Perfect4Fun - Leń polany sosem z lenia

  • Wpis 1


    Drogi pamiętniczku!

    Przygodę z NosTale zacząłem kiedy były 1 urodziny NosTale. Niestety długo nie grałem, coś koło połowy roku.
    Pierwszą moja postacią był łucznik na Avalonie, o nicku prawdopodobnie z imieniem Patryk.
    Drugą postać stworzyłem po przerwie 12 miesięcy, postać była wojownikiem, nadal na Avalonie. Nicku niestety nie pamiętam :c
    Mógłbym tak wymieniać bardzo długo ale przejdźmy do Perfect4Fun'ki.
    ~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Perfect4Fun" taki nick ma moja wojowniczka na Finesii. Ma 66lvl (ciągle rośnie :D)
    i 65 profesję.
    Posiada SP1-3 oraz SP5. Niestety pieniądze się nie lepią do mnie i brakuje na SP4 :c

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    To teraz opowiem o famkach :)

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    ~UltimateClan~

    W tej famce siedziałem około miesiąca? Jak nie krócej/dłużej.
    (Tutaj miał być screen ale nie mogę wstawić :/)

    Świetnie się w niej bawiłem ale powoli gracze zaczęli odchodzić.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Illuminati`

    Famka w której aktualnie się znajduje. Siedzę w niej 2 dni, atmosfera fajna, LoD też, mają własny serwer TS3 więc cud, miód, malina :)

    Mam nadzieję że zostanę w tej famce bardzoooo długo :D

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Tutaj zakończę mój pamiętnik. Bez ss'ów gdyż nie mogę wstawić :c

    Pozdrawiam:

    Maguś;] - za danie porządnego kopa w dupę żeby napisać ten temat

    Susin - a czemu nie?

    Quartes - który nadal mi nie oddał wr. mroku

    Kamilz - za robienie ze mną nupa
    Całą famkę ~UltimateClan~ i Illuminati`

    Oraz wszystkich którzy mnie znają i nie kupili moich rożków!
    :hej: :hej: :hej: :hej: :hej:

    The post was edited 1 time, last by Perfect4Fun ().

  • Błędów jako tako nie znalazłem. Pisz jednym kolorem i inna czcionka( Będzie lepiej wyglądać).


    7/10. Na zachętę. ^^

  • Boże, Boże! Właśnie 5min temu przechadzałam się po Finesii z nudów! I tak pomyślałam, że fajnie by było, gdyby ktoś własnie z tego serwera zaczął prowadzić taki pamiętnik! Jak na razie nie jest źle. Po przecinku dajemy spację, pamiętaj o tym, bo przez to tekst się zlewa. Aaa, czasami zapominasz ich, przed "ale" i jakimiś tam jeszcze spójnikami. Jednak wiedz, że jest całkiem dobrze. Postaraj się pisać więcej. Zostawiam bez oceny, mam nadzieję, że będziesz kontynuował pisanie, bo chcę wiedzieć co dzieje się na tej cichej Finesii. :D

  • Drugą postać po przerwie 12 miesięcy, był wojownik, nadal na Avalonie.

    Ale co z tą drugą postacią? Warto dodać np. "zrobiłem", "założyłem" itp.

    Mógłbym tak wymieniać bardzo długo, ale przejdźmy do Perfect4Fun'ki.


    "Perfect4Fun" taki nick ma moja wojowniczka na Finesii.

    Nie dawaj nicku w cudzysłów.
    Perfect4Fun- taki nick ma moja wojownika na Finesii.

    Ma ona 66lvl (ciągle rośnie :D) i 65 profesję.
    Posiada ona SP1-3 oraz SP5.

    W drugim zdaniu właściwie nie jest to potrzebne. Ba, w żadnym z nich.


    Świetnie się w niej bawiłem, ale powoli zaczęli odchodzić.


    Kto zaczął odchodzić?

    Famka, w której aktualnie się znajduje.

    znajduję

    Siedzę w niej 2 dni, atmosfera fajna,LoD też,mają własny serwer TS3 więc cud,miód,malina :)

    Przecinki, o których wspominała już Affelay.


    Mam nadzieję, że zostanę w tej famce bardzoooo długo :D


    Tutaj zakończę mój pamiętnik.

    Chyba raczej wpis?


    I powiedz mi, jaki masz problem z tymi ss'ami? Chętnie pomogę, w razie czego pisz na pw, bo są super dodatkiem do pamiętników.
    Okej, teraz co do wpisu... Nie wiem czym inni się zachwycają. Krótki tekst o dwóch famkach i twoich postaciach, do tego zmienianie koloru czcionki co akapit i dodawanie enterów po zakończeniu zdania (sztuczne wydłużanie tekstu). Jedyny plus to czcionka. Pozostawiam bez oceny.

  • Hejty nadchodzą (omg, byłam na forum ostatnio 2 mies temu, nie ogarniam trochę XDD)


    Jak masz pisać, to rozbuduj trochę zdania i ogólnie nad nimi poćwicz, by wyglądały trochę ciekawiej. Nie baw się tak kolorkami, zaś zadbaj o sam tekst. Postaraj się też ograniczyć emotki, wtedy wszystko lepiej wygląda. Błędy stylistyczne tekstu są, ale mniejsza już o nie, jestem graficzką, nie dane mi oceniać tekstu. :D Tylko proszę, poczytaj trochę o tym, gdzie i kiedy wstawiać znaki interpunkcyjne.


