Posts by Laoni

    Nadszedł czas na ogłoszenie wyników naszego FanArtu! Oto prace osób, które najbardziej nam się podobały:


    I miejsce


    **Yourichi** (Avalon)


    Ranu (Avalon)


    maciex92 (Avalon)


    Gonciu (Gryf)


    Eternelle (Avalon)


    Posh (Gryf)




    II miejsce


    *Lilly* (Avalon)


    *Cobbler* (Avalon)


    Mekyo (Gryf)


    Esmya (Avalon)


    III miejsce


    Kikkka (Avalon)


    Akazawa (Avalon)


    Sheilley (Avalon)


    Dubix (Avalon)


    Banasz (Gryf)


    Donciek (Avalon)


    Łucj@ (Enigma)


    Moonshine (Avalon)



    Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach!!!


    Nagrody zostaną wysłane do 72h. Prosimy pamiętać o miejscach w paczce, reklamacje nie będą uwzględniane!!!

    Exp event zacznie się nia 24.12. o godzinie 00:00 a skończy się 28.12 o 23:50, milego expa <3


    ps.
    Już 41? Albo... dopieeerooooooooo

    Dobra :D nie marudziliscie tak długo o exp event wiec można by Wam go włączyć :P no to niech będzie od 22:00 dzisijeszego dnia a kończy sie w niedziele 10.12 o godzinie 23:59 :>:>:>:> MILEGO EXPA <3

    Nowa Ekipa NosGazetki


    Opiekun:
    Laoni
    Horacy


    Redaktorzy:
    Lucek
    TenOdGłośników
    Litai
    She
    Markobil


    Graficy:
    Aoi
    Tytmati
    Kasumi


    Korekta:
    friends111
    Almitrine
    Lailen

    Postanowiliśmy udostępnić najciekawsze (też te śmieszne) listy do naszego Nos-Mikołaja!!! Oto kilka z nich :>


    Angel69 (s2) wrote:

    Drogi Święty Mikołaju Na wstępie mojego listu chciałbym Cię serdecznie pozdrowić, Twoją żonkę i Elfiki. W zeszłym roku o nas zapomniałeś, ale wierzę że miałeś bardzo dużo pracy. I w tym roku chociaż na chwilkę do nas zajrzysz, abyśmy mogli Cię uściskać. Piszę do Ciebie ten list bo mam kilka spraw do Ciebie, chciałbym Ci opisać jak zmienił się ten rok dla nas. W zeszłym było naprawdę źle , ale ten jest już lepszy. W zeszłym roku jak CI pisałem miałem złamaną rękę i nie mogłem grać. Ręczna jest jednak moim przeznaczeniem i chce zostać światowej klasy zawodnikiem.Moim marzeniem Kochany Mikołaju jest aby w każdym domu było dużo miłości i spokoju bo przecież to jest najważniejsze. Chwiałbym Cię prosić jeszcze o to żeby tegoroczne święta były białe, ciepłe i spędzone z rodziną.

    HeeTPoint (s1) wrote:

    Drogi Nos-Mikołaju cały rok byłem grzecznym graczem i mimo, iż większość aniołów na glaceronie odpala się bufami na multi-klientach jak światełka na choinkach w święta to i tak ich za to nie zgłaszałem. Mimo, iż większość z nich widzi "niewidki" lepiej niż dzieci prezenty pod choinką, to i tak ich nie zgłosiłem. Jestem bardzo uczciwym i skromnym graczem i liczę na górę prezentów.
    PS. Z racji ze jestem SKROMNYM, uczciwym i sympatycznym graczem, który przestrzega regulaminu jak mało kto podeślij Nos-Mikołaju tak z 10 tych prezentów :D Nikomu nie powiem ^^

    Lasyame (s4) wrote:

    Drogi Nos Mikołaju fajnie by było dostać prezent z okazji mikolajek :D

    Miren (s4) wrote:

    Drogi Nos-Mikołaju! Nos-Mikołaj się szykujeŚwięty krzak już się raduje,Prezenty są zapakowaneI Nos-Święta są udane <3

    lgore2 (s4) wrote:

    Drogi Nos-Mikołaju bardzo proszę Cię o prezent. Jestem twoim największym fanem. W każde Mikołajki wypatruje z utęsknieniem twojego przybycia, a kiedy po nocy czuwania odnajduję ślad twojej obecności w postaci gór pysznych łakoci wprost tracę mowę z zachwytu. Pragnę prosić Cię o przybycie również w tym roku i pamiętaj byś tym razem spróbował przygotowanego poczęstunku.

