Pety i ich fochy



    Przyszedłem do mojego MiniLandu po moje pety, które zwykle biorę. Kiedy już miałem wychodzić nagle usłyszałem cichy głos: "Niedługo event wielkanocny, zmienię się w Chicka Norrisa i to ja będę z nim chodzić!" Tak, jak się domyślacie było to moje Skoczne Pisklę. Podeszłem do niego i powiedziałem mu potajemnie, że ma rację. Teraz to mój Rudi się fochnął. Nastąpiła walka między nimi, lecz szybko ją przerwałem. Obiecałem im, że będę nosił ich obu na zmianę. Pochodziłem z moimi petami po moim ML i wszyscy byli szczęśliwi.





    Mam nadzieję, że ten wpis się spodobał. Jeżeli chcecie możecie pisać porady, oceniajcie.





    Pozdrawiam w tym wpisie wszystkich, którzy to czytają ! :hej:





    "Never give up, never run away, never surrender" ~ Naruto Uzumaki


    Naruto_quotes.jpg


    The post was edited 1 time, last by szymiskate ().

  • A co robiłeś, oprócz zabawy z petami oraz LoD i glac?
    Poza tym, próbujesz zamaskować małą ilość tekstu kolorkami i dużą czcionką...
    niefajnie, oj, nie.
    6/10- byłoby 5/10, ale +1 na zachętę.

  • Ojojoj. Więc tak :
    1. Przede wszystkim nadal za mało ;/
    2. Coś mi czasami nie gra w budowie zdań.
    3. No i ta historyjka... Przepraszam ale ile nad tym myślałeś, 2 minuty ?
    4. No i jeszcze tak jak napisał @UP : co jeszcze robiles oprócz LoD i glac ? To robi kazdy z nas na codzień. Moze jakies odpaly z kolegami albo coś ?



    Na zachęte dam Ci... Hmmm... 4/10.

    The post was edited 1 time, last by Say ().

  • Hmm, tak szczerze to nic innego, nie jestem no - life. Kolorki to motyw a nie poprawa wielkości tekstu. Jakby mi ktoś spokojnie wyjaśnił co z tymi SS moze byłoby coś ciekawszego. Każdy ma tyle samo tekstu tylko inaczej rozmieszczone. Nie znalazłem błędów, ale cóż. Nic innego niestety napisać nie mogłem, a czemu od razu myślicie że to 2 minuty ? Staram się jak najbardziej, pomyśle nad czymś ciekawszym. Zawsze marzyłem żeby pisać pamiętnik na forum, ale nie wiem właśnie czy mi wyjdzie. A tu cyk, jak na mojej wizji :szlocha:

    "Never give up, never run away, never surrender" ~ Naruto Uzumaki


    Naruto_quotes.jpg


  • Z długością jest już lepiej, ale nie jest też za dobrze. Jeżeli możesz to nie mieszaj ze sobą jaskrawych kolorów, czyli czerwony z pomarańczowym itp. Jak na moje gusta wystarczył by jeden kolorek, zmniejsz czcionkę. Pamiętnik mi się podoba, więc pisz więcej :)

  • Zaczne od tego że mało napisane, a zwiększenie czcionki nie sprawi, że wpis będzie dłuższy, poza tym źle dobrane kolorki- pisz jednym, ale w miarę czytelnym tj. np błekitny ten ciemniejszy, zielony itd. czerwień i pomarańcz na dużysz czcionkach nie ładnie wygląda moim zdaniem. Co do samego tekstu- no mogłeś bardziej się rozwinąć, nie cała minuta i skończyłam czytać Oo. Historyjka krótka, ale nie jest zła, i jeszcze kwestia braku ss'ów, jak będziesz je wstawiać to pamiętaj żeby zbędne elementy wyciąć, i zrobić rameczke pod kolor tekstu pisanego we wpisie, będzie to estetycznie wyglądało, i do tego wystarczy sam paint, nie musisz kombinować w przeróżnych programach graficznych jak np gimp. Ocena moja to 5/10 na zachęte, i oby następny wpis był o niebo lepszy.


    PS@ Jak chcesz wstawić ss'a musisz wrzucić go na imageshack czy tinypic.com/pl. Potem musisz skopiować adres url i wklepać go tutaj a na początku i na końcu adresu wpisać to: [imgh]^^[/imgh], bez liter h
    i po tym powinno pojawić się to:

    więc widzisz, ss się pojawił.
    To przykład taki, chyba wiesz o co chodzi, no i ss powinien się pojawić.

    Cause if u want to keep me, u gotta gotta gotta gotta got to love me harder
    And if u really need me, u gotta gotta gotta gotta got to love me harder
    Love me, love me, love me
    Harder, harder, harder

    The post was edited 7 times, last by Minaa ().

  • Drogi Pamiętniku!







