Asei - Królowa Szaleństwa

  • WPIS 1

    Jak się to wszystko zaczęło?

    Pewnego pięknego dnia, gdy szłam do kolegi, zobaczyłam, jak grał w jakąś ,,Bajkę" (Wiem ^^ Tak kiedyś nazywałam ANIME). Spytał się, czy chcę z nim pograć... Jasne!

    W trakcie zakładania konta, musiałam wracać do domu...

    Na drugi dzień, Szymek wbił mi 10 lvl! Byłam zachwycona, ale także zdenerwowana... Dlaczego? Założył mi postać o głupiej nazwie... komarka08.

    Ale cóż innego mogłam zrobić? Grałam tą postacią do około 36 lvl... Nie mogłam zrobić SP1, więc podałam jakiemuś wojowi passy... Od razu zmienił hasło... Jednak Szymon mi pomógł, odzyskał moje konto! Ale postaci już nie było :c. Ta historia zdarzyła się 5 razy! W końcu, przestałam grać...

    ......................................................................................................................................................

    Rok później, powróciłam... Znowu, zrobiłam postać o nazwie komarka08, by znajomi którzy mnie lubili, pomyśleli ,,O rany! Komar wrócił!"... W końcu! Udało mi się zrobić SP1 ! Jednak nie trwało to długo, gdy wbiłam 45 lvl ktoś zaoferował mi pomoc w SP2... Byłam mała i głupia więc podałam passy... Zmienił hasło... Dzień później, próbowałam wpisać passy jeszcze raz... Udało się! Jednak postaci już nie było... Skończyłam grać.

    ......................................................................................................................................................

    Kolejny rok później... Szymek poinformował mnie, że do NosTale wprowadzono tzw. ,,Bonus Expa" Czemu by nie skorzystać?

    Udało mi się! Dobiłam 70 poziom postaci! Byłam zadowolona... aż do czasu gdy jak głupia znowu podałam passy... Jednak wtedy umiałam odzyskać konto... Patrzę, nie ma postaci! Ależ ja byłam wtedy wściekła! Na szczęście, Wróżka ognia oraz SP zostały w magazynie! Mogłam stworzyć nową postać!

    Grosik... Zajęte! Zygzak... Zajęte! ZygzaK... Zajęte! ZygzaKK... Wolne !

    Tak, to były moje próby dawania nicku dla postaci!

    Wyszło na ZygzaKK! Dobiłam tą postacią 40 lvl i zachciało mi się zagrać Łucznikiem... W każdej chwili mogłam kupić WK, więc czemu by nie skorzystać?

    Miałam problem z nickiem... Nie miałam wyboru, MUSIAŁAM użyć generatora... (KLIK ). Udało mi się znaleźć ładny nick.. Asei! I tak oto, narodziła się Asei - Królowa Szaleństwa!

    ......................................................................................................................................................................................

    Dobrze, przejdźmy do dnia dzisiejszego:

    Rano miałam problem z sprzedaniem Elvina u6+5 ! Stał stał i stał... W końcu dostałam notkę od gracza BazzThrough... Dał mi za niego 720k (No co, jak nikt nie chciał kupić za 800?). Dołączyłam także do rodziny ~Vitrum~ ! Jestem z tego bardzo zadowolona, ponieważ ta fam ma bardzo miłą atmosferę (LoD mnie nie obchodzi)! Sprzedała się także zbroja za 150k... Ale koniec o wydatkach, jako mały i głupi 15 lvl, każdy kto mnie na potkał, zaczął mi ksuć! Jako, że nie chciało mi się expić, założyłam sklep o nazwie ,,PRO EQ DLA POSTACI"...


    Więc po afkałam sobie 2 godziny... Nic nie zeszło...

    Przejdźmy do dobrej wiadomości!

    Osiągnęłam 28 poziom! Bójcie się Demony! Nie długo dostaniecie strzałą od mojego rangera!

    Pozdrawiam:

    Affelay - Lubie Cię !

    Nataasha - Powodzenia w wbijaniu 20 profesji!

    Oraz całą fam ~Vitrum~

    The post was edited 1 time, last by Asei ().

  • Nowy pamiętnik z S2, witaj.


