Posts by A-ADiN

    Jak zapewne moi znajomi zauważyli w grze pojawiam się baaardzo rzadko. Otóż jest to spowodowane przerwą w grze, która możliwe, że potrwa na stałe. Dlatego prosiłbym moda działu o zamknięcie pamiętnika, być może teraz na stałe, bo nie wiem czy w ogóle (nie wliczając eventów/wejścia nowych sp) wrócę...

    Leń + egzaminy próbne gimbazy wydłużyły robienie wpisu, ale spokojnie, kiedyś musiał się pojawić xD
    ________________________________________

    HISTORYJKA #1 - ZAGINIONY POSZUKIWACZ


    Pewnego razu dostałem cynk od Riany, przywódczyni obozu poszukiwaczy przygód, że pewien poszukiwacz, który został wysłany do zapomnianej świątyni, nie daje oznak życia. Zostałem poproszony o pomoc z powodu niedostatecznej ilości osób na przeprowadzenie akcji ratunkowej. Od Sereny, pomocniczki Riany, dowiedziałem się, że raport zaginionego poszukiwacza mogli przejąć rozbójnicy Gartona.
    Ze zdobytego od nich raportu dowiedzieliśmy się, że wewnątrz świątyni przeprowadzono badania. Żeby się dowiedzieć o jakie konkretnie badania chodzi wyruszyłem na ich teren. Na miejscu spotkałem Michola, jednego z wysłanych poszukiwaczy. Wytłumaczył mi tyle, że badana świątynia zwie się świątynią Rashid, a poszukiwacze szukają obecnie przyczyny pojawienia się stworów w jej okolicach. Musiałem znaleźć zgubione podczas ucieczki poszukiwaczy raporty z reliktami, a potem pomóc w przeniesieniu rannych poszukiwaczy do miasta orła pustyni. Raport od Michola zaniosłem do Riany, która oddała mi jeden z reliktów jako wynagrodzenie.
    ________________________________________
    Z tego co wiem misja z historyjki wyżej jest związana z misjami na 87 lvl (wszystkie są związane z rashidem)
    ________________________________________

    HISTORYJKA #2 - DUCHY Z ASTER


    Działania świątyni Aster na zewnątrz zostały z nieznanych powodów przerwane. Od Very dowiedziałem się, że w świątyni miała miejsce eksplozja, jednak z powodu obecności duchów zmarłych kapłani skupiają się na powstrzymaniu ich przed wydostaniem się ze świątyni. Moim celem było zniszczenie duchów w trakcie drogi na miejsce eksplozji. Te duchy były kapłanami boga słońca, Czerwonymi Magami.
    Po dotarciu wgłąb świątyni (i po wybiciu wielu duchów po drodze) mogłem zbadać miejsce eksplozji. Znalazłem tam pewien zniszczony relikt. Okazało się, że był on przechowywany tam w pieczęci. Na koniec dostarczyłem go Eladinowi, za co dostałem jeden z ocalałych reliktów jako nagrodę.
    ________________________________________
    Wszystkie misje z aster były strasznie trudne, zwłaszcza dropienie esencji w którejś z nich =.="
    ________________________________________

    HISTORYJKA #3 - SPOKÓJ DUCHÓW


    Zostałem poproszony o sprawdzenie w kwaterze Akamura dlaczego towary zamówione przez kapłanów Aster nie zostały jeszcze dostarczone. Okazało się, że zostały one skradzione przez rozbójników Gartona. Zakradłem się do ich obozu i odzyskałem je, a potem oddałem Eladinowi. Wśród towarów były kadzidełka, które dostałem, bym zaniósł je duchowi kapłanki Nory. Była ona jedną z ofiar tajemniczego wybuchu w świątyni.
    Nora zupełnie nic nie pamiętała z tego wybuchu. Zostałem nagle poproszony przez nią o dostarczenie kadzidełka do martwego kapłana. Okazało się, że gdy zapaliłem kadzidełko dla kapłana Norze częściowo wróciła pamięć. Gdy szukała wyjścia ze świątyni usłyszała głośną eksplozję. Jej przyjaciel, mnich, poszedł na jej miejsce w celu zbadania sytuacji. Znalazłem jego ciało, dla którego zapaliłem kolejne kadzidełko.
    Nagle Nora opowiedziała mi o kolejnym wspomnieniu: we wnętrzu świątyni oprowadzała kogoś po świątyni, gdy nagle zobaczyła, że klerycy zaczęli biec wgłąb jej. Na miejscu, gdzie pobiegli, zapaliłem kadzidełko przy jednym z nich. Musiałem jeszcze zapalić w pobliżu miejsca eksplozji kadzidełko dla martwego poszukiwacza. Na koniec napisała resztkami sił list dla Eladina i zniknęła. Dostarczyłem go do niego, a ten po przeczytaniu go rozpłakał się po cichu i dał mi w nagrodę drogocenny błękitny kamień.
    ________________________________________
    Ta misja, z tego co pamiętam, była chyba najłatwiejsza xD
    ________________________________________

