Event: fantastyczne wyzwanie w czasoprzestrzeni • 326bb07e-8cf5-4bd0-a2ba-10ee20753d632020-12-16_NT_Timespace_Event_Assets_GF_Header_895x300.jpg

  Słuchajcie, słuchajcie! Potrzebna jest Twoja heroiczna odwaga, albowiem uprowadzono księżniczkę Sakurę, a tylko Ty masz wystarczające zdolności, aby ją uwolnić.

  Ale strzeż się, gdyż podstępni Ninja spróbują Cię powstrzymać. Walczą bardzo sprawnie, a jako Wojownicy Mroku ukrywają się, aby potem móc błyskawicznie zadać cios. Jeśli nie będziesz uważać, nie cofną się nawet przed zabiciem swojej zakładniczki. Twierdza Ninja przypomina Labirynt Śmierci: w każdym pomieszczeniu czeka na Ciebie nowa zabójcza niespodzianka!

  Meldujesz gotowość do uwolnienia księżniczki ze szponów Ninja, szybkiej ucieczki i równoczesnej obrony Sakury swoim własnym życiem?

  Event

  Czasoprzestrzeń Ninja będzie otwarta na Placu Portu Alveus od 7.01. (11:00) do 13.01. (09:00 CET) dla wszystkich graczy od poziomu 80 grających w pojedynkę. Do przetrwania w czasoprzestrzeni potrzebujesz karty specjalisty Jajamaru.

  Nagrody

  Każdy bohater z przyjemnością wspomina pierwszą uwolnioną przez siebie księżniczkę. Po takim pierwszym oswobodzeniu otrzymasz nowy tytuł "Ninja", który zapewni Ci buff Wojowników Mroku: efekty to "Spostrzegawczość", która na krótki czas demaskuje ukrytą postać, jak również krótkotrwałe zwiększenie celności i koncentracji.

  Oprócz tego otrzymasz nagrodę w postaci 10 losowych skrzyń Małego Klejnotu Doskonałości.

  Dodatkowe nagrody: Chcesz się sprawdzić i zdobyć dodatkowe nagrody? W takim razie zajmij miejsce wśród 5 najlepszych wyzwolicieli z najszybszą zakończoną powodzeniem ucieczką z twierdzy!

  Pięciu graczy z najlepszym czasem na serwer otrzyma następujące nagrody:

  • Krzakogon Ninja
  • Kostium: Dyniowa Wiedźma lub Dyniowy Rycerz
  • Skrzydła Kostiumu: Dyniowa Wiedźma lub Dyniowy Rycerz (na stałe)

  Pamiętaj o tym, że nagrody zostaną dostarczone dopiero po zakończeniu eventu. Oprócz tego zakończone powodzeniem oswobodzenia, które zostały rozegrane w Trybie Przegranego, nie są nagradzane.

  Powodzenia! Twój zespół NosTale

  Community Manager
  GAMEFORGE
 • Przedstawiamy Wam wyniki:

  • Feniks
   1. Leeze - 659 sek.
   2. Alkoik - 675 sek.
   3. ZielonyGroszek - 677 sek.
   4. krajkaj - 681 sek.
   5. StaryFiPixa - 685 sek.
  • Belial
   1. YuckFou - 684 sek.
   2. Bajo_Jajo - 689 sek.
   3. Xesuz - 695 sek.
   4. Flubbershy - 704 sek.
   5. Fire - 708 sek.
  Community Manager
  GAMEFORGE