crisos,trekun,bazyliszek

  • Nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie w poradniku

    Crisos,trekun,bazyliszek,olbrzymi rycerz czy to się robi samemu czy w grupie?

    Zaczynam grę wojownikiem i nie skupiam się na lvlu póki co mam inne cele ale jeśli chodzi o powyższe pytanie na jakim lvlu tam iść?

  • Są to cp poboczne, coś takiego jak pts. Nie musisz tego robić jeżeli nie chcesz, szczerze mówiąc to nie widzę za bardzo sensu, żeby to robić, poza tym, że można wydropić z bossa jakieś itemki potrzebne do craftowania eq

  • chce zrobić wszystko co tylko możliwe czego nie zrobiłam 6 lat temu w skład tego wchodzi crafting biżu i eq aby scraftowac eq potrzebuje itemów z bosa dlatego się zastanawiam czy mogę iść tam sama. Wiem że mogę kupić eq ale to już nie to samo.

  • Myślę, że 70-80lvl, eq + 5 i tank pet wystarczy, żeby to zrobić. W dodatku teraz są eventowe przekąski, które bardzo pomagają.

  • Stworzenie tej bizuterii na niskim poziomie ponizej 90 a najlepiej aw bedzie trwalo bardzo dlugo i jest dosc irytujace. Bizuteria ktora dropi z drzew zombie czy czegos tam na cellon 7 jest wystarczajaca az do aw lvla. To tylko taka rada. Zdobycie przedmiotow do stworzenia bizu moze trwac dniami jak nie tygodniami

  • Stworzenie tej bizuterii na niskim poziomie ponizej 90 a najlepiej aw bedzie trwalo bardzo dlugo i jest dosc irytujace. Bizuteria ktora dropi z drzew zombie czy czegos tam na cellon 7 jest wystarczajaca az do aw lvla. To tylko taka rada. Zdobycie przedmiotow do stworzenia bizu moze trwac dniami jak nie tygodniami

    pamiętam że mi to długo zajmowało czasu i będę chodzić w wydropionej biżu ale chce ją też zrobić, dla mnie czas nie gra roli.

    co to znaczy aw?

    jeszcze męczy mnie rozdawanie punktów w kartach 5,6,7,8 sp oraz jakie są dodatkowe sp takie jak jajamaru i piżama?