    HISTORYJKA #4 - ESENCJE DUCHÓW


    Zostałem poproszony przez Verę o zdobycie esencji duchów. Ich zagęszczona wersja miałaby zostać użyta w celu wysłania duchów do ich świata. Po przyniesieniu pewnej części ich Vera coś zauważyła. Duchy od czasu eksplozji zaczęły zachowywać się dziwnie. Jest możliwość, że podczas wybuchu wyłonił się jakiś stwór, który jest za to wszystko odpowiedzialny.
    Po przyniesieniu wszystkich esencji udało się odkryć szczegóły dotyczące tego stwora. Kiedyś głęboko w świątyni odkryto starego stwora, którego pieczęć pękła wraz z eksplozją, przez co uciekł. Torbę z esencjami zaniosłem Eladinowi w celu ich zagęszczenia.
    ________________________________________
    A ta była właśnie najtrudniejsza...
    ________________________________________

    HISTORYJKA #5 - RELIKTY GRENIGASA


    Zbierając esencje duchów dla Very znalazłem tajemnicze relikty, które, sądząc po emblemacie, należą do Aster. Od Eladina dowiedziałem się, że są to fragmenty reliktu boga ognia, Grenigasa. Znalazłem i zaniosłem Verze pozostałe części reliktu w celu scalenia ich. Relikt po scaleniu zaczął cały świecić. Następnym celem było przyniesienie pisma dotyczącego reliktu. Gdy go przyniosłem do Very udało się zakończyć scalanie reliktu. Czuć było z niego mroczną energię Grenigasa...
    ________________________________________
    No i tyle historyjek. A co tymczasem w samej grze? :D
    No niestety nie za wiele. Przez cały ten czas miałem przerwę w grze (którą jako tako ciągle mam). Przerwałem ją tylko na jakieś 2-3 dni w celu zrobienia questów. Niestety tym razem bez tematów pozostałych. Narka, bo muszę kończyć ;)
    PS: Ktoś chce kupić buty kamienne s5? Są na bazarze :D

    Dokładnie chłopie, chyba nie ten kolorek xD
    Wpis niezły, pomijając oczywiście kolor :P Dzia za pozdro i co do komentarza o mnie: Jak coś mam obecnie trwającą najprawdopodobniej tydzień przerwę od gry (w sensie b. rzadkie wchodzenie jedynie dla nb i ew. bb), więc nie spodziewaj się wiele po mnie xD

    Ciastka! ^^ (pomijam RA) A, no i ew. lucidos albo byakukage (famka jednego ze znajomych-drugoplanowych)
    Fakt, trochę tego skakania było z tematu od tematu, ale wpis dobrze wyszedł mimo wsio :P Ja aż żałuję, że przez głupie formaty kompa nie mam screenów z maga na s1 ><

    Bad, rada:
    Jeśli nie wiesz czy ci się post zmieści w 10k znakach to wrzuć całą treść wpisu do worda i (przynajmniej w wersji 2007) kliknij taki napis, gdzie jest info o ilości znaków. Powinno pokazać ci się okienko, gdzie wśród danych jest ilość znaków ze spacjami. Jak jest 10k- to jest dobrze :P
    A opowieść niezła xD

    No w sumie to spam to to nie był :P A ta opowieść to dopiero jedna z trzech korekt (jakby ktoś nie znalazł to chodzi o Legendarne początki). Tak mi się nie chciało tego poprawiać... xD
    Wpis prawdopodobnie pojawi się w przyszłym tygodniu. Tymczasem, jeśli ktoś potrzebuje, to może ktoś kupi ode mnie cs'a 1j w pudle? ^^