    Rowley (s1) wrote:

    Drogi Nos-Mikołaju.. Niestety w tym roku jak i każdym innym byłem niegrzecznym chłopcem ALE sie starałem, tak? Kilka razy nawaliłem, troche pogrzeszyłem ale nigdy ze złym zamiarem. Moim wymarzonym prezentem byłoby w koncu mieć troche szczęścia w tej cudownej giereczce bo grajac w te cudowne lalki od poczatku istnienia polskiego serwera, niestety, z bólem serca musze stwierdzic ze mnie ono omijało. Pliska Mikołaju czekam na Ciebie i twoje lejenie. Pozdrawiam, Rowley

    allllllladf (s1) wrote:

    Kochany Nos-Mikołaju


    Kiedy od zawsze wszystkim moim kolegom podobały się okrągłe kształty, ja wolałem sześciany. Nawet w tej pięknej grze jaką jest Nostale, miałem szansę na zdobycie swojego ukochanego graniastosłupa o równych krawędziach, ale nie jakąś słabą kostkę lodu czy pieczęć matki Cuby. Marzyłem o kostce, która pomagałaby mi zwalczać wszystkich moich wrogów wrzucając im wszechpotężną, niemoc. Niestety przez miłość, która jak to bywa oszukuje nas i znika w najbardziej niespodziewanym momencie straciłem moją szansę. Dlatego liczę na to, że z prezentu o numerze 1 dostanę najpiękniejszą, najrówniejszą, najbardziej niebieską, kosteczkę.

    Wojtas1515 (s2) wrote:

    Drogi Nos-Mikołaju,mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałeś przez ten rok. Byłem bardzo grzeczny w tym roku. No dobra nie patrz tak krzywo... Przez większość czasu*Dobra Dobra... Już się poprawiam. W sumie to raz na jakiś czas ale to święta więc każdy powinien coś dostać. Więc drogi Mikołaju proszę o więcej graczy na s2. Troszkę wieje nuda na tym serwie ale mam straszny sentyment do niego. Wiec proszę rozważ propozycje połączenia serwerów. Wiem, że to byłoby trudne ale wierze w Ciebie i twoje możliwości. Aaa... zapomniałbym proszę jeszcze o exp event bo muszę żonce wbić 30lvl. Pasują jej rogi do charaterku. Z góry dziękuje, że poświęciłeś czas na przeczytanie tego oto listu.

    Liww (s4) wrote:

    Kochany Nos-Mikołaju!Moc prezentów już się zbliża,Szał zakupów też nastąpi,A ja pragnę Tobie życzyćMnóstwo szczęścia i radości!Rymy te są może słabe,Lecz na pewno prosto z sercaNie zapomnij o mnie proszęBo w tym roku byłam grzeczna!Skrzydła wróżki, albo złote...Ciuszek, czapka lub itemkiSama nie wiem co bym chciałaWróżka Boska też mnie kręci.To już koniec tego listu,Wiem, że trochę mdle pisany,Staram się jak tylko mogęBy me rymy radowały.

    Kurtua (s4) wrote:

    Drogi Nos-Mikołajuja: Kurtuaz serweru: Gryfchciałbym Cię prosić o prezent nr 5Jako że cały rok byłem grzeczny, pomagałem innym, myślę że zasłużyłem na coś innego niż węgiel

    Kushnik (s4) wrote:

    Kochany Nos-MikołajuŻyczyć na te święta Sobie pragne : Śnieżynki gorącej,Gości z procentową wodą,Prostej drogi na zakręcie,Świątecznego exp eventu,I zdrowia dla mej familii.

    LOLEK643 (s1) wrote:

    Poproszę o sp+200 Eq+12308123 i całoroczny bon na darmową pizze :3

    PrzemekGrzyb (s4) wrote:

    Świety Mikołaju prosiłbym Cie o dostanie korony i zamku, żeby móc się poczuć jak Król

    xBMWx (s4) wrote:

    Drogi Święty Mikołaju proszę Cię o więcej czasu na granie w chwili obecnej za dużo lekcji mam do odrobienia. Może jakiegoś robota w formie miłej, ładnej Pani mógłbyś podesłać? Tato też na pewno się ucieszy, a mama z miłą chęcią zrzuci trochę sprzątania innej kobiecie XD

    Goliath (s4) wrote:

    Drogi Nos-Mikołaju
    w tym roku szczerze mówiąc nie byłem zbyt grzeczny ale postanowiłem mimo wszystko napisać. Jeśli już mam dostać tą przysłowiową rózgę to chwiał bym, żeby ona była u7+8 na 92 lvl :D
    Pozdrawiam serdecznie

    Der_Kali (s1) wrote:

    Kochany Nos-Mikołaju nima kwita dejże coś drogiego ALT+L

    Beziu_xD (s4) wrote:

    Kochany Nos-Mikołaju!


