Posts by ArcherBoy

    Bardzo ładny wpis. Oczywiście do otrografii nie ma się co przyczepi, chyba bym nie śmiał ;). Spoko nawiązanie do początkowej fabuły gry. Dobrze, że nagle w jednym ss'ie przeskoczyłeś z maga 15 lv na maga 84, bo inaczej miałbyś duuużo do opisywania. Chociaż, z drugiej strony o to chodzi xd.
    Wpis pomimo tego, że ładny, jak dla mnie troszeczkę, ale tylko troszeczkę gorszy od poprzedniego.
    A dam znowu 10/10, bo mogę. + znam spoiler co do ostatniego obrazka! Z resztą nie ja jeden.
    Czekam na kolejne wpisy.

    Pierwszy raz postanowiłem skomentować czyjś pamiętnik :).
    Nic dodać, nic ująć. Bardzo dobrze się czytało, niemalże jak jakąś dobrą książkę. Szczególnie ten wstęp i nawiązanie do płótna, osobiście lubię takie powiązania. Obrazek z napisem "A więc rozpocznijmy opowieść!" jest super, skąd żeś ty to wytrzasnął?
    Daję 10/10 i czekam na więcej. A do gryzipiórka to raczej Ci daleko (o ile dobrze zrozumiałem znaczenie).
    Pozdrawiam imiennika ;)

    Może mi ktoś przybliżyć jak wygląda obecna sytuacja na glacy? Co do dopalaczy petów, potów, czitów i innych dupereli to się domyślam. Chodzi mi o to która frakcja jest obecnie liczniejsza. Wracam po krótkiej przerwie od gry~~

    W innym temacie był podawany sposób i o ile się nie mylę tutaj też.
    3 rajdy dla pazernych na repe, 1 rajd na wina w 20min, ot co.
    Nawet nie proponuję 2/2 bo przecież wysokie lvle by się oburzyły, bo przeciez muszą gdzieś wbić tą repe.
    Nie mamy co liczyć na jakąkolwiek aktualizacje, czy to z zablokowaniem repy na rajdzie, czy ze strefami non-pvp. Możemy tylko się starać przemówić graczom do rozsądku (czytaj nawalać grochem o ścianę).

    A no to i ja poproszę o jakiś komentarz ;D
    Lvl : 73
    Job : 80
    Skille : Wszystkie z wszystkimi ulepszeniami (bez trucizn, odtruwania i skokowego)


    Wróżki (Ogień/Woda/Światło/Mrok) : 42% / 42% / 47% / 38%


    SP :
    Rang 29+5 .... 19/5/10/10 (staty rozdawałem jak byłem "młody i głup.. niedoświadczony" XD)
    Sin 28+5 .... 20/5/6/10 (to samo co z rangiem ;/ )
    Des 20
    Wk 69+5 .... 40/0/26/30
    Cs 45+5 .... 20/0/34/15


    EQ :
    Kryształowa u5+5
    Kriss u4+6
    Łuk na 70 ;/ u5+5
    Resy : Średnio po 60% na wszystko



    Jeśli można to zapytam :) : W najbliższym czasie mam zamiar wbić 75lv. Jakie u i + polecacie na majestata, lekki, ecracci/szt.cienia?