Propozycja od Gracz

• Witam , przychodzę dzisiaj z propozycją a właściwie prośbą aby pozwolić zacząć organizować regularne eventy oraz mini gry. Wszystkie eventy będą oczywiście konsultowane z Zespołem Gm. Wiem że w grze są organizowane różne eventy PvP albo robione mini eventy , ale chciałbym jeszcze bardziej dodać świeżości oraz wprowadzić coś innowacyjnego. Cały event będzie się odbywać na serwerze Discord(Regulamin , informacje oraz zapisy wszystkie będą właśnie tam) . Rodzaje eventów oraz plany jakie mam odnośnie rozwoju czasu wolnego w grze mogę wyjaśnić , oraz szczegółowe opisać w wiadomości prywatnej do kogoś z Zespołu aby nie zdradzić swoich planów .

Pytanie jakie pewnie się pojawi to dlaczego , po co i czemu to wszystko robię ? Odpowiedzi na te pytania są proste jestem osoba , która lubi dawać sobie różnego rodzaju wyzwania oraz coraz to bardziej podwyższać poprzeczkę swoich możliwości i doświadczenia . Mam ogromne doświadczenie w prowadzeniu eventów ( na największych serwerach TeamSpeak 3 w Polsce prowadziłem liczne eventy , oraz sprawowałem funkcję zarządu , posiadałem również swój własny samowystarczalny serwer Minecraft (dzienna średnia ~110 osób) więc wiem jak to jest od strony właściciela zorganizowac eventy i wszystko spiąć w jedno ). Zdaję sobie sprawę że stres oraz presja czasu jest z tym ściśle powiązana , ale dla mnie stres jest jak dla ryby woda , tylko dodaje mi siły i daje większego ,kopa " do działania. Wszelkiego rodzaju tabelki/wyniki będą tworzone przeze mnie w Excelu aby zachować spójność oraz przejrzystość.

Wszystkie nagrody będą fundowane przeze mnie (chyba że moja prośba przejdzie pozytywnie to mam nadzieję że w przyszłości Zespół ,,sypnie groszem" aby coraz bardziej się rozwijać) . Nagrody będą nie tylko za przysłowiowe pudło , ale także za wybrane przeze mnie zadania / Secret Eggi .
    Podsumowując mam nadzieję że jakoś zainteresowałem oraz bardzo licze na to abyście dali szanse na wykazanie się , a gwarantuje że nie zawiodę was. Głównym moim powodem dlaczego to robię jest to aby eventy oraz minigry były stosunkowe regularnie , oraz co najważniejsze wyjść z takiej bańki komfortu i zrobić coś nowego czego nie było aby pokazać że się da ( również chciałbym pokazać graczom że nie trzeba być GM albo kimś sławnym/ mocarnym aby zrobić coś ciekawego coś nowego).

Kontakt na DC w celu szczegółowych informacji albo pytań : Ajgor#0908