    W tym roku byłem bardzo grzecznym chłopcem. Posprzątałem swój pokój, wyniosłem śmieci, zrobiłem pranie. Nawet napisałem kilka artykułów do NosGazetki! Byłem bardzo grzeczny cały rok i nigdy nie dokuczałem naszej kochanej opiekunce Laoni, która ma wielkie złote serce i wgl jest naj naj naj więc przynieś mi proszę komplet eq u8+10 plz
    Beziu_xD

    Frodo` (s1) wrote:

    Kochany Nos-Mikołaju


    Jako, że jestem biednym studentem prosiłbym jedynie o trochę chleba i piwo (najlepsza studencka waluta). Na pewno pomoże mi to lepiej przygotować się do sesji.


    Błędy, które popełnialiście i przez to nie mogliśmy rozesłać prezentów:
    - brak serwera w wiadomości (treść lub temat)
    - brak numeru prezentu :(
    - brak nicka
    - brak treści listu
    - nie zastosowanie się do zasad eventu

    Prezenty zostaną wysłane do 2 godzin!!!

    Kochani Gracze!
    Jeśli chodzi o ssa z glacy to możecie go zrobić po jednej stronie i po drugiej. Chciałam Wam przypomnieć, że mapy na glacy to odbicia lustrzane!!!

    Prawidłowa odpowiedź za 4 dzień to: Rękawice kucharskie
    Nie mogliśmy uznać odpowiedzi: "Kucharskie rękawice, lub ogniowe rękawice", kuchenne, Rękawice kucharakie, Rękawice ochronne EN 407, "te na 17 albo 19 chyba co nie albo na 88 magmy"


    Nagrody za dzień 4. zostały już wysłane.





    Każdy z Was na pewno pamięta jak pisał listy do Świętego Mikołaja.



    A dlaczego by nie napisać listu do naszego Nos-Mikołaja i nie dostać prezentu?!




    Co trzeba będzie zrobić?



    Waszym zadaniem będzie napisanie listu w formie wiadomości e-mail (nasz Nos-Mikołaj jest nowoczesny)
    Po otrzymaniu takiego listu każdy z Was otrzyma prezent! Będzie 5 paczek z upominkami, lecz nie będziecie wiedzieć co się w nich znajduje. W końcu ma to być niespodzianka! Dodatkowo będziecie musieli podać numer prezentu, który chcecie otrzymać, od 1 do 5 (wybieracie tylko jeden prezent!).



    Jak ma wyglądać taki list?



    Przykład:


    "Kochany Nos-Mikołaju

    Treść

    Twój Nick"



    Zasady:

    • Wziąć udział można tylko jedną postacią (jedno konto)
    • Każdy kto wyśle wiadomość otrzyma prezent!!!
    • Wiadomości wysłane z tych samych e-maili będą automatycznie odrzuca
    • E-mail MUSI być przypisany do konta w grze inaczej zostanie odrzucony
    • List nie może zawierać treści łamiących Ogólne Warunki Korzystania, Regulamin Forum, Zasady Gry (treści rasistowskie, obraźliwe, seksistowskie, wulgarne itp.).



    W treści wiadomości proszę wpisać:




    Nazwa postaci:
    Serwer:
    Numer prezentu:
    Treść listu:



    Listy wysyłamy na e-mail:
    konkurs@nostale.pl


    Wiadomości wysyłamy do godziny 23:59


    Nos-Mikołaj czeka na Wasze listy!!!




    Powodzenia!!!


    Prawidłowa odpowiedź za 3 dzień to: 19 (ale i 38 były uznawane)
    Nie mogliśmy uznać odpowiedzi: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 18-19


    Nagrody za dzień 3. oraz dodatkowe zostały już wysłane.


    Zamiast "10x Błogosławieństwo Anioła Stróża NosKumpla" zostały rozesłane "1x Bilet umiejętności partnera (pojedynczy)". Osoby, które zostały wylosowane otrzymały dodatkowy bilet

    Ma to być jeden/parę/dużo pierników czy dom z pierników (a'la makieta - z ciasta nie papieru)?
    Ile pierników i jaka forma?
    Piernik ma być w kształcie czegoś z NosTale czy własny wybór?

    Może być jeden piernik lub kilka, może być dom z pierników - ale ma to być prawdziwy piernik co możesz przeczytać w zasadach gdzie jest wymagane udokumentowanie włożenie piernika do piekarnika :> jak i sama dekoracja.


    Tematem, który musi się znaleźć na pierniku to motywy nostale i swiateczne co też jest napisane. Proszę na przyszłość czytać, ze zrozumieniem zasady wtedy nie będzie takich pytań.