    Jestem tu po to, aby wystawić negatywną, nic nie wnoszącą opinię - tak pomyślą ludzie.


    Treść jest w miarę przyzwoita, lecz czasami składnia i język kłócą się o siebie. Stawiasz za dużo przecinków. Pisz Arialem i nie pogrubiaj czcionki oraz dawaj mniej intensywny kolor.


    6/10

  • Treść całkiem dobra. Kolor znośny, ale ja wolę ciemniejsze. Czasami stawiasz zbyt dużo przecinków. Zdarzała się zła składnia w zdaniach, a niektóre po prostu źle brzmiały. Trochę powtórzeń. Jak już piszesz jedną czcionką, to zostań przy niej, bo zmienianie jej brzydko wygląda. Cóż mogę dodać... dziękuję za pozdrowienia. Ramka w ss'ie jest nierówna. Zauważyłam parę innych błędów w interpunkcji. Nie spodobało mi się to, że stawiasz pełno wielokropków, wg. mnie czasami lepiej dać jedną kropeczkę. No cóż... Moja ocena? Na razie nie daję, poczekam jeszcze trochę. Wiedz, że jeszcze tu wpadnę!

  • Znowu, zrobiłam postać o nazwie komarka08, by znajomi

    Zbędny przecinek.

    W końcu! Udało mi się zrobić SP1 ! Jednak nie trwało to długo, gdy wbiłam 45 lvl ktoś zaoferował mi pomoc w SP2... Byłam mała i głupia więc podałam passy...

    Nonsens (i ta spacja przed znakiem interpunkcyjnym)...


    Ale koniec o wydatkach, jako mały i głupi 15 lvl, każdy kto mnie na potkał, zaczął mi ksuć!

    napotkał


    Więc po afkałam sobie 2 godziny... Nic nie zeszło...

    poafkałam

    Nie długo dostaniecie strzałą od mojego rangera!

    Niedługo


    Bardzo często używasz wielokropka, co bardzo mnie drażni. Oprócz tego jest też milion wykrzykników, a samych kropek oczywiście najmniej. Trafiają się błędy jak widzisz. Poza tym nie podoba mi się też kolor wpisu, no i kropki po których zmieniasz temat. Tylko pewna część wpisu jest pogrubiona, co też mi nie pasuje. Lubię się czepiać, co poradzić. 6/10 na dobry początek.


  • Cały tekst na czerwono darowałem sobie poprawienie, bo już nie chcę mi się, ale błędy takie same jak w tekscie, który poprawiłem.


    Zbyt dużo wielokropków, czasami stawiasz kropkę zamiast przecinka lub na odwrót. Często też była spacja PRZED znakiem int., gdzie powinna być PO. Niekiedy tekst nie ma sensu, kilka błędów ort., składniowych, itp.


    Estetyka wpisu nie powala. Pogrubiony, pomarańczowy tekst odstrasza, aż nie chce się czytać. Zmiana tematu poprzez te kropki jest beznadziejna. Pisz tak, żeby to miało ręcę i nogi. Ramka na zdjęciu troche krzywa, ale mniejsza o to.


    4/10, bo jest zbyt dużo błędów i strona wizualna wpisu nie jest jakaś zadowalająca.

  • WPIS 2

    Hej!

    Udało mi się osiągnąć 30 poziom postaci! Jestem z tego zadowolona. Ale, nie chciało mi się już expić... Więc poszłam i poafkałam sobie w NosVille.

    Ku moim oczu, ukazał się znajomy nick... Okazało się, że był to mój kolega 20 lvl z czasów mojej pierwszej postaci (komarka08)! Popisaliśmy chwilkę, i w końcu on znikł... Dlaczego? Gdy na mojej starej postaci (komarka08) poprosiłam o 10k, on się zgodził... Do dziś mu nie oddałam xD .

    Jako, iż dowiedziałam się, że jest Event Wielkanocny, postanowiłam zabrać się za expienie!