    Z uwagi na to, że sie skarżycie będę pisać takimi czcionkami i takimi kolorkami. Pasi ? :D Ok no to przejdźmy do tego, że powiem wam taką ciekawostkę. Jest ona taka, że $zymi$kate to nie moje pierwsze konto! Miałem wcześniejsze, o nicku szymiWARRIOR. Niestety na 47 lvl'u okradziono mnie. Postanowiłem zacząć przygodę od nowa. Więc jak coś mówcie do mnie po prostu szymi :Szeroki Uśmiech: . No to teraz czas na mój pierwszy SS, odpał z kolegą kiedy się załamaliśmy, że nie jesteśmy zastępcami :szlocha: . Jak coś to zastępcą naszej fam jest Wełna ! Gratki dla ciebie. A więc oto mój pierwszy SS w tym pamiętniczku:












    Fajne, co nie ? Za niedługo osiągniemy już drugi lvl fam. Muszę się pochwalić tu, że kupiłem 7 boxów draco i nie wyleciało nic ;) . Tak, ja to mam niesamowity fart, prawda? LoD zacznie się już za godzinkę może wbiję coś na blue. Oto SS jak moja famka radzi sobie na LoD'zie:












    Hehe. Podoba się wam? Jak coś to rekrutacja otwarta! Zapraszamy wszystkich graczy 60+ z SP św. Panuje miła atmostera i nie można zapomnieć, że rówież śmieszna. Co by tu jeszcze wspomnieć, miałem coś napisać, ale zapomniałem co. No nic najwyżej napiszę w kolejnym wpisie. Wiem, że są nieco krótkie, ale mam nadzieję, że ten jest nieco dłuższy. Jak piszę wydaje mi się, że robię to w nieskończoność. A nagle jak patrze to tak mało :szlocha: . No nic na następny wpis spróbuje zrobić coś więcej pomyśleć, porobić. Ale, za to macie wpis codziennie więc nie płakać, że mało piszę xD. Sory, że tak dużo edytowałem, ale było dużo błędów.








    Noi co oczywiście pozdrowienia, dzisiaj skierowane na Wełniaka za jego Zastępce. Narka do zobaczenia w kolejnym wpisie lub w grze. Oceniajcie, doradzajcie, pytajcie. :hej:

    "Never give up, never run away, never surrender" ~ Naruto Uzumaki


    Naruto_quotes.jpg


    The post was edited 5 times, last by szymiskate ().

  • Poprawiłem SS z poprzedniego wpisu. Już je widać, tylko szkoda, że są takie niewyraźne :płacz:

    "Never give up, never run away, never surrender" ~ Naruto Uzumaki


    Naruto_quotes.jpg


    The post was edited 1 time, last by szymiskate ().

  • No mi też nie pokazuje ss'ów. Możesz napisać co napisałeś w poście? tzn bbcode z tym adresem.

    Cause if u want to keep me, u gotta gotta gotta gotta got to love me harder
    And if u really need me, u gotta gotta gotta gotta got to love me harder
    Love me, love me, love me
    Harder, harder, harder

  • Ok już nie ważne koleś mi podał fajną strone gdzie SS działają perfect. W następnym poście będą. Na 100% :Szeroki Uśmiech:

    "Never give up, never run away, never surrender" ~ Naruto Uzumaki


    Naruto_quotes.jpg


  • Mógłbyś edytować wpis i poprawić ten błąd z ss'kami. No nic, czas ocenić. No wpis już trochę dłuższy od poprzednich, jednak może zbierz troche info z 2/3 dni i dopiero wtedy napisz wpis, nie musisz co dzień je pisać. Czcionkę mógłbyś jeszcze nieco zmniejszyć, oczy mnie bolą ; p, ten teks na zielono w ogóle nie widać, razi krótko mówiąc. Oceniłabym jeszcze ss'ki, ale ich nie ma. Podsumowując, jest już lepiej, jednak musisz się bardziej przyłożyć, no wiesz pisać więcej tekstu. Daję 6,5/10, byłoby 7 ale nie ma ss'ów ;).

    Cause if u want to keep me, u gotta gotta gotta gotta got to love me harder
    And if u really need me, u gotta gotta gotta gotta got to love me harder
    Love me, love me, love me
    Harder, harder, harder

  • Ja tam lubie pisać codziennie bo nawet dużo sie w grze dzieje. Jakbym zmniejszył czcionke jeszcze, wyglądało by to beznadzejnie. Mówiłem, że SS'y będą od następtego wpisu więc powinny być. I nadal za krótkie :Uuuups: To ja nie wiem. Oczywiście podzielam każde zdanie, lecz tylko mówię swoje. :Żartujesz?: :hej:

    "Never give up, never run away, never surrender" ~ Naruto Uzumaki


    Naruto_quotes.jpg