Łączony pamiętnik Alyss, Willa i Horace'a!

  • Elek, przepraszam, chyba dodatek " 's " to jest chyba, że kogoś! Przepraszam!
    Chociaż w sumie sam nie wiem :d

  • Dziękuję Wam za 1 000 wyświetleń!

    Ja też Was lubię :)


    Witajcie moi czytelnicy.

    Dziśopowiem Wam o tym, co się działo...

    Potym, gdy zrobiłem czasoprzestrzeń 21 wyczułem czyjąś obecność.
    Okazało się, że koło mnie latały trzy wampirki... i mniezaatakowały!

    Przeciez to niemożliwe, przecież to <ciach>! Pewnie ich małe mózgi nie zarejestrowały, iż atakują Horace'a Altman'a! Najlepszego rycerza!

    Pokonałem je " Uziemiającą Falą ".

    Następnie, przy pomocy Magicznych Różdzek odnalazłem... ukrytą Czasoprzestrzeń!

    Wskoczyłem w nią od razu ze swoim bałwankiem, aby pokazać innym, jaki ja
    jestem waleczny!

    Ukończyłem ją, a co tam!

    Odnalazłem również dwie inne portale do czasoprzestrzeni. Tam również spotkałem potwory i je pokonałem. Jestem niepokonany!

    I uwaga: Po zakończeniu misji, dostałem nową rangę- czerwonego doświadczonego!

    W Nosville rozbłysły fajerwerki, a wieśniacy mi gratulowali*!

    Wspaniale!

    To były super dni...

    Eh... muszę już kończyć. Pamiętajcie o mnie!


    Horace


    * Czyt.: Siedziałem sam w minilandzie i wystrzeliłem kilka fajerwerków.


    /Upominam za nieprzestrzeganie regulaminu forum
    Caindel

    The post was edited 1 time, last by Caindel ().

  • Jakoś tak tu cicho... to skomentuję! :D
    Chyba coś w tym wpisie spacja Ci źle działała, ponieważ:
    Mehh... Nie zacytuję, bo coś mi tu nie działa. Już na początku napisałeś "Dziśopowiem". Przeczytaj ten wpis i to popraw. xD Nie chce mi się zaznaczać błędów ale głównie polegają one na złej składni zdań. Aa! Masz u mnie minus bo mało treści. Ogólnie nie jest tak źle. :D Lubię Ciebie i Twój zakręcony pamiętnik. 8/10 :3

  • Od dziś zmieniam swój styl pisania.

    Oceńcie go, czy nie jest zły, mogę powrócić do tamtego, po prostu napiszcie.

    PS: Dzięki za 1100 wyświetleń :3




    Więc, witam Was moi czytelnicy.

    Jak już wiecie, zmieniam swój styl pisania. Nie wiem, czy Wam się spodoba, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

    Dobra, z początku opiszę co ostatnimi czasy porabiałem na Horace'u.

    Zrobiłem kilka misji, które polegały na kolejno zabiciu 5 zmęczonych piechurów, sześciu piechurów oraz takiej samej liczby słabych ognistych wampirków.

    Misje są bardzo łatwe, pamiętam, gdy na Willu przez te wampir umarłem 2 razy... byłem bardzo słaby.

    Lecz te misje nie byłyby takie proste, jeśli nie pomagał mi bałwanek.

    Ten uważany przez wielu graczy za niepotrzebne tzw. " gunwo " w początkowej fazie gry naprawdę się przydaje.

    " Gunwo " uratowało mnie przed śmiercią z rąk piechura ( miałem mało HP, a on potwór mnie oszołomił ).

    Także, tego Noskumpla polecam każdemu, kto zaczyna swą przygodę z Nostale. Kosztuje zaledwie 25 tysięcy ( przynajmniej na Enigmie jest taka minimalna cena ), a misje z nim robi się parę razy szybciej. Także to do dobry wybór dla początkującego, jak będzie później- zobaczymy!

    A co do mojego bałwanka- dziś zdobył 18 poziom! Już nie mogę się doczekać gdy zdobędzie 20- wtedy razem będziemy pokonywać potwory tak samo, jak maszynka do mielenia mięsa mieli mięso! W sumie... trochę bezsensowne to określenie :-d

    Po za robieniem misji zastanowiłem się nad poprawą swojej reputacji- i jest! Znalazłem na tej postaci jakiejś środki pieniężne i zakupiłem materiały na 2 Czasoprzestrzenie Dla Jednej Osoby ( w skrócie CDJO [ wiem, że TS, ale nie mogę przyzwyczaić się do tego skrótu ] ). Zrobiłem jedną bez problemu... Ale druga, to był koszmar.

    W praktyce, w ogóle jej nie zrobiłem. W jednej chwili odnajdywałem sygnał, lecz gdy poszedłem w stronę strzałki, pokazał mi się tylko wielki znak zapytania.

    Czy to pech, czy po prostu zrządzenie losu, straciłem 47 magicznych różdżek na nic.

    Po bezowocnych poszukiwaniach pola energetycznego popatrzałem na godzinę... I od razu zaświtało mi w głowie:

    " No tak, 18:58! Za 2 minuty BB... Za DWIE?! Muszę się pospieszyć, aby się nie spóźnić ".

    Nie spóźniłem się, więc w parę chwil później już stałem na miejscu, gdzie miała się rozegrać Błyskawiczna Bitwa. Przez dwie czy trzy rundy walczyłem

    z innymi, potem pomyślałem, żeby trzymać się z boku, gdyż mój szermierz mógł zginąć marnie. Mam nadzieję, że nikogo nie wnerwiłem swoim afkaniem w 4 i 5 rundzie :-)

    A jeśli tak, to przepraszam za zszargane nerwy.

    W przerwie między atakiem potworów poznałem gracza o nicku Enigmaxxx. Zapytałem go, czy nie chciałby mieć ze mną zdjęcia, wydawał się miły, gdy ze mną pisał.

    Zgodził się, lecz gdy robiłem SS zawsze przebiegał jakiś człowiek, albo zwierzak, partner... Tylko to zdjęcie jest jako tako normalne.


    On nosi czerwony stanik!


    Jejuniu, jak dziś się rozpisałem! Widzicie, ta zmiana wyszła mi na dobre!

    Niestety, ale już za chwilę zakończę ten wpis. Lecz zanim to zrobię, wkleję parę zdjęć z ostatnich dni, które ukazują w sumie wszystko, co dziś napisałem.

    Można to potraktować jako takie streszczenie wpisu.




    Teraz mogę z czystym sercem napisać:


    Koniec wpisu 16

  • Przepraszam, ale odchodzę. Miło się grało, może powrócę. Może odnajdziecie mnie w Elsword.


    WilliamTreaty { Rip }

  • Wróciłem!
    Dziś zachwycam się nowym wyglądem Gameforge Live'a. Od jutra zaczynam pisanie!
    Will.

  • Willuś jednak nie będzie ;d Hajpery doszły do Elsworda, czyli iedługo BH, czyliniedługo Add, czyli niedługo MM!