    Udało mi się, dobiłam 35lvl i miałam problem z cp 35 -.-

    W końcu pomógł mi gracz o nazwie Bielik, dziękuję ci za to! Aż nagle, ZNOWU problem, tym razem z wbiciem 36 lvl! Dobra, udało się! Byłam zadowolona, od razu pobiegłam zrobić ranga! Każde cp nie sprawiło mi problemu... Jednak, zużyłam ponad 30 ziaren mocy na odrodzenie bałwanka :D . Postanowiłam trochę poexpić ranga, gdy nagle zobaczyłam ciekawe głośniki o.O


    Dobra, jako, że na słonecznych łąkach nie leciało mi zbyt dużo, udałam się na krety. Dobiłam tam 10 profesję... Potem, postanowiłam udać się na kometę! Ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam moją koleżankę Creative!

    HISTORIA: BB o 23:00

    LEGENDA: Czerwony- Ja Zielony - Creative

    Dzieci, do spania ! ;-;

    <Tłum: Po co ? Spanie jest dla słabych!>

    Dobra, pokażę wam sposób na 1kk!

    Dawaj xD

    Patrz: Naciskasz ALT+F4 a potem Potwierdź, następnie rano budzisz się z 1kk+.

    <Szept> Tak naprawdę, muszę kończyć i chce kogoś nabrać

    <Szept> xD

    <Szept> Napisz mi jak ktoś się nabierze :D

    Lol! To naprawdę działa!

    Okey! Patrzcie! Przycisne te klawisze i rano obudzę się z 1kk!

    <THE END>

    Spotkaliśmy się, więc zapytałam się, czy ktoś się nabrał? Odpowiedziała, że jedna osoba :O. Ale mieliśmy bekę! Udało mi się wyexpić 12 job, jestem zadowolona...


    Miałam wbić 37lvl i założyć PRO ŁUK! Zostało mi 20%, patrzę:

    Administrator: <bla bla bla> Event <bla bla bla> Wielkanocny <bla bla bla> Konserwacja

    Tyle zrozumiałam o.O

    Postanowiłam, więc napisać wpis... No bo co w końcu?

    Pozdrawiam:

    Affelay - Lubie cię!

    Creative- Z tobą zabawa nigdy się nie kończy!

    Oraz całą fam ~Vitrum~

  • Cicho tu, dlatego też wpadnę! Błędów nie chce mi się wytyczać, to od razu dam 7/10, bo jednak niezgodności są, tyle, że ja to leń i nie powiem Ci o co chodzi. Aczkolwiek widzę poprawę, tak trzymaj! :D

  • Mi też się nie chcę poprawiać tekst po tekście, bo jestem na telefonie. Ogólnie wielokropków jest mniej, ale nadal zbyt dużo. Czasami stawiasz kropkę zamiast przecinka i odwrotnie. Również niekiedy przecinki są zbędne. Błędów ortograficznych nie znalazłem. Tekstu jest mało, kolor i czcionka lepiej wygląda.


    5/10.

  • WPIS 3


    Cześć!


    Wpisu nie było baaardzo długo, to tylko z powodu nauki...
    Dobrze, przejdźmy do wpisu. Jako, że skończyły się ferie, mam co raz więcej nauki, z tego powodu nie miałam czasu pograć w nostale :c :c :c
    Rozpoczął się EVENT WIELKANOCNY! Noo... Ale dla małego głupiego 36 lvl jest smutno :c. Nikt nie chce wziąźć na rajd... Biedna, udałam się na robienie misji... Znudziło mi się gadanie z Dowódcą, więc postanowiłam iść do NosVille... Przez przypadek, udałam się do jakiegoś rajdu... Były tam same berki, desy oraz blue... Wiele z nich pisało ,,Wywal 36lvl" albo ,,Wywal Ranga"... Lider nie patrzył na czat i... Udałam się na rajd! Zobaczył mnie dopiero, gdy stałam na petach x.x . Ale były teksty ._. . Łaaaaał! Udało się! Otrzymałam Tajemnicze Jajko! Nazwałam go... Tadek (Po prostu przyszło do głowy :D) Miałam w ekwipunku około 600k, przeznaczyłam te pieniądze na Owoce Wzrostu. Jak na razie, mój Tadek ma zielone hp (Te przy końcu!), jestem z tego zadowolona! Jako, że nie miałam co robić, udałam się na kometę expić moje zacne SP1...