    Ogólnie to wszystko dobrze w tej formie (przynajmniej jest jakaś oryginalność xD), ale nawet po włączeniu na nowej karcie screeny są słabo czytelne, a literki trochę małe. W dodatku lepiej byłoby pisać jakimś kolorem, który pasuje zarówno na jasne, jak i na ciemne powierzchnie ;)

    To je gienio, jego nie ogarniesz xD
    Wpis niezły, mało screenów, ale co tam ;) (chociaż fakt, nie chciało mi się początkowo czytać, taki mój pamiętnikowy leń ^^)
    Właśnie, a wiesz może ile trwa ta esencja tej gumy, czy jak to się nazywa? (z tego co wiem daje ona na jakiś czas emotkę żującą gumę)

    Czekałem z wpisem 1 dzień, ponieważ chciałem zrobić dubla :P Może zaczniemy od tego z jakiej okazji jest ten wpis.
    Screen niżej z wczoraj wszystko wyjaśni ;)

    Tak, ten jest z okazji moich 15. urodzin. Zazwyczaj nie obchodzę ich w necie (i nikomu zazwyczaj nie podaję wieku ani daty urodzin), ale w tym roku postanowiłem zrobić wyjątek :D Historyjek w tym wpisie żadnych, nie ma z czego ich zrobić, więc po prostu same fakty z gry. Chronologicznie (w sensie według daty zrobienia screenów), żeby nie było :)
    Temat 1.: Łamacze
    Na początek trochę o łamaczach. Ostatnio są trochę nieznośne. Na 65-85 ze zwykłej dobroci stawiam je, ponieważ mam zazwyczaj najwięcej repy, a na 80+ często arasy wywalają, przez co ciężko o wina (zwłaszcza na kanałach innych niż ch1). Mimo wszystko mają swoje plusy, jak ten:


    Oczywiście każdy lubi łamacze-darmówki xD
    Temat 2.: Bugi
    Zazwyczaj śmieszne, ale również wkurzające. Ten zaliczał się akurat do śmiesznych ^^


    Screen wprawdzie niezbyt był na rękę sterkowi i caro, ale co tam :P
    Temat 3.: SP5 + cuba w samych sp5 + moja samodzielna cuba
    Po kolei, bo to akurat temat łączny. Najpierw mój CS ;)
    Nowa sp sprawuje się u mnie całkiem nieźle, chociaż jakoś mam pecha do jej upania (porównując do upania innych sp). Obecnie mam ją na +5 i zamierzam ją upnąć do +9, ale dopiero po upnięciu desa do +9 ;)


    Przy okazji gratuluję każdemu znajomemu, który od ostatniego wpisu zdobył sp5 (tobie marcin też ;))
    Druga część tematu, czyli pierwsza z 2. cub.
    Fir (jak to fir) wpadł na pomysł, by zrobić cubę w samych sp5. Miał być filmik z tego rajdu na yt, ale nie mogę go znaleźć, podpytam jeszcze fira o niego


    Oczywiście win był. Czekaj, wrrróć, nie takie oczywiste. Tydzień temu w piątek miałem deda xD
    I 3. część tematu, moja solowa cuba xD


    Ja przed bossem
    Już od dawna zamierzałem to zrobić, ale jakoś ciągle o tym zapominałem xD Chociaż wiecie, ten rajd jest ciężki samodzielnie jak nie wiem co oO


    Ja... przed ostatnim dedem. Mogłem jednak wziąć jakiegoś proelo3-2-0superwarka xD
    Jeszcze jeden screen bonusowy i koniec :D


    Jak coś mam zgodę na publikację nicku :)
    Wstawiam ten screen, ponieważ koleś musiał nieźle wytrzymać psychicznie za ml (czy tam na grochach), by nabić 35j na 23 lvl, by móc założyć sina xDD
    No to tyle na dziś, narka ;)


    PS: Nie dałem tematu zmiany skórki na forum, bo nie mam nic do powiedzenia o tym
    PS2: Co sądzicie o zmianie kolorku skrybom? :D