Posts by KaroSSSSS

    Kiedyś ktoś o tym wspominał, ale wertując tematy sugestii, nie znalazłem takiego jak mój.


    1. Czego dotyczy pomysł/propozycja?: Segregacja boxów w NB


    2. Dokładny opis pomysłu/propozycji: Każdy z nas przynajmniej raz chciał kupić lub sprzedać box w NosBazarze. Jak wiadomo jest to mordęga, by znaleźć box, którego pragniemy, lub znaleźć w jakim przedziale cenowym się mieści. Opcja sortowania boxów by mogła wyglądać jak w przypadku zakładki broń tj. wybranie głównego drzewka "inne" i z rozwijanej listy obok "<nazwa skrzyni/rajdu>", gdzie można by było wybrać jaki box nas interesuje.


    3. Zrzuty ekranu bądź dodatkowe materiały prezentujące pomysł (niewymagane): Musicie sobie to wyobrazić <3


    4. Jakie korzyści (wady i zalety) wniesie do gry ta zmiana?: Zalety? Na pewno ich trochę wniesie, nie będzie trzeba przewijać setek stron by dostać się do skrzyń, które nas interesują. Szczególnie się przyda, jeśli nie znamy zakresu cenowego i musimy szukać na zasadzie sprawdzania każdego boxa prawym i czytania co tam jest. Wspomoże też to trochę kupowanie większej ilości boxów danego rodzaju, bo zredukuje to szanse na pojawienie się innych boxów w tej samej cenie. Np kupujemy boxy draco i nagle pomiędzy jakiś z króla kurczaka, bo czasem wystawiają.

    Wadą może być trudna implementacja, ale ufam, że jest jakiś sposób na wprowadzenie tego pomysłu w życie.

    Jak najbardziej na +.


    System tytułów będzie świetnym dodatkiem do rozgrywki. Zawsze jakaś nagroda za grind poziomów i eventów. Co do płatnych, nie doczytałem się o takowych. Napisane jest, że tytuły odbiera się w NM, ale nie jest nic wspomniane o płaceniu za nie.

    Natomiast z BTK jest coraz lepiej, będzie się dało normalnie pobić z innymi graczami bez odpalonych dwóch pasków bufów i pocenia ile wlezie. Może będzie niedługo na tym evencie więcej osób niż tylko te, które robią zadania famowe na PDR.