xMadzik92- Czyli powrót starego pamiętnika.

  • Oj Sysia... dlaczego mi to robisz... bez pozdrowień tak?! ;c
    Ok. Mało tekstu. Nie ma kolorków. Sysia, jak nie masz o czym pisać to nie musisz co dzień pisać wpisu. Poczekaj aż Ci się nazbiera materiału bo nie ma się w co wczytać.


    Witam Was serdecznie moi czytelnicy! Dziś chcę wam trochę opowiedzieć co zmieniło się na mojej Postaci. A mianowicie, nabiłam 40 profesję! ( W końcu!) i zmieniła mi się reputacja z zielonego wojownika na niebieskiego.Na dowód proszę oto to zdjęcie :>.
    Zaczęłam także chodzić na rajdy króla kurczaków, które kończą się zawsze wygraną i kłótniami, bo przecież dwudziesty poziom nie może być na kfc ze względu na to, żę pada. Ludzie, nie dyskryminujcie innych ze względu na to, że mają mniejszy poziom od was. Dołączam zdjęcie z rajdu :>
    Pozdrawiam ludzi, którzy ze mną ten rajd robili
    Jak można było zobaczyć na w/w zdjęciach należę do fam o nazwie "TroubleMakers". Jest w niej miła atmosfera i bardzo pomocni gracze. Posiada ona trzeci poziom i 50%, jak by ktoś chciał dołączyć to proszę pisać w grze notatkę. Moim aktualnym zarobkiem jest błyskawiczna bitwa (20k ;_;) i rajdy króla kurczaków w których nawet do 100k dochodzi za jedną wygraną :), zbieram na rower bill'ego.
    Przepraszam, że tak mało piszę ale nic ciekawego się ostatnio nie działo. Obiecuję, że kolejny wpis będzie długi :)
    Na koniec wpisu chciałabym pozdrowić owe osoby, a więc :
    i tu bla bla bla pozdrowienia.


    KRÓTKO ! Chcem się zaczytać tak żebym nie chciała skończyć! Jak się nie poprawisz... ._. Już nie ocenie bo smutna jestem, Sysia... ;c Zawiodłaś mnie. Napisałaś, że wbiłaś jobe, że łazisz na kfc i jakie masz zyski. Mehh... napisałam bym Ci więcej ale to za to, że nie było pozdrowień. Ocena? 6/10 bo i tak Cie kocham ale mało textu!!! ROAR!! ;c


    Too, pa. :3