Przerwa techniczna - 02.04.2019 - event wielkanocny, nowy serwer oraz balans karty 'Ognisty Mag'


  • [icon='fa-wrench',32][/icon] PRZERWA TECHNICZNA
    [icon='fa-calendar-times-o',32][/icon] 02.04.2019, 9:00
    [icon='fa-clock-o',32][/icon] do ok. 16:00
    [icon='fa-check-square-o',32][/icon]Rozpoczęcie wielkanocnego eventu (potrwa do 08.05.2019 - taki sam, jak w tamtym roku. Więcej informacji już jutro na oficjalnej stronie gry).
    [icon='fa-check-square-o',32][/icon]Zostanie dodany nowy serwer, Atlantyda wkracza na Polską wersje gry, zacznij od nowa, znajdź nowych przyjaciół oraz weź udział w eventach GM!
    [icon='fa-check-square-o',32][/icon]Pierwsze zmiany w kartach specjalisty, zaczynamy od Ognistego Maga!


    [icon='fa-check-square-o',32][/icon]Wzmocnienie z drugiej umiejętności Amory od teraz również będzie działało na gracza ze zmniejszoną szansą na uderzenie krytyczne, które dla gracza będzie wynosiło 20%.
    [icon='fa-check-square-o',32][/icon]Kostka od teraz będzie miała nowy efekt ataku: 'Toksyczny Cierń' (zostaje usunięty negatywny efekt 'Niemoc').
    [icon='fa-check-square-o',32][/icon]Zostaje usunięty limit poziomu, w którym gracz może otrzymać skrzynie rajdu.
    [icon='fa-check-square-o',32][/icon]Gra nie będzie wspierana przez Windows 7, jeżeli używasz takiego systemu, musisz zmienić na 8 lub wyższy.

  • :o
    szok
    niedowierzanie
    U P A D E K
    Pepega
    Thinker


    piękny patch note, mam nadzieje, że przyszłe też takie będą


    PS. usuńcie mnicha, pozdrawiam

  • Gr8 b8 m8.

    Bez%20nazwy22.jpg



    "Nie wystarczy przeczytać wszystkich książek i nazwać sie mądrym, bo owszem będziesz mądry, ale tylko z pozoru." ~ Włodek Markowicz



  • Na prima aprisil moglibyscie zrobic taki zarcik, ze aktualizacja wam sie udala bez wywalenia serwera albo cos...a nie czekaj w to nie uwierzymy juz predzej w usuniecie kostki

  • Ja już od początku widziałem, że to tylko Pan Zagadka pisze, zresztą, gdyby było info o konserwacji to byłoby w Informacjach i Nowościach, a nie w Hydeparku :O