Jaki serwer + język forum.

  • Cześć, mam pytanie - chciałbym wrócić do gry po dłuższej przerwie i tutaj pojawia się pytanie, widzę że jest jeden polski serwer i jest również serwer międzynarodowy (international 1), na którym lepiej zacząć rozgrywkę? Wszedłem na chwilę na ten serwer międzynarodowy, ale z tego co widziałem to NosBazar jest tam dość ubogi, jak to wygląda na Feniksie, czyli serwerze polskim?

    I drugie pytanie, takie techniczne, można jakość zmienić język forum na polski? Bo obecnie widzę, że dużo rzeczy jest po angielsku, część po polsku, jest to wysoce nieprzejrzyste.

  • Hej
    Ja zdecydowałem się na grę internationalu też po długiej przerwie, bo serwer polski wymarł :I no i polecam. Polaków tam pełno jakbyś się martwił o to, że się nie dogadasz.
    W drugim pytaniu nie pomogę, bo nie wiem, ale życzę powodzenia i miłej gry :)

  • W prawdzie NOWY serwer osiagnal endgame jakies 2-3 tygodnie po starcie czyli zwyczajnie mogli dac na start kazdemu 99+60 i nie byloby roznicy, kazdy ma armie nupow, kazdy klepie rajdy dla siebie, to z pewnoscia serwer pozyje dluzej bo wiele krajowych serwerow niestety umarlo w tym nasz krajowy. Z reszta widac, ze to jest po prostu koparka pieniedzy dla graczy, a idealnie pokazuje to tablica wynikow. W tym momencie 60 aw osiagnelo juz grubo ponad 500 osob ( nie chcialo mi sie przewijac w nieskonczonosc strzelam ze jest ponad 1000) ale widac ze to sa multikonta czesto w rankingu jedno obok drugiego np. ''nickname'', ''nickname1'' ,,nickname2'' i tak dalej czyli? Nowy serwer, a stare bagno, kazdy klepie multikonta, nikt z nikim nie wspolpracuje no chyba, ze takie male mroweczki, co uczciwie probuja dogonic topke.