propozycja fuzji

• no sprzedać to chce kupe itemow na nb se mozecie zobaczyc a kupic eq na aw na lucznika jakies sensowne i zwiada fajnego

btw moga zrobic fuzje international wisi mi to byle by bylo z kim grac

• +

no sprzedać to chce kupe itemow na nb se mozecie zobaczyc a kupic eq na aw na lucznika jakies sensowne i zwiada fajnego

no chyba nie dostaniesz tej fuzji na poczatku roku ;x

• no sprzedać to chce kupe itemow na nb se mozecie zobaczyc a kupic eq na aw na lucznika jakies sensowne i zwiada fajnego

Zapraszam do negocjacji. Nie gram od 2 miesięcy jednak sądzę, że eq lub sp łucznika powinno Cię zaciekawić. :) Nick Stiv

• no jasne ja bym chetnie kupil tylko nawet perfumow nie ma na nb zeby to odperfumowac

poza tym nie mam gotowki bo nie ma kto kupic moich itemow z nb

To słabo, jakbyś miał 500kk+ zapraszam :)

• Wracając do głównego wątka. Czy są jakieś informacje na tle przyszłości fuzji tego servera? Czy będzie to fuzja międzynarodowa czy też z s1? Pytam ponieważ fuzja z polskim s1 oznacza koniec gry. Zachęciła mnie gra po latach tylko, wizja szansy międzynarodowych serverów. Z tego co wyczytałem powstanie od razu międzynarodowy server. Jednak co z serverami takimi jak Belial, Paimon?

• Wracając do głównego wątka. Czy są jakieś informacje na tle przyszłości fuzji tego servera? Czy będzie to fuzja międzynarodowa czy też z s1? Pytam ponieważ fuzja z polskim s1 oznacza koniec gry. Zachęciła mnie gra po latach tylko, wizja szansy międzynarodowych serverów. Z tego co wyczytałem powstanie od razu międzynarodowy server. Jednak co z serverami takimi jak Belial, Paimon?

Zakładam że na początku wiosny zrobią fuzje s6-s1, w wakacje powstanie serwer międzynarodowy i raczej nie będą już powstawać nowe serwery w pojedynczych krajach tylko nowe globalne, które będą łączone z tym pierwszym międzynarodowym w razie spadku aktywności graczy tak jak na poprzednich polskich.

• Wszyscy czekają na fuzję.

Już od bardzo dawna nowe serwery, które wychodzą - po około 6 miesiącach stają się wymarłe. To nie dotyczy tylko Społeczności NosTale.

Gdyby miał wyjść nowy serwer to jestem za serwerem international.

• Zero reklamy i ciagle ci sami gracze z poprzednich serwerow. To nie moze sie udac. Nostale to gra, o ktorej wiedza...ci co w nia grali lub graja. I tylko ci ludzie o niej wiedza.

• Ja myślę, że gdyby exp x2 był na stałe (co zresztą proponowałem, skończyło się tylko przedłużeniem o 2 tygodnie) to byłoby dużo więcej chętnych do gry na takim serwerze. Nie ukrywajmy, grind aw lvl jest tragiczny. Inną opcją byłoby dodanie czegoś w stylu LoD dla ludzi z aw lvlem, ewentualnie aktu 8 glaca-like.

Na internationalu chętnie pogram, jeśli by taki był.