    Co do screenów - iv.pl to stronka do linkowania ich, po czym możesz je wstawić w prosty sposób - , chyba, że tu jest jakoś inaczej. xD


    Ogólnie fajnie, że ktoś pisze z Finesii. Powinnam cię obsypać komplementami, bo ołłłł, jesteśmy razem w fam i w ogóle "<3<3<3<3<3", ale ja żem hejter, przynajmniej tak w innym znaczeniu tego słowa, może moim własnym i niedosłownym do końca. Wiem, to zdanie było bez sensu. Nie zniechęcaj się i pisz dalej, tylko dłuższe teksty, jakbyś pisał coś w rodzaju opowiadania, nie zaś relacji "odbiór to, odbiór tamto" - tak skojarzyło mi się.



    Pozdrowionka od domyślisz się kogo.

  • Nie zmieniaj kolorków co chwilę. Pisz jednym kolorem. I proszę cię, nie pisz tym kolorem co napisałeś Drogi Pamiętniczku!. Nie mogłem tego odczytać na telefonie. Po przecinku spacja. Pozdrowienia to chyba drugi najdłuższy akapit. Pisz więcej. O tych famkach nic jeszcze nie wiemy. Fam ~UltimateClan~. Nie napisałeś nam czy ona dalej istnieje. Niektórzy ludzie to wiedzą, ale lepiej napisać. Ortografia jest dobra. Tylko z interpunkcją troszkę źle.

  • Dziękuje serdecznie każdemu za porady,oceny i krytykę.


    WPIS 2


    Drogi pamiętniczku
    Od ostatnie wpisu zmieniło się dosyć wiele.Zdobyłem czwartą kartę specjalisty przy pomocy dwóch osób, a dokładniej z pomocą Fentozza, Majd i Batixa.
    Najgorsze były grabie, ponieważ około 40% na światło nic nie dało.
    Stróże poszły bardzo szybko dzięki Batixowi, któremu chcę bardzo podziękować za pomoc :)



    Screen zrobiony z Majd gdy afczyła :)
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Chciałbym też wspomnieć o tym, że zdobyłem lepsze resy! Niestety tylko na światło i mrok, ale przynajmniej w 1 butach i rękawicach :)
    Aktualnie zbieram na buty duszy i ogniste rękawice s4 lub s5.
    Po zdobyciu lepszych resów wybrałem się na gołąbki!
    Tak, samotny berek z słabą zbroją i z słabym zabójcą poszedł na gołębie!
    Następnego dnia (dzisiaj) byłem na gołąbkach z xariosem i Maguś;]'em.



    Z Maguś;]'em dropiłem pióra w stosunku 1:3 dla mnie :D
    Gdy przyszedł xarios dropiliśmy 1:1:3

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Póżniej, a dokładniej po bb o godzinie 14, poszedłem z xariosem na cube w 2 osoby.
    Niestety umarliśmy na Matce Cuby. Kostki okazały się za silne :/
    Przynajmniej to xarios umarł 2 razy a nie ja.



    Kilka sekund przed naszą śmiercią :c
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Niedługo przed LoD'em, na którym wbiłem 41jobę na crussie (yay!) byłem na zbiórce starej fam, która się nie rozpadła (~UltimateClan~).Sakoschi napisał nawet, że mam fajny pamiętnik. Na zbiórkę trafiłem przez przypadek, bo szedłem po foski do szefowej.
    Dzisiejsza ich zbiórka



    Stara zbiórka


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Jeszcze przed samym LoD postanowiłem pójść z kolegą na szopy. Niestety dostał disconnect'a a tu screen z nim:


    Po LoD ulepszyłem zabójce u5 (którego kupiłem za 65k) na +5. Niestety nie wiem czy ryzykować bez zwoju na +6.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Tutaj zakończę ten (znowu) krótki wpis.
    Dodam tutaj kilka screenów, których nie dodałem w wpisie numer 1.



    Mój ukochany nupek na ścianie :)


    Zdjęcie z Magusiem


    Zdjęcie z Reaverem


    Noi na koniec ja na szefowej. Pozdro UpgradeNoob'ko :)
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Pozdrawiam:
    *Mateusz* - za bycie 1-szym fanem pamiętnika
    Calel - za bycie mym nupem
    I wszystkich z ~UltimateClan~ którzy byli na zbiórce!

  • Widać dużą różnicę, a także poprawę. Nadal zdarzały się braki spacji po niektórych znakach interpunkcyjnych. Ss są dość nietypowe, nie wiem czemu, ale ważne, że są, to nie czepię się ich na razie. Mógłbyś dodać do nich ramki. Oczo*ebnych kolorków jest mniej, bardzo fajnie. Aaa, właśnie, co do zdjęć, to jest ich za dużo. Mógłbyś ich tyle dodać, gdyby treść zawierała nieco więcej miejsca niż one. Najlepiej będzie jak trochę je zmniejszysz, a najważniejsze elementy na ss'ach zaczniesz przycinać. Czasami zapominasz dawać kropek na końcu zdań i przecinków, np. przed "a". Nie piszemy "noi", tylko "no i". xDD Myślę, że swoje zdanie wyraziłam wystarczająco. Mogę śmiało dać ocenę 6/10. Liczę, że wpis po wpisie będziesz coraz bardziej, właśnie "Perfect", jak to masz w nicku. ^^

  • Wpis pojawi sie w ciagu kilku dni. Mialem dluga przerwe w grze lecz juz wrocilem do gry :D