    Udało mi się osiągnąć 16 job na moim Myśliwym, jestem z tego baaardzo zadowolona! Cóż miałam robić, gdy wbiłam tą job? MISJE! CP 37, nie sprawiło mi dużego problemu..
    Szybciutko zrobiłam misję do 40lvl... Zaczęło się zbieranie owoców... Jeszcze 2 misje do cp 40 ^^
    A teraz... Super informacja: Kupiłam sobie Na razie, sprzedaje je na rynku (Nie mam medalu Nos Handlarza ;c).
    Ciągle widzę teskty: ,,ej daj mi to pudlo" <--- Tak, było takie coś ;_; ,,Dam ci 5kk za pudło" ,,Za all dam ci 7kk"... Cóż, muszę czekać T_T.


    To by było na tyle
    Pozdrawiam:
    Affelay - Zawsze Cię pozdrawiam
    Creative - Jesteś OFFLINE T_T

  • Hmmm, pierwszy bład, który wzrócił na mnie uwagę to Jako, że , dziwnie to brzmi.
    Jak mi polonistka tłumaczyła klasie to przed jako że, chociażby że to przed pierwszym słowem przed stawiamy przecinek, ponieważ ,,Jako, że" brzmi dziwnie, a Jako że to już lepiej :) Nie umiem tłumaczyć :<

  • Nie chce mi się wypisywać błędów. 6/10


    Dzięki za pozdrowienia, jak następnym razem dodasz ss ze mną dam Ci ocenę wyżej. xD

  • Wpis nawet spoko. 7/10
    Rzucił mi się w oczy błąd "wziąźć" poprawnie jest wziąć oraz pierdyliard emotek, które dla mnie jednak szpecą tekst.

  • WPIS 4

    [/color]

    Cześć!


    Tutaj znowu ja! Dzisiaj, mam super informacje, otóż... Biorę ślub! Ale tym ,,Wybrańcem" jest ktoś specjalny... Ktoś, kto zawsze jest zabawny i baaardzo miły... Kreatywny! Tak, to on! Oświadczyny wyglądały mniej więcej tak: ,,Kreatywny- zaprosił(a) się do grona przyjaciół" ,,Potwierdź" ,,Wiadomość od Kreatywny-: Wyjdziesz za mnie? XD"...

    Dałam mu swoje potki, żeby je selnął... Wyszło około 200k (Cóż poradzę, ze jestem biedna :( ). Za nie długo, będzie pudło weselne!
    Po za tym, z mojego Tajemniczego Jajka wykluł się... Tadek Pollo (?)! Byłam zadowolona, aż do czasu, kiedy zajrzałam do magazynu... Ok. Parę tygodni temu, gdy zrobiłam postać Asei, musiałam przełożyć różne itemki z ZygzaKK (Postać ta została już skasowana...). W tym dywan, potem zaś patrzę a dywanu nie ma ._. Smutna, napisałam do supportu... Teraz patrzę i mi go oddali! Byłam WŚCIEKŁA, bo zmarnowałam ponad 1kk na owoce wzrostu, a wypadł mi marco pollo! Cóż, próbowałam go sprzedać, jednak nikt nie chce...

    Cóż, udało mi się osiągnąć 46lvl, od razu wzięłam się za robienie SP2, planuję zdobyć te 100 lili, a misję zostawić dopóki nie założę WK (I tak nie mogę kupić wróżki mroku, więc poco robić SP?). Kupiłam sobie drugie jajko, które nazwałam Pysio. Może teraz mi się poszczęści... Dobrze, biorę się za dropienie lili ;_;


    Pozdrawiam:
    Kreatywny- - <3
    Affelay - Zawsze Cię pozdrawiam!
    Arte56 - Dzięki za BRZYDKIE słowa o mnie ;-;


    Cześć!

  • Krótko. Masz problemy z przecinkami - zapominasz o nich i stawiasz je w złym miejscu. "Po za tym" pisze się: "Poza tym". Największy żal mam odnośnie treści, która właśnie jest mało treściwa. Mam nadzieję, że kolejny wpis będzie lepszy. ^^


    6/10

  • Fajnyyy :o Ja na błędy nie patrze xD Moja ocena too 8/10 * . *

    Kiedyś przecież było tak wspaniale...