Konkurs: Tworzycie historię! • Source: https://gameforge.com/pl_PL/pl…9d-4d3a-8381-6638ee749505

  Community Manager
  GAMEFORGE
 • Szanowni Gracze,


  Chcemy przekazać Wam informację dotyczącą konkursu na opowiadanie. Gdy ogłaszaliśmy wydarzenie, zaplanowaliśmy sobie 2 tygodnie na ocenę wszystkich nadesłanych prac, ale po raz kolejny, zaskoczyliście nas swoim talentem i entuzjazmem. Otrzymaliśmy ponad 200 prac o łącznej sumie kilku tysięcy stron.


  Niestety, to oznacza, że nie będziemy w stanie przejrzeć i zagłosować nad nimi w tak krótkim okresie, gdyż w międzyczasie przygotowujemy się do aktualizacji wprowadzającej nowego partnera. A to także oznacza, że nie będziemy mieli możliwości pozyskania wystarczającej ilości materiału z Waszych historii do nowego zadania wprowadzającego SP10.


  Tym samym, zadecydowaliśmy o zarezerwowaniu sobie odpowiedniej ilości czasu na Wasze prace i ogłoszeniu zwycięzców dopiero w styczniu. Z tego powodu przygotujemy dedykowane zadania poboczne odzwierciedlające historie SP, które napisaliście.


  Wiemy, że możecie poczuć się zawiedzeniu, ale chcemy dodać zwycięskie historie do gry i jest to najlepszy sposób, aby tego dokonać, jednocześnie nie ujmując niesamowitemu poświęceniu, jakie włożyliście w swoje prace.


  Przepraszamy za opóźnienie, ale mamy nadzieję, że przyszłe zadania spełnią Wasze oczekiwania!


  Wasz Zespół Nostale

  Community Manager
  GAMEFORGE